2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Aralık , 2011, 23:48:27
tatlım hemen çıktım kusura bakma.çok kötü oldum.ama sükür gelip geçti.ara ara oldu ama geçti.bi bakaıym açıkmısın yazayım iyiym diye girdim :opucuk:

çıkıyorum dediğini sonradan gördüm, önce ilk iletiyi gördüm hatta sen çık istersen dediydim  :opucuk:
önemli değil canım benim, sen yeter ki iyi ol  :opucuk:

benim de karnımın üst tarafı göğsüme baskı yapıyor çok, inanırmısın mutfağı bile toplamadım daha...
çok fenayım, bayılacak gibiyim bi tuhaf oldum ya, anlamadım...

KasrıCinan

oğlum acayip hareketli o sancı olduğundan beri.ama çok farklı kıpır kıpır.sanki  4 dönüyor içerde.sancı olduğunda nedense çok kıpırdak oluyor.neyse yatayım ben.yarın görüsürüz demetim.
ALLAHA EMANET OL.ÇOK ÖPTÜM :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Aralık , 2011, 23:51:26
tatlım hemen çıktım kusura bakma.çok kötü oldum.ama sükür gelip geçti.ara ara oldu ama geçti.bi bakaıym açıkmısın yazayım iyiym diye girdim :opucuk:

çıkıyorum dediğini sonradan gördüm, önce ilk iletiyi gördüm hatta sen çık istersen dediydim  :opucuk:

benim de karnımın üst tarafı göğsüme baskı yapıyor çok, inanırmısın mutfağı bile toplamadım daha...
:opucuk: :opucuk: :opucuk: CANIM BİZİM BIDIKLAR ÇIKMAK İÇİN UĞRASIYORLAR SANIRIM.ama senin rahimde yumuşama varmı doktor ne dedi en son.yumusama olduğunda açılma bsalıyormus bakalım benim ne durumda

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Aralık , 2011, 23:52:36
oğlum acayip hareketli o sancı olduğundan beri.ama çok farklı kıpır kıpır.sanki  4 dönüyor içerde.sancı olduğunda nedense çok kıpırdak oluyor.neyse yatayım ben.yarın görüsürüz demetim.
ALLAHA EMANET OL.ÇOK ÖPTÜM :opucuk:

tamam canım hayırlı geceler  :opucuk:
siz de Allaha emanet olun tatlım, dikkat et kendine  :opucuk: :wave:

KasrıCinan

çok baskı yapıyor iste.sabah öyleydim bende.bayılacak boğulur gibiydim.baya uzun sürdü hemde.sığamıyorsun demi eve

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Aralık , 2011, 23:53:48
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Aralık , 2011, 23:51:26

:opucuk: :opucuk: :opucuk: CANIM BİZİM BIDIKLAR ÇIKMAK İÇİN UĞRASIYORLAR SANIRIM.ama senin rahimde yumuşama varmı doktor ne dedi en son.yumusama olduğunda açılma bsalıyormus bakalım benim ne durumda

yok canım demedi bişey... evet sanırım artık çıkmak için uğraşıyorlar...
Allah kolaylık versin hepimize tatlım, zor gerçekten...

xxcansuxx

kızlarrrrrrrrrrrrrrr ne kaynatıyorsunuz  :k06: :k06:
offf ya ağrılarımı az kaldı bizde yakında bebek muhabbetlerine dalacağız inş. sibelde kavuşmuş paşasına  :amin: :nazar: :hieyt: :hieyt:

eeee betty sıra sende  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Aralık , 2011, 23:56:38
offf ya ağrılarımı az kaldı bizde yakında bebek muhabbetlerine dalacağız inş. sibelde kavuşmuş paşasına  :amin: :nazar: :hieyt: :hieyt:

hosgeldin  :flowers: evet listemiz bir kişi daha eksildiiii
sıra dünürüm de :ehi: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: prensesimiz ne zaman gelecek bakalım.hamam gitsin de hemen doğurcak o :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Aralık , 2011, 23:54:46
çok baskı yapıyor iste.sabah öyleydim bende.bayılacak boğulur gibiydim.baya uzun sürdü hemde.sığamıyorsun demi eve

aynen tatlım aynen şuan sokaklara atıp kendimi nefes alasım varr  :-ooo :-ooo :-ooo

xxcansuxx

20 Aralık , 2011, 23:59:59 #7749 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2011, 00:03:09 xxcansuxx
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   
hasyet........................................14 ocak   :nazar:             
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................8 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

xxcansuxx

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Aralık , 2011, 23:58:26

sıra dünürüm de :ehi: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: prensesimiz ne zaman gelecek bakalım.hamam gitsin de hemen doğurcak o :ehi: :ehi:

cananım hoşgeldin canım  :opucuk:
evet yaa sıra bana geldi sanırımmm  :icon_pale:

sümeyram valla olur mu olur kız, hamamdan sonra bi bakmışın ben doğurmuşum  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

xxcansuxx

h.bulduk canım evettt ipek bebiş ne zamn gelcek bakalım çok heyecanlı ya birinin doğum heyecanı bitiyor diğerinin başlıyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9:
ayyy hamam mı ben korkardım bu halde hamama gitmeye   :k06: :k06: tabi sizi akıllılar gidip gevşeyip pıt diye doğuracaksınız dimi  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Aralık , 2011, 00:02:11

cananım hoşgeldin canım  :opucuk:
evet yaa sıra bana geldi sanırımmm  :icon_pale:

sümeyram valla olur mu olur kız, hamamdan sonra bi bakmışın ben doğurmuşum  :ehi: :ehi: :ehi:
insallah tatlım.kuzumuz da 3buçuk doğar zaten bu gidişle.sen hamama git sonra bolca yürü bir iki güne kalmaz pırtlatırsın insaaallaah