2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

MEVABERRA

Alıntı yapılan: hasyet - 22 Aralık , 2011, 22:01:37
slm herkeseeee bende geldimmmmmm  :flowers: mevaberra seninle aynı zamanda doğum tarihlerrimiz sanırımm hadi hayırlısıyla inş.  :nazar:

hım.. doğrudur canım ama senle ilk kez görüşürüyoruz..

MEVABERRA

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 23:36:13
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 22 Aralık , 2011, 21:20:12
slm arkadaşlar sizi bilmem ama beni ikide bir arayıp soruyorlar bebek daha doğmadı mı diye.eşeme bu kız galiba gelmeye istekli değil yeri rahat bulmuş galiba diyorlarmış komik bu millet ya. :ehi:.ben geldim ama herkes gitmiş yarın doktor muayenem var bakalım nolacak sanırım listede ikinci sıradaki kişiyim doğum yapacak sıra bana hiç gelmezmiş gibi geliyordu şimdi geldi çattı sanırım hayırlısı inşallah..
meva mrh canım sende mi yarın dr a gideceksin... oooo yarın kızları görme günümüz anlaşılan  :k06: :k06:
olvido,sen ve ben gidelim bakalım cadılar ne alemde  :love9: :love9: güzel haberlerle dön canım haber ver olur mu yarın drdan gelince...
yok canım bize kimse sormuyor çok göz önünde olmayınca akrabaların falan  :ehi: :ehi: arkadaşlarımda ocak 15 diye bilince zamanı var gibi geliyor... sanada çok az kaldı canım ya haydi bakalım kolaylıkla dünyaya getirin bakalım sıra bize gelsin  :amin: :love9: :love9:
mrhb ewt yarın nasipse doktora gideceğim benim doğumum daha doğrusu doğuramamam millete dert olmuş  :ehi: ewt sanırım az kaldı karnım taş gibi taşımakta zorlanıyorum kızımda babası gibi göbüşlü mü ne? :toothy10: bu arada hamama gitmeyi düşünen arkadaşlar vardı bende düşünüyorum siz ne zaman kaçıncı haftanızda gitmeyi düşünüyosunuz .benimde tarihi kimse bilmiyor ama iki aydır eşime hep soruyolar tanıdıklar noldu noldu diye. :toothy10:inş. şu 10 dakikada doğum yapan bayan gibi çabucak doğururuz hepimiz.amin.bu arada sona yaklaşınca yaklaşmakta hüzün veriyor nedense..şiş göbüşümü özleyecem gibi.

MEVABERRA

arkadaşlar kızımın ismini bir türlü budur diye içime sindiremedim aklımdakileri yazayımda sizde fikirlerinizi söyleyin..
ayşe azra:azra;namuslu kadın demek hz. meryeme verilen isimmiş
berra:doğru sözlü hayır işleyen kimse
beyza:günahla kirlenmemiş,çok beyaz
verda:gül
benan: parmakla gösterilecek kadar güzel
zümra:iyi ahlaklı güzel kadın
beren:yağmur,rahmet
şimdilik aklımdaki isimler bu kadar lütfen fikrinizi belirtin görüşmek üzere

hasyet

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 23 Aralık , 2011, 01:46:43
slm herkeseeee bende geldimmmmmm  :flowers: mevaberra seninle aynı zamanda doğum tarihlerrimiz sanırımm hadi hayırlısıyla inş.  :nazar:

hıhı evet ilk kez görüşüyoruz sanırım ben siteye giremiyorum uzun zamandır bi hamile kaldığımı söledim bide şimdi doğumum geldi onu söylüyorum  :k06: keyfi değilde babamın rahatsızlığı falan çok vakit bulamamıştım net için  :y25:  :y25: isim konusundada zümra ismi çok güzel bence..hatta bende o ismi istiyordum amaa eşimle ortak bi karar verdik ikimizinde gönlü olsn diye  ;) isim mavi boncuk diyorlarda hiçte öle değilmişş  :icon_scratch:  :icon_scratch:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

KasrıCinan

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 23 Aralık , 2011, 02:12:12
arkadaşlar kızımın ismini bir türlü budur diye içime sindiremedim aklımdakileri yazayımda sizde fikirlerinizi söyleyin..
ayşe azra:azra;namuslu kadın demek hz. meryeme verilen isimmiş
berra:doğru sözlü hayır işleyen kimse
beyza:günahla kirlenmemiş,çok beyaz
verda:gül
benan: parmakla gösterilecek kadar güzel
zümra:iyi ahlaklı güzel kadın
beren:yağmur,rahmet
şimdilik aklımdaki isimler bu kadar lütfen fikrinizi belirtin görüşmek üzere
beyza ismini öneririm canım.hatta yanına nur'da koyabilirsin.
beyzanur yani.anlamıda çok güzel zaten

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: hasyet - 23 Aralık , 2011, 11:01:56
Alıntı yapılan: MEVABERRA - 23 Aralık , 2011, 01:46:43

hıhı evet ilk kez görüşüyoruz sanırım ben siteye giremiyorum uzun zamandır bi hamile kaldığımı söledim bide şimdi doğumum geldi onu söylüyorum  :k06: keyfi değilde babamın rahatsızlığı falan çok vakit bulamamıştım net için  :y25:  :y25: isim konusundada zümra ismi çok güzel bence..hatta bende o ismi istiyordum amaa eşimle ortak bi karar verdik ikimizinde gönlü olsn diye  ;) isim mavi boncuk diyorlarda hiçte öle değilmişş  :icon_scratch:  :icon_scratch:
hasyet hoşgeldin evet bi hamileyim dedin bi de doğuruyorum diye girdin :ehi: :ehi: gidiş o gidiş,geliş o geliş,bitirmissin bile.masallah.ALLAH sağ selamet kucağına almayıda nasip etsin :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hasyet

hasyet hoşgeldin evet bi hamileyim dedin bi de doğuruyorum diye girdin :ehi: :ehi: gidiş o gidiş,geliş o geliş,bitirmissin bile.masallah.ALLAH sağ selamet kucağına almayıda nasip etsin :amin:
[/quote]

h.b  :flowers: aynı öyle oldu wallaa şaka maka bitti gittii  :k06:  :k06: yaa şu hamilelik dönemi nasıl geçti anlamadım hüzün mutluluk Rabbim tam vaktinde vermiş bebeğimizi bunu yeniden ve yeniden çok iyi anladım hamile kaldığımı duydum büyük bi mutluluk sonra abamın rahatsızlığıı tam bi hayal kırıklığı hatta onuda benden saklamışlar tesadüfen öğrendim  :y25: sonra babamın vefatıı  18 ekim  :y25:  :y25: zor günler geçirdim yani  :y25: ama Rabbim herşeyin sabrını veriyormuş iştee kızımın buna etkisi öyle büyükkii Rabbim sağ salim kucağımızda almayı nasip eder inş.  :amin:  :amin:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

KasrıCinan

Alıntı yapılan: hasyet - 23 Aralık , 2011, 11:13:12

h.b  :flowers: aynı öyle oldu wallaa şaka maka bitti gittii  :k06:  :k06: yaa şu hamilelik dönemi nasıl geçti anlamadım hüzün mutluluk Rabbim tam vaktinde vermiş bebeğimizi bunu yeniden ve yeniden çok iyi anladım hamile kaldığımı duydum büyük bi mutluluk sonra abamın rahatsızlığıı tam bi hayal kırıklığı hatta onuda benden saklamışlar tesadüfen öğrendim  :y25: sonra babamın vefatıı  18 ekim  :y25:  :y25: zor günler geçirdim yani  :y25: ama Rabbim herşeyin sabrını veriyormuş iştee kızımın buna etkisi öyle büyükkii Rabbim sağ salim kucağımızda almayı nasip eder inş.  :amin:  :amin:
[/quote]canm benim çok sükür o zaman.tam zamanında teselli olarak gelmis bebeğin sana.
canım başınız sağolsun.çok üzüldüm.ALLAH sabrırını versin. :y25: mekanı cennet olsun insallah.
Bak prensesin geldi glecek.yuvanıza bi neşe bi huzur gelecek ALLAHIN izniyle.odak noktanız o olacak insallah.ve acın gitgide daha hafifleyecek.ALLAH geride kalanlara ömür versin :nazar: :nazar: :opucuk:

hasyet

aminnnn inş. torunummm diye diyee kıyamam canımm babammm  :y25: ayyy duygusala bağladım yine ama yok babam beni hep güçlü gördü hep öyle olmamı isterdii ve öyle garip ki ben çabucak toparladım kendimii  :nazar:  :nazar: evett kızımızz gelecek nasipse 1 haftaya  :love9:  :love9: babamın vefat ettiği hastahanede yapacağım nasipse doğumu biri gideken oradan bi can gelecek inş. dünyaya Allah kısmet ederse  ...  :flowers:  :flowers:  :opucuk:

<<<betty>>>

hayırlı cumalar kızlar  :flowers: :flowers: :flowers:

sümeyram ne zaman gidicen tatlım? evdemisin hala?

hasyet

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 23 Aralık , 2011, 11:23:12

saolasınn betty sanada hayorlı cumalarr  :flowers: Rabbim gönlümüzden geçen dilimize dökülen dökülmeyen hayırlı muradlarımızı kabul etsin inş.  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: hasyet - 23 Aralık , 2011, 11:22:43
aminnnn inş. torunummm diye diyee kıyamam canımm babammm  :y25: ayyy duygusala bağladım yine ama yok babam beni hep güçlü gördü hep öyle olmamı isterdii ve öyle garip ki ben çabucak toparladım kendimii  :nazar:  :nazar: evett kızımızz gelecek nasipse 1 haftaya  :love9:  :love9: babamın vefat ettiği hastahanede yapacağım nasipse doğumu biri gideken oradan bi can gelecek inş. dünyaya Allah kısmet ederse  ...  :flowers:  :flowers:  :opucuk:

hasyet merhaba canım  :y25: çok duygulandım okurken ama bir yandan da maşallah ne kadar güçlüymüş dedim  :nazar: :nazar:
Rabbim dayanma gücünü vermiş sana çok şükür, maşallah  :nazar: :nazar:
Allah sağlıkla ve kolaylıkla meleğine kavuşmanı nasip etsin canım  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: hasyet - 23 Aralık , 2011, 11:22:43
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ayy canım benmi ya benide duygusala bağlattın çok üzüldüm.insallah alısırsın yokluğuna hemen.nasip olmamıs canım vardır herseyde bi hayır.en azından seni güçle görmüs baban.sükürki o üzüntü ile bebeğine birsey olamamış :amin: :amin:hadi düsünme şimdi.üzülme lütfen.simdi prensesini düsün.bak dediğin gibi bi can gitti bi can daha bağısladı rabbim size.bakalım ne zaman doğacak. :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9:

KasrıCinan

sanada hayırlı cumalar amin tatlım. :flowers:
evet evdeyim daha canım.annem yanlız gelmek yok artık dedi.o yüzden evden 4buçukta çıkacağım.esimde 5de çıkıyor isten.5 otobüsü ile gideceğiz iste.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: hasyet - 23 Aralık , 2011, 11:25:36

saolasınn betty sanada hayorlı cumalarr  :flowers: Rabbim gönlümüzden geçen dilimize dökülen dökülmeyen hayırlı muradlarımızı kabul etsin inş.  :amin:

amin canım amin  :amin: :amin: :amin:
Rabbim hepimizin gönül muradlarını verin inşallahh  :amin: :amin: :amin: