2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ocak , 2012, 04:43:17
selam arkadaşlar

benim sancılarım başladı sanırım  :dontknow: :dontknow:
gece 1den beri aralıklarla karnım taş gibi olup sancı giriyor bir süre sonra geçiyor... zaman tuttuk eşimle önceleri 10-15 dk geliyordu şimdi 6-8 dk arasında değişiyor :dontknow: gevşediği sancının geçtiği zamanda yine kasıklarımda hafif ağrı oluyor eşim dra götüreyim diyor ben istemedim sabah olsun gideriz inş. dualarınızı eksik etmeyin nereye yazacağımı bilemedim bari sayfamıza yazayım dedim  :k06: :k06:

çok şükür sakinim korkmadım sancılar uçup gitmesin diye... kızımın gelmesi inş. yakındır  bunlarda doğum sancısıdır hast.gidip bir şey yok deyip geride dönebiliriz  :suclu: :suclu: hiç bilmiyorum ki başımızda büyükte yok :dontknow: :dontknow: doğumu yaklaşalara ve bebek isteyenlere bol bol dua ediyorum doğum anında da edeceğim inş.  :amin: :amin:
öğlen olmadan haber veririm durumumu A.E.OLUN  :amin: :amin:
allahım sana kolaylık versin canancım cennet kokulunu kucağına sağlıklıca al inşallah gözlerim haberinde olacak

<<<betty>>>

selam arkadaşlar

gece 1den beri aralıklarla karnım taş gibi olup sancı giriyor bir süre sonra geçiyor... zaman tuttuk eşimle önceleri 10-15 dk geliyordu şimdi 6-8 dk arasında değişiyor :dontknow: gevşediği sancının geçtiği zamanda yine kasıklarımda hafif ağrı oluyor eşim dra götüreyim diyor ben istemedim sabah olsun gideriz inş. dualarınızı eksik etmeyin nereye yazacağımı bilemedim bari sayfamıza yazayım dedim  :k06: :k06:

çok şükür sakinim korkmadım sancılar uçup gitmesin diye... kızımın gelmesi inş. yakındır  bunlarda doğum sancısıdır hast.gidip bir şey yok deyip geride dönebiliriz  :suclu: :suclu: hiç bilmiyorum ki başımızda büyükte yok :dontknow: :dontknow: doğumu yaklaşalara ve bebek isteyenlere bol bol dua ediyorum doğum anında da edeceğim inş.  :amin: :amin:

cananım  :y25: :y25: :y25:
ahh kuzum benim, Allah yardımcın olsun, en az ağrıyla acıyla bir avazda kurtul inşallah  :amin:
hep dua ettim sancılarla kolay doğumların olsun inşallah diye, Rabbim inşallah sesimi duymuştur  :amin: :amin:
en kısa zamanda dört gözle bekliyorum haberini, Allah yardımcın olsun canım benim  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar dua ve dilekleriniz için  :opucuk: :flowers: :flowers:
ben gecikmeli de olsa kavuştum çok şükür meleğime, gerçekten çıkarken bile öldürdü beni nazından   :k06: :k06:
ama herşeye değiyormuş onun gül yüzü  :y25: :love9: insan çektiği bütün acıları unutuyor bir anda  :love9:
Rabbim arkamdan gelen, doğum bekleyen tüm arkadaşların yardımcısı olsun inşallah  :amin: :amin:
sağsalim sağlıkla kolaylıkla kavuşursunuz inşallah meleklerinize  :amin:

darısı bekleyen isteyen tüm arkadaşların başına  :amin:
Allah meleklerimizi korusun, acılarını göstermesin inşallah  :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Ocak , 2012, 11:12:26
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar dua ve dilekleriniz için  :opucuk: :flowers: :flowers:
ben gecikmeli de olsa kavuştum çok şükür meleğime, gerçekten çıkarken bile öldürdü beni nazından   :k06: :k06:
ama herşeye değiyormuş onun gül yüzü  :y25: :love9: insan çektiği bütün acıları unutuyor bir anda  :love9:
Rabbim arkamdan gelen, doğum bekleyen tüm arkadaşların yardımcısı olsun inşallah  :amin: :amin:

KİME BENZİYOR SANAMI BABASINAMI

olvido

selam arkadaşlar

Canım kıyamam sana ben annen gelmemişmiydi bende bilmiyorum ki nişan su sancı bebeğimi doğurdum ama kontrole gittiğimde 3 cm açıklık var tansiyonun yüksek deyip hiç ağrım sızım yokken suni sancıyı verip zzorla doğurttular resmen :) ama size çok dua ettim umarım şu saatlerde kuzucuğunu almışsındır kucağına şimdi de dua edicem bitanem Allahım yardımcın olsun  :amin: :amin:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Ocak , 2012, 11:12:26

Canım geçmiş olsun baya çekmişsin ama çok şükür kavuşmuşsun yavruna güle güle büyüt

hasyet

herkese iyi akşamlar arkadaşlarrr  ;) ben meleğimi kucağıma aldım çok şükürrr darısı bekleyen arkadaşların başınaa  :amin: 28 aralık saat 22.35 te bize merhaba dedi güzel kızımızz  :nazar:  :nazar: bugün sabah grip oldum arkadaşlar napacağımı şaşırdımm maskeyle dolaşıyorum sütten geçerse diye çok korkuyorumm  :icon_pale:  :icon_pale:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

zeynep-sena

selam arkadaşlar

canımmm bu saate kadar gelmediğine göre aldın sanırsam bebişini kucağına hiç senden haber getirende olmamış çok merak ettim şimdi ben :(

sabah doğuma bende çok erken gidicem ama senide merak ettim inan umarım sağlıcakla almışsındır kızını kucağına canım....

olvido

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 11 Ocak , 2012, 19:09:57
selam arkadaşlar

canımmm bu saate kadar gelmediğine göre aldın sanırsam bebişini kucağına hiç senden haber getirende olmamış çok merak ettim şimdi ben :(

sabah doğuma bende çok erken gidicem ama senide merak ettim inan umarım sağlıcakla almışsındır kızını kucağına canım....

canan öğlene doğru bebeğini normal doğumla kucağına almış reyhancım darısı başına yarın da senin için büyük gün :) dualarım seninle canım gerçi sen ilk bebeğinden biliyorsun ama ben sancı çekerken tanser bey 3 sezeryan yapttırdı inş sende alırsın sağlıcakla kucağına prensesini

xxcansuxx

ZEYNEP-SENA inş. sende kolaylıkla sağlıkla bebeğine kavuşacaksın bugün ALLAH YARDIMCIN OLSUN  :amin: :amin: :amin:
biz doğduk evimizdeyiz bile teyzeleri  :nazar: :nazar:
Allah razı olsun hepinzden gününü bekleyenler de rabbim kolaylıklar versin  :amin: :amin:
benim yazdığım gibi gece 1den sabah 7ye kadar sancımı evde çektim suyum gelsin giderim dedim ama su yok... dra gittik nstye gircem sancım var dedim ebeler beni direk doğum odasına aldılar ve biz oradan ALLAH A SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN 2 kişi çıktık kucağımda kızımla  :amin: :nazar:
gece hast.kalmadık evimize geldik 6-7 gibi sanırım  :dontknow: arkadaşlarımız geldi yalnızız diye az oturup gittiler benim pabuç dama atılmış bana bakan olmadı kızımı sevmekten  :k06: :k06:

kolay doğumumdu ayıntılı yazarım doğum hikayeleri kısmına şimdilik bu  kadar kızımla öpüyoruz
demet ALLAH RAZI OLSUN CANIM SENDEN  :icon_thumright: :opucuk:

hasyet

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2012, 07:17:01
ZEYNEP-SENA inş. sende kolaylıkla sağlıkla bebeğine kavuşacaksın bugün ALLAH YARDIMCIN OLSUN  :amin: :amin: :amin:
biz doğduk evimizdeyiz bile teyzeleri  :nazar: :nazar:
Allah razı olsun hepinzden gününü bekleyenler de rabbim kolaylıklar versin  :amin: :amin:
benim yazdığım gibi gece 1den sabah 7ye kadar sancımı evde çektim suyum gelsin giderim dedim ama su yok... dra gittik nstye gircem sancım var dedim ebeler beni direk doğum odasına aldılar ve biz oradan ALLAH A SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN 2 kişi çıktık kucağımda kızımla  :amin: :nazar:
gece hast.kalmadık evimize geldik 6-7 gibi sanırım  :dontknow: arkadaşlarımız geldi yalnızız diye az oturup gittiler benim pabuç dama atılmış bana bakan olmadı kızımı sevmekten  :k06: :k06:

hayırlı olsn canım..Rabbim sağ salim hayırlı evlat büyütmeyide nasip etsinn   :amin:  :amin: kızlarr gelince annelerin pabuçları dama atılıyor cidden  :laughing7: ben formülü buldum burda loğusa var psikolojimi bozmayın sütten kızıma geçer diyorumm  :k06:  :k06: benide sevin diyee acıtasyon yaptımmı eşim kıza şikayete gidiyor annen seni kıskanıyor diyee  :k06: meleklerimizz bizim yaaa  :nazar:  :nazar: Rabbim isteyen herkesede bu güzel duyguyu nasip etsin inş.  :amin:
kolay doğumumdu ayıntılı yazarım doğum hikayeleri kısmına şimdilik bu  kadar kızımla öpüyoruz
demet ALLAH RAZI OLSUN CANIM SENDEN  :icon_thumright: :opucuk:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

YAĞMUR DAMLASI

KIZLAR HEPİNİZ ADINA ÇOK SEVİNDİM DARISI BİZİM BAŞIMIZA:)NE GÜZEL KAVUŞTUNUZ MELEKLERİNİZE

YAĞMUR DAMLASI

MEVABERRA

slm arkadaşlar ben doğum yaptım darısı sıradaki arkadaşların başına ,daha önce yazmıştım ama tekrar diyiim ben günüm geçtiği için suni sancı verilerek doğum yaptırmaya karar verdi doktorum normal doğum ısrarım üzerine .iki gün suni sancıyı çektikten sonra 8 cmaçılma oluncaya kadar sancıya dayandım ama artıkböyleağrım yeri göğü inlettirecek acılarım ağlamaktan beter olmuş bir halde artık yalvarıyorum şu sancıyı kesin istemiyorum ben diye diyolar yarıda kesemeyiz ama atık bende dayanacak güç kalmamıştı sancıyı kestim ve doktorla görüşmek istediğimi belirttim bu arada bebeğim uyandı yarın kalanını yazarım görüşmek üzere..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 13 Ocak , 2012, 22:54:28
slm arkadaşlar ben doğum yaptım darısı sıradaki arkadaşların başına ,daha önce yazmıştım ama tekrar diyiim ben günüm geçtiği için suni sancı verilerek doğum yaptırmaya karar verdi doktorum normal doğum ısrarım üzerine .iki gün suni sancıyı çektikten sonra 8 cmaçılma oluncaya kadar sancıya dayandım ama artıkböyleağrım yeri göğü inlettirecek acılarım ağlamaktan beter olmuş bir halde artık yalvarıyorum şu sancıyı kesin istemiyorum ben diye diyolar yarıda kesemeyiz ama atık bende dayanacak güç kalmamıştı sancıyı kestim ve doktorla görüşmek istediğimi belirttim bu arada bebeğim uyandı yarın kalanını yazarım görüşmek üzere..
meva çok şükür sende kucağına almışsın kızını ayyy 2 gün suni sancı mı dedin  :-ooo :-ooo :-ooo ben son anda aldım suniyi gerçekten nefes kesen ağrılardı boğazım oturdu sonunu merak etiim

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN YAŞI UZUN OLSUN KIZININ
BOL SÜTLÜ GÜNLERİN OLSUN GERİDE KALDI ÇOK ŞÜKÜR TÜM SIKINTILARIN MELEĞİN KOLLARINDA  :love9: :love9: