2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:37:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:29:53
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:25:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:16:03
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:12:38
tuğba tamam kardeş olalım canım  :opucuk: :opucuk: aslanlar gibi karı-koca çalışır yapılır canım çok iyi yapmışsınız...

ana dizi şu sağa-sola yana sallanan mı kasri ben almadım 5li setin içindeki çok güzel idare ediyormuş gerek yok dediler arkadaşlarım almadım ayrı...
YA BENİM ANNEM ALACAK 5Lİ SET BU HAGTA İÇİNDE NE GÜZEL ANADİZİ VAR VE SET 90 100 LİRE CİVARI.ANNEMDE ABİMLE BİRLESİP KÜÇÜK BESİK ALACAKMIS AYRIYETTEN.ESİMDE TUTTURDU GÖRMÜS ARAKADSALARINDA SİMDİ ÇOK HOSUNA GİTMİS.,ANNENLER BUNDAN ALSIN DİYOR.ANNEM SEYYAR KÜÇÜK BESİK ALAYIM RAHAT OL İSTEDİĞİN YERE TASI DEDİ.BİZİMKİOE CHİCCONUN ANAKUCAĞINI ALSINLAR SÖYLEDE DİYOR.İYİ OLSUN MADEM UZUN SÜNE KULLANSIN DİYOR.ARADA KALDIM.SONUÇTA SETİN İÇİNDEKİLEREDE BAKTIM ONLARDA İYİ
canım ya bilmiyorum ki bence küçük beşiğe gerek yok ben aldırmazdım sanırım... mesela geçen gelen misafirin 2 aylık kızı vardı uyuyacaktı şu sallanan 5li setin içinde yatar mı dedim evde de onda yatıyor dedi... getirdim bebe onda uyudu durdu. diğer arkadaş onu arabayla gittiğim yere götürüyordum oto koltuğu gibi ona koyup dedi ... o yüzden idare eder diyorum ki her taraf bebek malz. olur hepsini alsak zaten eşyam çok eşim çıldırır artık  :cildir:
CANIM ANNEM ALAYIM DEDİ BENDE SEN BİLİRSİN ALMASAN DA OLUR DEDİM.5Lİ SETTE DEDİĞİN GİBİ ANADİZİ YETER AVUTMAYA.KÜÇÜK SEYYAR DA BANA KIYAMADIĞI İÇİN.ÇOK ÇOĞUN ESK.DE ANNEMLERDE KAYNANAMDADA KALIRIM BEN TASIRIM DİYE ALACAK SANIRIM
ya senin bir ayağında eskişehirde olacak bilmiyorum ki çok gider misin kışın yatılı  :dontknow: onda da arabayla alır annenler bebeğin eşyasınıda alırsınız arabaya... şimdiden bu kadar eşya doldurmaya gerek yok... benim eşim olsa ne gerek var almasınlar der kullanacağın şeye bak sen der... geçen kendisine biz hep basitine mi kaçıyoruz dedim hatta eşim kullanacağına bak eksiği var mı en iyisini sen yapıyorsun yarın oda takımını istediğin gibi alırsın tayinciyiz zaten dedi rahatladım  :k06: :k06: bende kızıma karşı ilgisizmişim gibi olmaktan korkuyorum  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: yok canım doğru haklısın.ama biz genelde para vermiyoruz hediye geleceği için birsey diyemiyoruz.ısrarla ne lazım diye soruyor abim annem mesela.esimde zaten ileride oda yaparız diyor gönlümüze göre döseriz diyor.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

ben beşli set almcam kangurudan da vazgeçtim şimdi :) portbebe yi yengemden aldım zaten o çantalarda bebek 2-3 ay anca kalıyor oda sağlık ocağına giderken kullanırım kimsem yok burda gezmeye çıkcak değilim ya ... anakucağı aldığım bebek arabasında var zaten o da o iş için yeterli tek çanta alayım bali :) bende salıncak istiyorum küçük beşikten daha kullanışlı... Sümeyra annen salıncağını alabilir hemde 100 tl ye  kadar çok güzel salıncaklar var

xxcansuxx

kasrim bizde de soruyorlar ama uzaktayız ya eşim hepsini aldık de sorarlarsa biz yaparız dedi... memlekette beşiğide aldırmadı annesi eksik kalıp gurur yapacağım diye düşündü... hediyede gelse aldırmıyor ne bizimkilere ne kendi ailesine  :k06: :k06: anneme nazı geçiyor nevresim takımı-çarşafını-büyük yorganını annen yapar becerir yapsın dedi şaşırdım annemde hazırlıyormuş zaten terzidir kendisi...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 07 Aralık , 2011, 21:45:01
ben beşli set almcam kangurudan da vazgeçtim şimdi :) portbebe yi yengemden aldım zaten o çantalarda bebek 2-3 ay anca kalıyor oda sağlık ocağına giderken kullanırım kimsem yok burda gezmeye çıkcak değilim ya ... anakucağı aldığım bebek arabasında var zaten o da o iş için yeterli tek çanta alayım bali :) bende salıncak istiyorum küçük beşikten daha kullanışlı... Sümeyra annen salıncağını alabilir hemde 100 tl ye  kadar çok güzel salıncaklar var
[/quote canım emine abla verdiyse almaya gerek yok tabi.bebek arabasındaki anakucağını kullanırsın bi yere giderkende.sen iyilerinden kullanıslı çok gözlü bi bebek çantası al o zaman.
salıncak hiiç düsünmemistim ama düsüneyim  :icon_thumright: :icon_thumright:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:46:22
kasrim bizde de soruyorlar ama uzaktayız ya eşim hepsini aldık de sorarlarsa biz yaparız dedi... memlekette beşiğide aldırmadı annesi eksik kalıp gurur yapacağım diye düşündü... hediyede gelse aldırmıyor ne bizimkilere ne kendi ailesine  :k06: :k06: anneme nazı geçiyor nevresim takımı-çarşafını-büyük yorganını annen yapar becerir yapsın dedi şaşırdım annemde hazırlıyormuş zaten terzidir kendisi...
hımm anladım..iyi bari kuşum annenin yapmasına izin vermis bak.nasılsa kendi terziymis.hemde en güzelinden yapar.iyi olmus

KasrıCinan

kısslar otura otura karnım gerildi iyice ya.sancımaya basladı.ben kalkayım yavas yavas müsadenizle.sırtım çatladı orta yerinden :k06: :k06: :icon_pale: :icon_pale:

xxcansuxx

:icon_thumright: kullanacağınıza bakın kızlar doğuncada halledilir baktınız çok ihtiyaç gider alırsınız... bende salıncağı şimdiden alalım diyorum eşim kullanılıyor muymuş da doğunca diyor... ben beşiğini artık yatakodama koyacağım... oturma odamda o ana kucağı olur sürekli birde salıncak oldumu eşim gece işten gelene kadar ona yatırırım o gelince yatakodamızda beşiğinde uyur... ben başkada bir şey almayı düşünmüyorum inş. kullanmak nasip olsun bunlarıda  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:50:20
kısslar otura otura karnım gerildi iyice ya.sancımaya basladı.ben kalkayım yavas yavas müsadenizle.sırtım çatladı orta yerinden :k06: :k06: :icon_pale: :icon_pale:
tmm canım güle güle A.E.OL bende annemi arayım birazdan napıyormuş aramadı  :icon_scratch:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:50:36
:icon_thumright: kullanacağınıza bakın kızlar doğuncada halledilir baktınız çok ihtiyaç gider alırsınız... bende salıncağı şimdiden alalım diyorum eşim kullanılıyor muymuş da doğunca diyor... ben beşiğini artık yatakodama koyacağım... oturma odamda o ana kucağı olur sürekli birde salıncak oldumu eşim gece işten gelene kadar ona yatırırım o gelince yatakodamızda beşiğinde uyur... ben başkada bir şey almayı düşünmüyorum inş. kullanmak nasip olsun bunlarıda  :amin: :amin:
dediğin gibi gerek de yok zaten tatlım.anadizi olduktan sonra basta birseye gerek yok kime sorsam anadizinde büyüyor bebek diyor.

tulayysl

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Aralık , 2011, 21:52:17
kızlar bakıyorum da heyecanlar dorukta:)
h.geldin canım ne olsun işte heyecanla ne kullanılıyor ne fazla onun kritiğini yaptık  :k06: :k06:

KasrıCinan

kızlar hastane çantanıza hırka almayı unutmayın arkadasım dedi demin.

doğumdan çıkınca çok üşüyorsun mutlaka hırka al diye.yazın yaptı doğum bide kendisi

e malum bizimde kış bebesi olacak.
:icon_thumright:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:50:36
KAMPANYALI BİR SALINCAK GÖRÜRSEK HABER VERELİM O ZAMAN BİRBİRMİZE EĞER İNTERNETTEN ALIRSAK BENDE FAZLA EŞYADAN YANA DEĞİLİM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:53:46
kızlar hastane çantanıza hırka almayı unutmayın arkadasım dedi demin.

doğumdan çıkınca çok üşüyorsun mutlaka hırka al diye.yazın yaptı doğum bide kendisi

e malum bizimde kış bebesi olacak.
:icon_thumright:
bak işte bu kişiden kişiye değişiyor sanırım bende de çoğu zaten çok sıcaklıyorsun ter döküyorsun hele emzirirken dediler  :dontknow: :dontknow: sanırım kanaması çok olanlar çok üşüyor  :icon_scratch: ben zaten bir yelek bir şal koyacağım çantaya

KasrıCinan

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Aralık , 2011, 21:52:17
kızlar bakıyorum da heyecanlar dorukta:)
hoşgeldin canım.
:love9: :love9: evet ya hiç sorma.ne alsak ne almasak,,
ne zaman doğacak
nasıl doğacak
çok acıyacakmı
:suclu: :suclu: :suclu: vs..