2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: keyameya - 09 Aralık , 2011, 12:30:00
mrb arkadaşlar.dün kontrole gittim ve çok mutluyum :hieyt: Allah'a bin şükür herşey gayet normal.dün ilk defa nst ye bağladılar beni.gerçekten harika bişe.daha önce kalp atışlarını duymuş ve ağlamıştım mutluluktan.ama dün yine gözlerim doldu :) hatta cihaza bağlıyken bebeğimi hıçkırık tuttu onu bile duyduk :k06:

sonra ultrasona girdim tabi.bebeğim 2 kg 50 gr olmuş.gelişiminin 2 hafta ileride olduğunu söyledi doktorum :occasion14: gayet sağlıklı olduğunu ve çok şükür normal doğum gibi göründüğünü belirtti.ve ilk defa yüzünü çok ama çok net şekilde görebildik.ağzını açtı dilini çıkardı yavrum.görünüşe göre çok güzel bi bebekti.burnu küçücük, gözleri kocaman ve dudakları dolgundu.doktor bana benzediğini söyledi :k06: eşim de inadı ve sakarlığı hariç herşeyi benzeyebilir dedi tabi :laughing7: tek problem vücudumdaki aşırı çatlak ve aldığım kilo :-\ sanırım 28-30 kiloyla tamamlıycam hamileliğimi.napalım artık bebişim sağlıklı olsunda gerisi önemli deil.vermeye çalışıcam :suclu:

MAŞAALLAH CANIM SANA DA BEBİŞİNE DE  :nazar: :nazar: :nazar:
SEN NERELERDEYDİN İLK HAMİŞKEN GÖRÜYORDUM SENİ TESTLER FALAN YAPTIRMIŞTIN DİMİ KAN TESTİ YANLIŞ HATIRLAMIYORUM DİMİ  :icon_scratch: :icon_scratch: buralardasın artık dimi  :opucuk: seni de listeye alalım normalde ne zaman doğum tarihin...

gerçekten çok kilo almışsın şimdiye kadar kaç kilo aldın  :dontknow: 28-30 olur demişsin  :icon_scratch: inşaallah sağlıkla kucağımıza alalımda dediğinde doğru inş. veririz  :flowers: :flowers: görüşmek üzere  :wave:

.:.Zamansız.:.

Merhaba arkadaşlar...

Doğum fotografçısıyım.ilgilenecek olursanız ,facebook adresimi gezebilir. İletişim için aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.Hayırlı ,sağlıklı doğumlar dilerim:)

Hamile/Doğum/Bebek/Aile fotograçısı
Gülçin Akdöngel

[email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/#!/pages/G%C3%BCl%C3%A7in-Akd%C3%B6ngel-Photograhpy/232802256768604?notif_t=page_new_likes

olvido

selam kızlar yeni kontrolden geldik çok şükür her şey normal gözüküyor artık kontroller haftada bire düştü toplam 12 kilo almışım kızımda  :nazar: 2860 gr olmuş teyzeleri kafası doğum kanalına doğru inmiş son ay olduğu için normalmiş  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 09 Aralık , 2011, 18:11:01
selam kızlar yeni kontrolden geldik çok şükür her şey normal gözüküyor artık kontroller haftada bire düştü toplam 12 kilo almışım kızımda  :nazar: 2860 gr olmuş teyzeleri kafası doğum kanalına doğru inmiş son ay olduğu için normalmiş  :love9:
h.geldin tuğba maşaallah kızına  :nazar: :nazar: :nazar:
bundan sonra sık sık göreceksin demek  :love9: :love9:
tuğba bende sağlık ocağındaydım dr bana aşağı inmiş sen zamanını beklemezsin 10 gün öncesinden gelirse şaşma dedi  :-ooo :-ooo benim malum bölgenin yanları çok sancıyor kemilklerim geriliyor sanki dr eee çocuk kafasını yerleştiriyor dedi öksürüp ıkınma dedi... tabi ben bu arada öksürüyordum  :icon_pale: :icon_pale: hastayım napım  :dontknow: :dontknow: eve geldim sağ tarafıma bir ağrı girdi nefes alamadım sanırım yalancı sancılarım başladı benimde....

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Aralık , 2011, 18:21:11
tuğba bende sağlık ocağındaydım dr bana aşağı inmiş sen zamanını beklemezsin 10 gün öncesinden gelirse şaşma dedi  :-ooo :-ooo benim malum bölgenin yanları çok sancıyor kemilklerim geriliyor sanki dr eee çocuk kafasını yerleştiriyor dedi öksürüp ıkınma dedi... tabi ben bu arada öksürüyordum  :icon_pale: :icon_pale: hastayım napım  :dontknow: :dontknow: eve geldim sağ tarafıma bir ağrı girdi nefes alamadım sanırım yalancı sancılarım başladı benimde....
h.bulduk canan cım bende de aynı sorunlar var öksürüyorum geceleri uyuyamıyorum 45 dakikada bir uyanıp lavobaya gidiyorum toplamda 4 saat ancak uyuyabiliyorum iyileşemedim bir türlü öksürmemek elde mi hemde takır takır  :icon_pale: :icon_pale: benimde sanki çürükmüş gibi o dediğinde yerde ağrılarım oluyor sanırım doğum hazırlığı yapıyor vücudumuz gerçi benim herhangi bir hazırlığım yok ama  :D haftasonu çantamı hazırlıycam vakit bulabilirsem bu hafta son haftam izne çıkıcam inş ama inan 1 hafta bile gözümde büyüyr

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 09 Aralık , 2011, 18:28:59
h.bulduk canan cım bende de aynı sorunlar var öksürüyorum geceleri uyuyamıyorum 45 dakikada bir uyanıp lavobaya gidiyorum toplamda 4 saat ancak uyuyabiliyorum iyileşemedim bir türlü öksürmemek elde mi hemde takır takır  :icon_pale: :icon_pale: benimde sanki çürükmüş gibi o dediğinde yerde ağrılarım oluyor sanırım doğum hazırlığı yapıyor vücudumuz gerçi benim herhangi bir hazırlığım yok ama  :D haftasonu çantamı hazırlıycam vakit bulabilirsem bu hafta son haftam izne çıkıcam inş ama inan 1 hafta bile gözümde büyüyr
geçmiş olsun canım sende mi öksürüyorsun  :icon_pale: aaa ben bugün son sanıyordum işin demek 1 hafta daha var rabbim kolaylık versin zor ya... tuğba sen öksürürken affedersin idrar kaçırma olayın oluyor mu ben sinir oluyorum günde 3-4 kere çamaşır değiştiriyorum günlük ped koyuyorum vs ama strese giriyorum ben böyle olunca :cildir:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Aralık , 2011, 18:34:15
Alıntı yapılan: olvido - 09 Aralık , 2011, 18:28:59
geçmiş olsun canım sende mi öksürüyorsun  :icon_pale: aaa ben bugün son sanıyordum işin demek 1 hafta daha var rabbim kolaylık versin zor ya... tuğba sen öksürürken affedersin idrar kaçırma olayın oluyor mu ben sinir oluyorum günde 3-4 kere çamaşır değiştiriyorum günlük ped koyuyorum vs ama strese giriyorum ben böyle olunca :cildir:
maalesef canım oluyor bugün eve bir hışımla girdim doğru lavaboya koştum ama yine oldu görende sıkıştım sanacak ama yok .... :cussing:
bende öyle sürekli çamaşır değişikliği napalım 4 hafta değilmi çekicez artık
32. haftada rapor almıştım o zaman daha hafiftim birde pek nazlı değilim sanırım ama 35.36. haftalarda pişman oldum izne çıkmadığıma ama artık raporu almış bulundum hele şimdi 37. haftada nasıl gitcem gelcem s250 tane sınav kağıdı okuncak 250 tane ödev okuncak hepsi raporlaştırılacak bir sürü evrağım eksik hepsini tamamlamak zorundayım bu pazar veli toplantısı var  :caca: çocuklarımız s,ize çok alışmıştı siz gidersenzi bizim çocuklarımız nolacak diyen bencil velilere açıklama yap  :caca: bebeğin kırkı dolsun okula dönün diyen bile oldu devletin verdiği 2 aylık izni bilem çok görüyorlar  :ehi:

xxcansuxx

tuğba o velilere çok güldüm  :ehi: :ehi: :ehi: eee ben başedemiyorum seninle ancak öğrtmenin başeder deyenler bile çıkıyordur  :ehi: :ehi: yazık ya 40ını doldur gel diyorlar demek  :toothy10: :toothy10:

Allah yardımcın olsun eşinde yardım etsinde toparla eksiklerini 1 hafta çok çabuk geçer inş. sonrasında da dinlenirsin biraz evde aceleci çıkmasında senin kız...
hımmm bende çok sinir oluyorum wcye gidiyorum boşaltıyorum arkasından öksür yine gidiyor hamileliğin başında da içim bulandıkça gidiyordu eşim gülüyor bu halime de ben sinir oldum  :cildir: :cildir: bir keresinde bir dra sormuştum doğumdan sonra gel muay.edelim idrar kesesinden kaynaklanabilir dedi... inş. doğumdan sonra düzene gireriz...

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Aralık , 2011, 19:14:50
tuğba o velilere çok güldüm  :ehi: :ehi: :ehi: eee ben başedemiyorum seninle ancak öğrtmenin başeder deyenler bile çıkıyordur  :ehi: :ehi: yazık ya 40ını doldur gel diyorlar demek  :toothy10: :toothy10:

Allah yardımcın olsun eşinde yardım etsinde toparla eksiklerini 1 hafta çok çabuk geçer inş. sonrasında da dinlenirsin biraz evde aceleci çıkmasında senin kız...
hımmm bende çok sinir oluyorum wcye gidiyorum boşaltıyorum arkasından öksür yine gidiyor hamileliğin başında da içim bulandıkça gidiyordu eşim gülüyor bu halime de ben sinir oldum  :cildir: :cildir: bir keresinde bir dra sormuştum doğumdan sonra gel muay.edelim idrar kesesinden kaynaklanabilir dedi... inş. doğumdan sonra düzene gireriz...
yok be doktora gitmene gerek kalmaz bence nerde okuduğumu bilmiyorum ama hamilelikten kaynaklanıyormuş bu arada eltim aradı sonrada ben onu aradım 1 saat sürdü konuşmamız o da hamile 15. haftası 2 oğlu vardı bakalım haftaya da eltimin bebişinin cinsiyetini öğrencez dertleştik baya bir .....
   Benim veliler orjinal ya  :cildir: ben mat öğrt niyim öğrencilerim 6. sınıf daha 2,5 ay olmadı bana nasıl alıştılarsa gelecek öğretmen 7 ay derslerine girecek ona dünden alışırlar.  Daha bu ne ki okul başladı 1 hafta geçti veli toplantısı yapıldı   :ehi: kadının biri gelmiş eeeeee hocam benim çocuk size çok alıştı sizde hamileymişsiniz ne olcak şimdi ? ( ne olcak içimde tutcak değilim ya doğurcam  :toothy10:)  birisi de benim çocuğum şimdi yeni gelen öğretmene alışmak zorunda mı ? ( bende dedim ki bana 1 haftada alıştıysa yeni öğretmenine de alışmak zorunda bende doğurmak zorundayım  :violent1: ) Valla ben bu velilerin ve öğrencilerin beddularıyla biraz zor doğurcam gibi  :toothy10: neyse ki gelip akıllı akıllı konuşup hayır dua edenlerde çıkıyor ara sıra  :love9:
   Evet canım ya yarın full çalışcaz eşimle okulun işlerini yapcaz o biterse evi siler süpürürüz sonrada boyum kadar çamaşır var onları ütülersem çantamı da hazırlarım
   Eşim geçen hafta bilgisayardan işyerine bağlanıyor acele bitirmesi gereken iş varmış gece boyunca her saat bilg bakması gerekiyor ya saat kurmadı bana diyor beni her wc ye kalktığında kaldır ... :ehi: kurmalı saat gibiyim ...

zeynep-sena

sümeyraaa yanlış hatırlamıyorsam bu gün dr kontrolün var sanırım inşallah güzel haberlerle gel canım ..

HASRET!M S@N@

ayyy heyecan yaptım inş hersey yolundadır sümeyram mutlaka haber ver

MEVABERRA

slm arkadaşlar doğum tarihi yaklaşmış olanlar sizde arada fenalık geçiriiyor musunuz arada dün ben yarım saate bir nesefimde sıkışma ve baygınlık hissi yaşadım .kendimide çook yorgun hissediyorum bu doğum kasılmaları nefesi kesen bir şey mi?.yoksa sancı dedikleri bu mu?

seda87

kızlar ilkayda doğum yapmış ayyyy şimdi gördüm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Aralık , 2011, 12:13:01
sümeyraaa yanlış hatırlamıyorsam bu gün dr kontrolün var sanırım inşallah güzel haberlerle gel canım ..
evet kontrolü vardı da o annesinde falandır artık haberini h.içi pzt alırız betty yada olvido ile konuşmazsa tabi  :k06: :k06: sağlıklı  haberlerle dönsün  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Aralık , 2011, 19:20:25
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 10 Aralık , 2011, 12:13:01
evet kontrolü vardı da o annesinde falandır artık haberini h.içi pzt alırız betty yada olvido ile konuşmazsa tabi  :k06: :k06: sağlıklı  haberlerle dönsün  :amin: :amin:

evet bugündü kontrolü, çok şükür herşey yolundaymış maşallah paşa da iyiymiş  :nazar: :nazar:
2700 gr olmuş kuzucuk  :nazar: sanırım çatı muayenesi de olmuş, artık rahim yumuşadığından dolayı bu sefer biraz acıdı ama çok şükür herşey yolunda dedi  :nazar: :nazar: :nazar: