2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 20:56:57
Alıntı yapılan: olvido - 07 Aralık , 2011, 20:51:19
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 07 Aralık , 2011, 20:48:17
KIZLAR EN UCUZ BEN GİTMİŞİM..KAYINVALİDE 700 TL LİK TAKI SETİ ALDI.5 BİLEZİK..BENİM BİLEKLER İNCEYDİ.ONLARDA 1500 TL TUTMUIŞTU TANESİ 300 TL İDİ.3 SENE ÖNCE...
ŞİMDİ BENDEN UZAK DURSUNLARDA BAŞKA BİŞEY İSTEMİYORUMMM :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
BENİM Kİ 1,5 SENE ÖNCE İLKAYCIM ALTIN PAHALANDIĞI İÇİN BENİMKİDE O KADAR TUTMUŞ BENİMDE 5 BİLEZİK + DÜĞÜNÜN TAKISINI DA ALDILAR + HİÇ EŞYA ALMADILAR + ÇOĞU ADET OLAN ALIŞVERİŞİ DE YAPMADILAR + ÖVÜNMEYİ ÇOK SEVİYORLAR  :)
tuğba biz senle elti olmayalım aynı şeyleri yazmışın  :k06:
yok canım elti olamayız çünkü benim eltimlere herşey almışlar bi tek bana almadılar alacaz yapacaz edecez dediler ben ona kızıyorum çocuk gibi kandırıldım resmen yoksa ben onların kuruşuna muhtaç değilim gerekirse doğuruncaya kadar çalışır alırım her şeyimi çok şükür onlar almadılar ama içlerinde en mutlu da bizim evliliğimiz  :nazar: her şeyinde en iyisini en markasını aldım gözleri kalsın hıh  :toothy10: coştum valla  :ehi:
   Biz kardeş olalım canım :P 3 eltim var zaten nur topu gibi ...

KasrıCinan

KIZLAR İÇİNİZDE ANAKUCAĞI ALAN VARMI SALLANAN ANADİZİ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:02:46
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 20:55:07
amannn eskileri konuşacak olsak en aldanan bende varım derim ilkay aldırma uzaktalar ya bu nimet bizim için  :k06: :k06:  kasrim iyi 1 fazlası olmaz deyip eşitliyorlar sizinkiler... bende öyle olmadı lafa gelince onlara eşya yamadıkda  ondan  altını çok olmuşş dediler ama bizede aldıkları eşyanın borcunu yüklediler düğünden sonra... yani aldanan kocam oldu aslanlar gibi de ödedik gıkımız çıkmadı eğer bunu taksam evliliğimin ilk yılı kavgayla geçerdi birde yanımda herşeyini biz yaptık derlerdi çıldırırdım :cildir: :cildir:
canım ya haklısın öyleside çok zor ayy valla çıldırırdın he.
biz bi kuruş ödemedik.evimi bastan aşağı döşediler.altınlarımıda istediğim gibi aldılar.ne eksik ne fazla istedim bende.sükür simdi besiğini uyku setini bebek arabasınıda alacaklar.benim o yönden sıkıntım yok çok sükür.sümeyraya ne yaptıysak gelinede aynısı diyorlar hep ALLAH RASI OLSUN
bir evin büyük gelini olacaksın her şey ilke yapılıyor sanırım  hevesle...
amannn takmıyorum artık valla Allah o ilk yıl nasıl bereket verdi nasıl geçindik nasıl borç ödedik anlamadım bir durum daha vardı beni o çok sinir ediyordu ( eşimin 1 kredi kartını onlar kullanıyor biz ödüyorduk ) 1 yılda bu sürdü... o zamn yok yok diye ağlayanlar şimdi bol bol harcıyorlar eşim anladı ama şimdi herkes kendi parasını harcasın der... çok huzurluyuz şükür eğer ilkten dır dır etseydim eşim beni hiç anlamayacaktı...
benimkilere kalırsa herşeyi 4 4lük yaptıklarını sanıyorlar çok konuşulacak varda boşveriyorum...
şimdi kızıma bir battaniye almış örgü örüyor bilezik almış nasıl hevesle gösteriyor bana... ama ben hiç aldırmıyorum bile mutlu etmiyor bunlar beni...

xxcansuxx

tuğba tamam kardeş olalım canım  :opucuk: :opucuk: aslanlar gibi karı-koca çalışır yapılır canım çok iyi yapmışsınız...

ana dizi şu sağa-sola yana sallanan mı kasri ben almadım 5li setin içindeki çok güzel idare ediyormuş gerek yok dediler arkadaşlarım almadım ayrı...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:12:38
tuğba tamam kardeş olalım canım  :opucuk: :opucuk: aslanlar gibi karı-koca çalışır yapılır canım çok iyi yapmışsınız...

ana dizi şu sağa-sola yana sallanan mı kasri ben almadım 5li setin içindeki çok güzel idare ediyormuş gerek yok dediler arkadaşlarım almadım ayrı...
YA BENİM ANNEM ALACAK 5Lİ SET BU HAGTA İÇİNDE NE GÜZEL ANADİZİ VAR VE SET 90 100 LİRE CİVARI.ANNEMDE ABİMLE BİRLESİP KÜÇÜK BESİK ALACAKMIS AYRIYETTEN.ESİMDE TUTTURDU GÖRMÜS ARAKADSALARINDA SİMDİ ÇOK HOSUNA GİTMİS.,ANNENLER BUNDAN ALSIN DİYOR.ANNEM SEYYAR KÜÇÜK BESİK ALAYIM RAHAT OL İSTEDİĞİN YERE TASI DEDİ.BİZİMKİOE CHİCCONUN ANAKUCAĞINI ALSINLAR SÖYLEDE DİYOR.İYİ OLSUN MADEM UZUN SÜNE KULLANSIN DİYOR.ARADA KALDIM.SONUÇTA SETİN İÇİNDEKİLEREDE BAKTIM ONLARDA İYİ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

5 li setin içindeki kanguru ve çantayı hiç beğenmiyorum ben ya ... tek tek alsam da çok pahalı olacak sizler neler yaptınız yada ne yapmayı düşünüyorsunuz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 07 Aralık , 2011, 21:17:14

5 li setin içindeki kanguru ve çantayı hiç beğenmiyorum ben ya ... tek tek alsam da çok pahalı olacak sizler neler yaptınız yada ne yapmayı düşünüyorsunuz
tuğba kanguruyu çok kullanan yok etrafımda dışarı çıkarken bebek arabası yetiyor zaten diyorlar onun için kangurusunun kalitesine takılmadım açıkcası bende kullanamam bir garip hissederim onu takıp sokakta dolanırken  :tongue3: benim ayrı çantam var o daha kullanışlı onu kullanırım diyorum ama hastane çantasını o 5linin çantasına hazırladım öyle kötüde değil  :icon_thumright:

KasrıCinan

http://www.dijitall.com/ProductImages/108856/Bchicco-i-feel-ana-kucagi-yesil.jpg GEREK YOK DEĞİL Mİ AYRIYETETN BUNDAN ALDIRMAMA.5Lİ SETTE ZATEN VAR.SADECE KİLO KAPASİTESİ DAHA ÇOK BUNDA SANIRIM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:16:03

YA BENİM ANNEM ALACAK 5Lİ SET BU HAGTA İÇİNDE NE GÜZEL ANADİZİ VAR VE SET 90 100 LİRE CİVARI.ANNEMDE ABİMLE BİRLESİP KÜÇÜK BESİK ALACAKMIS AYRIYETTEN.ESİMDE TUTTURDU GÖRMÜS ARAKADSALARINDA SİMDİ ÇOK HOSUNA GİTMİS.,ANNENLER BUNDAN ALSIN DİYOR.ANNEM SEYYAR KÜÇÜK BESİK ALAYIM RAHAT OL İSTEDİĞİN YERE TASI DEDİ.BİZİMKİOE CHİCCONUN ANAKUCAĞINI ALSINLAR SÖYLEDE DİYOR.İYİ OLSUN MADEM UZUN SÜNE KULLANSIN DİYOR.ARADA KALDIM.SONUÇTA SETİN İÇİNDEKİLEREDE BAKTIM ONLARDA İYİ
canım ya bilmiyorum ki bence küçük beşiğe gerek yok ben aldırmazdım sanırım... mesela geçen gelen misafirin 2 aylık kızı vardı uyuyacaktı şu sallanan 5li setin içinde yatar mı dedim evde de onda yatıyor dedi... getirdim bebe onda uyudu durdu. diğer arkadaş onu arabayla gittiğim yere götürüyordum oto koltuğu gibi ona koyup dedi ... o yüzden idare eder diyorum ki her taraf bebek malz. olur hepsini alsak zaten eşyam çok eşim çıldırır artık  :cildir:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 07 Aralık , 2011, 21:17:14

CANIM BİZDE ANNEMLE BAKTIK ANNEM HİÇ BEĞENMEDİ.KADINDA MARKASINA GÖRE BAKIN GETİTTİRİRİZ DEDİ.ONLAR İYİ OLUYOR DEDİ.ÖYLE YAPABİLİRSİN.ARASTIR BİRAZ.TEK TEK SORDUK ÇOK PAHALI OLDU.BENDE SETİN İÇİNİ ÇOK BEĞENMEDİM AMA O KADARDA KÖTÜ DEĞİL YİNEDE.
YADA CANTA VE PORTBEBE 2Lİ SET OLARAK AYRI ALABİLİRSİN İYİSİ SATILIYOR.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:24:30
http://www.dijitall.com/ProductImages/108856/Bchicco-i-feel-ana-kucagi-yesil.jpg GEREK YOK DEĞİL Mİ AYRIYETETN BUNDAN ALDIRMAMA.5Lİ SETTE ZATEN VAR.SADECE KİLO KAPASİTESİ DAHA ÇOK BUNDA SANIRIM
yok kasrim ya hepsi para tuzağı zaten kilosu artınca dönmeye başlayınca bunlarda zaptedemeyiz ki bebeleri bağlasan durmaz bunlarda  :k06: bunun yerine arkası kademeli yatan salıncaklardan alınsa daha iyi değil mi bence :dontknow: 3-4 yaşına kadar kullanılır bebe sıkılınca binmez canı ister biner sallanır  :aferin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:25:19

canım ya bilmiyorum ki bence küçük beşiğe gerek yok ben aldırmazdım sanırım... mesela geçen gelen misafirin 2 aylık kızı vardı uyuyacaktı şu sallanan 5li setin içinde yatar mı dedim evde de onda yatıyor dedi... getirdim bebe onda uyudu durdu. diğer arkadaş onu arabayla gittiğim yere götürüyordum oto koltuğu gibi ona koyup dedi ... o yüzden idare eder diyorum ki her taraf bebek malz. olur hepsini alsak zaten eşyam çok eşim çıldırır artık  :cildir:
CANIM ANNEM ALAYIM DEDİ BENDE SEN BİLİRSİN ALMASAN DA OLUR DEDİM.5Lİ SETTE DEDİĞİN GİBİ ANADİZİ YETER AVUTMAYA.KÜÇÜK SEYYAR DA BANA KIYAMADIĞI İÇİN.ÇOK ÇOĞUN ESK.DE ANNEMLERDE KAYNANAMDADA KALIRIM BEN TASIRIM DİYE ALACAK SANIRIM

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:27:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:24:30
yok kasrim ya hepsi para tuzağı zaten kilosu artınca dönmeye başlayınca bunlarda zaptedemeyiz ki bebeleri bağlasan durmaz bunlarda  :k06: bunun yerine arkası kademeli yatan salıncaklardan alınsa daha iyi değil mi bence :dontknow: 3-4 yaşına kadar kullanılır bebe sıkılınca binmez canı ister biner sallanır  :aferin:
AYNEN BENDE EŞİME DEDİM 5Lİ SET ALACAK İYİDE GEREK YOK HİÇ BUNA DEDİM.200TL BİDE YA.YAZIK YANİ ŞU PARAYA.ONA PARA VERDİTTİRECEĞİME BEŞİK YADA BASKA BİRSEY ALDIRIRM DEDİĞİN GİBİ.SAĞOL TATLIM CEVABIN İÇİN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 21:29:53
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Aralık , 2011, 21:25:19

CANIM ANNEM ALAYIM DEDİ BENDE SEN BİLİRSİN ALMASAN DA OLUR DEDİM.5Lİ SETTE DEDİĞİN GİBİ ANADİZİ YETER AVUTMAYA.KÜÇÜK SEYYAR DA BANA KIYAMADIĞI İÇİN.ÇOK ÇOĞUN ESK.DE ANNEMLERDE KAYNANAMDADA KALIRIM BEN TASIRIM DİYE ALACAK SANIRIM
ya senin bir ayağında eskişehirde olacak bilmiyorum ki çok gider misin kışın yatılı  :dontknow: onda da arabayla alır annenler bebeğin eşyasınıda alırsınız arabaya... şimdiden bu kadar eşya doldurmaya gerek yok... benim eşim olsa ne gerek var almasınlar der kullanacağın şeye bak sen der... geçen kendisine biz hep basitine mi kaçıyoruz dedim hatta eşim kullanacağına bak eksiği var mı en iyisini sen yapıyorsun yarın oda takımını istediğin gibi alırsın tayinciyiz zaten dedi rahatladım  :k06: :k06: bende kızıma karşı ilgisizmişim gibi olmaktan korkuyorum  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

BİZ NE ZAMAN DOĞUM YAPACAĞIZ :love9: :love9:

iyice sabırsızlanıyorum

içimdeki yaramazı akıllı bıdığı çok merak ediyorum
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: