2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

belkis_nur

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 20:44:05
h.b canlarrrr  :flowers:  :flowers: ayyy liseteyde girincee iyice annelik moduna geçicem sanırımmm daha şaka gibi gelsedee  :k06:
allah kucanada almayi nasip etsin canim kac haftalik hamissin?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: belkis_nur - 18 Mayıs , 2011, 20:44:50
     :flowers:    guzel olmus kardelen eline saglik . tessekur canim     :flowers:
rica ederim canim insallah sende buranin annesi olursun  :k06: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

belkis_nur

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Mayıs , 2011, 20:47:14
h.b canlarrrr  :flowers:  :flowers: ayyy liseteyde girincee iyice annelik moduna geçicem sanırımmm daha şaka gibi gelsedee  :k06:

cnm ben buranin annesi degilim ekim annesiyim  :k06: listeyi yaptim yeni gelen arkadaslari eklersiniz size birakiyorum sayfayi  :k06: arada hatrinizi sormak icin ugrarim yine  :k06:
allah kucanada almayi nasip etsin tatlim.    :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: belkis_nur - 18 Mayıs , 2011, 20:50:32
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Mayıs , 2011, 20:47:14

cnm ben buranin annesi degilim ekim annesiyim  :k06: listeyi yaptim yeni gelen arkadaslari eklersiniz size birakiyorum sayfayi  :k06: arada hatrinizi sormak icin ugrarim yine  :k06:
allah kucanada almayi nasip etsin tatlim.    :amin:
Alah razi olsun cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:

hasyet

ben muhabbeti kaçırmışımm ben cuma günü 8 haftalık olacağım inşallahhh  :amin: dr gideceğimm bakalım ne var ne yok öğreneceğimmm içimde inanlımaz bi sıkıntıı var ama arkadaşlarrr sankii kötüü bişeyler duyacak gibiyim dr dann  :y25:  :y25: hem geç öğrendim hamile olduğumu hemde dr um yurt dışına çıktığı için anca cuma günü gideceğimm bana bol bol dua edinn nolurrr içimm çok sıkılıyoorrrr  :y25:  :y25:

inşallahh Rabbimm sağ salim hepimizin kucağına almayı nasip eder yavrularımızııı  :amin:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 20:55:21
ben muhabbeti kaçırmışımm ben cuma günü 8 haftalık olacağım inşallahhh  :amin: dr gideceğimm bakalım ne var ne yok öğreneceğimmm içimde inanlımaz bi sıkıntıı var ama arkadaşlarrr sankii kötüü bişeyler duyacak gibiyim dr dann  :y25:  :y25: hem geç öğrendim hamile olduğumu hemde dr um yurt dışına çıktığı için anca cuma günü gideceğimm bana bol bol dua edinn nolurrr içimm çok sıkılıyoorrrr  :y25:  :y25:

inşallahh Rabbimm sağ salim hepimizin kucağına almayı nasip eder yavrularımızııı  :amin:
uzulme canim kafaya takip bebiside uzme bakim  :caca:
bebegin orda sagsalim buyuyo insallah  :amin: :amin:

belkis_nur

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 20:55:21

icine kotu seyler getirme canim. nasil gec ogrendim canim . kac surede hamis kaldin?

belkis_nur

ayy kardelencim isim ne kendini tanitirmisin?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: belkis_nur - 18 Mayıs , 2011, 21:00:20
cnm adim aynur  :k06: 24 yasindayim ispanyada yasiyorum bi kizim var 14 aylik  :k06:
ya sen  ???

hasyet

ben 2 sen :hieyt:e bekledimm bebeğimiii ve şimdii benimleee tmm canlarr tmm üzmüyorummmm kendimiii  :flowers:  :flowers: benim bi def 19 GÜN GECİKMEM OLDU OZAMAN ÇOK BÜYÜK UMUTLA GİTMİŞTİM HAMİLEYİM DİE BOŞ ÇIKTI BU DEFaa da baya geçtii test yapmayacağım nede olsa yok dedimm meğesem bebeimm benimleymişş  :k06: ynarım yanarımm naz yapamadığım 1.5 aya yanarımm  :toothy10:  :toothy10:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

belkis_nur

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Mayıs , 2011, 21:08:43
Alıntı yapılan: belkis_nur - 18 Mayıs , 2011, 21:00:20
cnm adim aynur  :k06: 24 yasindayim ispanyada yasiyorum bi kizim var 14 aylik  :k06:
ya sen  ???
allah bagislasin canim.   bende fransada yasiyorum .5 yasinda kizim var...

belkis_nur

Alıntı yapılan: hasyet - 18 Mayıs , 2011, 21:13:51
ben 2 sen :hieyt:e bekledimm bebeğimiii ve şimdii benimleee tmm canlarr tmm üzmüyorummmm kendimiii  :flowers:  :flowers: benim bi def 19 GÜN GECİKMEM OLDU OZAMAN ÇOK BÜYÜK UMUTLA GİTMİŞTİM HAMİLEYİM DİE BOŞ ÇIKTI BU DEFaa da baya geçtii test yapmayacağım nede olsa yok dedimm meğesem bebeimm benimleymişş  :k06: ynarım yanarımm naz yapamadığım 1.5 aya yanarımm  :toothy10:  :toothy10:
ay kiz bende bol bol naz yapcammmm     :ehi:

hasyet

bendeeee bendee başladımmm öğrendiğimm andan itibareennn zaten eşimm sen normalde herşeyi canın çekre hamile kalınca yandık derdii korktuğu başınaa geldiii  :toothy10:  :toothy10: haydii canlarr bana müsadee misafr,mm var öpüldünüzzz  :opucuk:  :opucuk:

belkis_nur

hasyet

günaydınnnnnnnlarrrrr nasılsınzzzz  :flowers:  :flowers:  :flowers: