2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 18:48:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ocak , 2012, 18:44:15
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 18:35:47
canım ben 40+da gelmesine bile kendimi alıştırdım takmaacağım şöyle düşünüyorum eğer glişimini tam anlamıyla tamamlayıp gelmek isterdi demek biraz daha kalması gerekiyor varsın kalsın sağlıklı olsunlarda gelirler güzelim korkma gecikmesinden yani...
haklısın tatlım.bu zamana kadar gelsin diye gözüne baktım ama simdi gerçekten senin gibi düsünmeye basladım.varsın sağlığı tam anlamıyla yerinde olsun.sezaryan olmaktan korkuyorm.AMA ALNIMIZA NE YAZILDIYSA ONU YASAYACAĞIZ TABİKİ.
Suzanım doğum yapmıs olsaydı haberim olurdu mutlaka...yani hala doğurmadı demetim
eevet canım birde kendimizi bu kadar şartlamayalım korktuğumuz başımıza geldi demeyelim sezeryanda olsa vardır bir hayır rabbim 2 şekilde de kolaylık göstersin sezeryandan kolay ayaklanırsak korkulacak bir şey değil...
Tabiki haklısın.insallah kolay atlatır hemen ayaklanırız :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ocak , 2012, 18:52:03
epidural normal doğum istiyorum aslında.ama çok pahalı.bi kere doğuracağız sonuçta.dayanamayacak kadar olursa sezaryan yerine vurdutturayım diyorum.ama 2012 fiyatı ne bilmiyorum.
olvido tuğba 400normal+600 epidural 1000milyar verdi.2011 fiyatı tabi.annem de hemoraidden oldu 2012 ya girmeden ve simdi hemen artmıs ameliyat fiyatı
ciddi misin bizim hast.de ocakta zamlanır dedi geçen soralım dedim eşim hemen zamlı uygulamazlar belli değildir fiyat demişti yarın bir sorsak ne diycekler  :dontknow: :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 18:54:19
epidural normal doğum istiyorum aslında.ama çok pahalı.bi kere doğuracağız sonuçta.dayanamayacak kadar olursa sezaryan yerine vurdutturayım diyorum.ama 2012 fiyatı ne bilmiyorum.
olvido tuğba 400normal+600 epidural 1000milyar verdi.2011 fiyatı tabi.annem de hemoraidden oldu 2012 ya girmeden ve simdi hemen artmıs ameliyat fiyatı
ciddi misin bizim hast.de ocakta zamlanır dedi geçen soralım dedim eşim hemen zamlı uygulamazlar belli değildir fiyat demişti yarın bir sorsak ne diycekler  :dontknow: :dontknow:
valla hemen artmış.annem 150tl vermisti sonra biz yeni kontrole gittik 50 milyondu sanırm artmıs.genelde lokalde aynıydı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

zeynep-sena

arkadaşlar Rabbim bebişlerinizin geliş vaktini zamanını belirlemiştir zaten siz kendinize ne kadar sitres yapsanızda ne bir gün bekler ne bir gün önce gelir  bence son anlarınızı sitressiz geçirmeye özen gösterin zaten taş çatlasın 2 hafta sonra hepimiz ay emiyo emmiyo ay uyuyor uyumuyor ay gazı ay tuzu bu günler geçip gidicek zaten taş çatlasın 41 . haftayı bekletirler olmadı bi şekilde olduruyolar işte rabbim herkesin hepimizin hakkında en hayırlısı nasılsa onu nasip etsin inşallah..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ocak , 2012, 18:55:36
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 18:54:19
valla hemen artmış.annem 150tl vermisti sonra biz yeni kontrole gittik 50 milyondu sanırm artmıs.genelde lokalde aynıydı

tuğba epidural mi oldu... ben istemiyorum epidurali dayanırız diyorum ya bakalım evdeki hesap uymaz dayanamaz isterim

zeynep-sena

aa ama tubanın normal doğum olmamışmıydı ben normal doğumun daha az olduğunu biliyodum +600 epidural tamamda yani şimdi bir araştırma nezaketinde bulunamadım ama ben çok daha fazla vericem demek tabi bide 2012 fiyatları ne oldu onada bakmak gerek ben hep sezeryanı 400 sanıyordum :(

xxcansuxx

KasrıCinan

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 05 Ocak , 2012, 19:03:51

aa ama tubanın normal doğum olmamışmıydı ben normal doğumun daha az olduğunu biliyodum +600 epidural tamamda yani şimdi bir araştırma nezaketinde bulunamadım ama ben çok daha fazla vericem demek tabi bide 2012 fiyatları ne oldu onada bakmak gerek ben hep sezeryanı 400 sanıyordum :(
canım hoşgeldin.haklısın rabbim vereceği zamanı bilir.
canım benim sakarya hastanesinde de aynı.1000 tlye oldu oldu tuğba ablam.2012 fiyatı artmıstır.biz kendi hastanemizde sorduğumuzda 2011 fiyatı demisti.ocakta zamlanır demisti.ümittede sezaryan 540 sanırım.sen yine bi arastır

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 19:07:26
bizim hast.de normalde epiduralde aynı fiyat
tuğba ablam normal epidural oldu.ve fiyat çok geldi bana.keske birazdaha makul bi ücret olsa.

KasrıCinan

kızlar karnım ağrımaya basladı.kasılıyor yine herzamanki gibi.ben çıkayım müsedanizle,

KasrıCinan

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ocak , 2012, 19:11:16
kızlar karnım ağrımaya basladı.kasılıyor yine herzamanki gibi.ben çıkayım müsedanizle,
tmmm canım bende çıkarım birazdan
güle güle ALLAH A E.OLUN  :wave: :wave:

zeynep-sena

ümitte bayağ değişiklikler oldu fiyatlarda sümeyracım mesela biz zeynepi acile götürme gibi bir durumda genelde ümite giderdik hem evimize yakın diye ücretsizdi birde iyi oluyordu mesela artık aciller ücretlendirilmiş çok kötü olmuş  bazı muayne ücretleride değişmiş hemde değil ertesi günü acil gece 12 den sonra ücretlendirilecekti yani 1 dakka bile beklemiyolar:)) bakalım doğum ücretleri ne oldu çok merak ettim bak şimdi ben sezeryanı hiç ümitten 400 diye duymadım hep arkadaşlardan duymuştum hayırlısı artık son noktaya geldik kaç deseler vericez malesef:(

xxcansuxx

zeynep-sena sen ne zamn gideceksin kontrolün vr mı yakında yoksa direk 12sinde mi gitceksin  :dontknow:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Ocak , 2012, 19:11:16

hayırlı akşamlar canım bu kasılmalar en kısa zamanda bize hayırlı haberlerle dönsün inşallah:)