2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

YAĞMUR DAMLASI

aydinays

Maşallah kızlar listeniz uzuyor. İnşallah arkanızdan daha çok kişi gelir. Mübarek günlere giriyoruz yaradanım isteyen herkese nasip etsin. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mayıs , 2011, 18:59:24
Maşallah kızlar listeniz uzuyor. İnşallah arkanızdan daha çok kişi gelir. Mübarek günlere giriyoruz yaradanım isteyen herkese nasip etsin. :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 31 Mayıs , 2011, 19:03:17
Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mayıs , 2011, 18:59:24

AMİİNN   :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

belkis_nur

selam kizlar   belki yakinda burdan yazisiriz  ,kasiklarim cok agriyor iki gundur adetime 6 gun kaldi hamilemiyim ne    :k06:      :amin:    hayirlisi.....   

banu_fth

Alıntı yapılan: belkis_nur - 31 Mayıs , 2011, 19:45:31
   selam kizlar   belki yakinda burdan yazisiriz  ,kasiklarim cok agriyor iki gundur adetime 6 gun kaldi hamilemiyim ne    :k06:      :amin:    hayirlisi.....   

Allah gönlüne göre versin inşallah gelirsin aramıza  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

belkis_nur

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 19:46:58

Allah gönlüne göre versin inşallah gelirsin aramıza  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
sagol canim benim sen nasilsin nasil gidiyor hamislik? bulanti yorgunluk falan varmi?

banu_fth

Alıntı yapılan: belkis_nur - 31 Mayıs , 2011, 19:51:20
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 19:46:58

sagol canim benim sen nasilsin nasil gidiyor hamislik? bulanti yorgunluk falan varmi?

bulantı akşam belli oluyr canım .. bi bakıosun istifra ediyorum ..  :dontknow:
ama yanıyooom .. midem yanıyo yine başladık .. iki gündür .. yanıyorum ..
Allaha şükür yinede cnm . . iyi gidiyor ..
darısı başına inşallah .. yarabbim sağlıkla versin .  :amin: :amin: :nazar:

belkis_nur

sagol eylulum insallah sende saglicakla kucagina alirsin bebisini canim.    :amin:   ne zaman basladi bulantilarin?  ben kizimda hamileyken ilk 3 ay  cok bulanmisti sonra 8 ay sabahlari isthifra etmistim ....  napalim katlancaz artik...     :k06:

s.y_58

selamun aleykum kizlar bende listeye katiliyorum, bebisim gecen hafta nokta seklinde gözükdü, insallah ocak ayinda kucagimda olacak. Herkeze iyi hamilelik dönemi diliyorum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

02 Haziran , 2011, 10:52:09 #280 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2011, 10:55:54 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: s.y_58 - 01 Haziran , 2011, 13:46:59
selamun aleykum kizlar bende listeye katiliyorum, bebisim gecen hafta nokta seklinde gözükdü, insallah ocak ayinda kucagimda olacak. Herkeze iyi hamilelik dönemi diliyorum
:amin: :amin:
ALEYKÜM SELAM VE RAHMATULLAHİ BERAKATUHU  :flowers:
ARAMIZA HOSGELDIN CANIM :opucuk: :flowers: ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

02 Haziran , 2011, 10:54:17 #281 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2011, 10:59:58 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
___kıymık___   sema ........................ 8 aralık  :nazar: :love9:     
eylul_um..................................15 aralik  :nazar: :love9:     
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik  :nazar: :love9:     
galani.........................................1 ocak :nazar: :love9:         
ƓĤ♡SƬ.........................................1 ocak  :nazar: :love9:     
KasrıCinan  sümeyra.............................   :nazar: :love9:
BETTY..........................................1 ocak  :nazar: :love9:     
hasyet........................................14 ocak :nazar: :love9:     
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar: :love9:     
sellini ...................................21 ocak  :nazar: :love9:   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................   :nazar: :love9:
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar: :love9:
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar: :love9:   
aygulse.............................  :nazar: :love9:

ecrin.su79

benide listeye eklemisin canım kısmetse doğum 21 ocak  :amin:Rabbim isteyenlere evlat hamilelerede bebişlerini sağlıcakla kucağiına almayı naip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 03 Haziran , 2011, 01:11:19
benide listeye eklemisin canım kısmetse doğum 21 ocak  :amin:Rabbim isteyenlere evlat hamilelerede bebişlerini sağlıcakla kucağiına almayı naip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

kızlar 10 ocak benim doğum yazabilirsiniz.allahım hepimize kucağımıza almayı nasip etsin :nazar: :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ