29 Nisan , 2024, 00:37:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Geldii Geldiiii eylül_üm ün bebişi geldiii

Başlatan beteray, 13 Nisan , 2011, 00:33:01

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:k06: :k06:
4. ayda belli olmuyomuydu cinsiyet yaa  :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ayy sabah sabah bana çok güzel morell oldu bu yaaaaaaaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

çok sevındım bırtanemmmmm allah tamamını erdırır inşallahhh

hep senınle kalsın meleğinnnnnnnn çok ama çok sevındımmmmm   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aytii

Eylülümmmmmmmmm inanamiyorummmm suandaaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sabah sabah gözüm açildi resmen nasil sevindim anlatamammmmm canim arkadasimmm  :opucuk: :opucuk: Allah tamamina erdirsin insallah saglikli al kucagina  :amin: :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy NE DİCEMİ ŞASIRDIM YA MAŞALLAH   :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: RABBİM İNŞ KUCAGINIDA ALMAYI NASİP EDER YAAAAAA ÇOKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNDİM ARKADASIM   :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:  :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 13 Nisan , 2011, 06:32:18
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ayy sabah sabah bana çok güzel morell oldu bu yaaaaaaaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

çok sevındım bırtanemmmmm allah tamamını erdırır inşallahhh

hep senınle kalsın meleğinnnnnnnn çok ama çok sevındımmmmm   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tesekkur ederım tatlım.. senınde muretını görelım ınsallah en kısa zamanda hayırlısıyla  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Nisan , 2011, 07:20:10
Eylülümmmmmmmmm inanamiyorummmm suandaaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: sabah sabah gözüm açildi resmen nasil sevindim anlatamammmmm canim arkadasimmm  :opucuk: :opucuk: Allah tamamina erdirsin insallah saglikli al kucagina  :amin: :love9: :love9: :love9:

amiin cnm benım tesekkur ederım.. sen bana sorr.. uyuyamadııımmmm  :-\  :k06:
kalktım namaz kıldım.. gözumu actım yatakta koluma bakıorum.. kan verdıkten sora yapıstırılan bant duruomu dıye.. baktım.. gercekmıss dedım.. Allaha sukurler olsun.. maşşallah.. saglık versın ınsallah.. herkese.. olmayanlarada nasıp etsn en kısa zamanda hayırlısı ıle..  :amin: :nazar:

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Nisan , 2011, 07:29:07
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy NE DİCEMİ ŞASIRDIM YA MAŞALLAH   :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: RABBİM İNŞ KUCAGINIDA ALMAYI NASİP EDER YAAAAAA ÇOKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNDİM ARKADASIM   :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:  :hello2: :hello2: :hello2:

tesekkur ederım cnm Allah razı olsun..
ınanamıyorum cok sukur.. Allaha emanet olsunlar cnm  :nazar: :nazar:

özgemm

canım gözünaydın
RABBİM tamamına erdirsin inşallah sağlıklı sıhhatli

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Nisan , 2011, 08:39:55
:k06:

kıyamam :)  :opucuk:

amin canım benim  :amin: :amin: :amin:

yenı yenı sevınıyorum  :laughing7:  dun aptal gıbıydım.. babişkoda hemen hesaplara basladı  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Nisan , 2011, 08:45:54
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Nisan , 2011, 08:39:55
:k06:

kıyamam :)  :opucuk:

amin canım benim  :amin: :amin: :amin:

yenı yenı sevınıyorum  :laughing7:  dun aptal gıbıydım.. babişkoda hemen hesaplara basladı  :k06:

değerin ne kadar çıktı? ve ne hesabı yapıyo babişko  :k06:

oslemturgay

ALLAH SAĞ SALİM KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM TEBRİK E DERİM :flowers:

izemsevi

gözün aydın canım allah sonuna kadar nasip etsin.

HASRET!M S@N@

valla ben sasırmadım nedense bekliyordum böyle bir haber senden canım arkadasım tebrik ederim allah sonuna kadar gitmeni nasip etin canım benim cok sevindim :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: