İLKNURCUM GÜZEL ARKADASIM BENİM İYİ DOĞDUN :)

Başlatan Demet_dk, 12 Nisan , 2011, 19:58:26

« önceki - sonraki »

Aytii

canim iyiki dogdun iyiki tanimisim senide  :love9: saglikli mutlu neseli huzurlu bol kazançli senelere insallah  :opucuk:  :flowers:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9::love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:   

мiŁenα.

BEN AÇICAKTIM HASTAYIM 8 DE UYUMUŞUM... :sad1:

DEMETCİM ÇOK GÜZEL YAZMIŞSN :love9:

:love9: :love7: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DAHA NİCE YASLARA  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :opucuk: :opucuk: :love8:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

мiŁenα.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM DOSTUM.

NİCE YAŞLAR GÖRESİN OĞLUN EŞİN AİLEN VE SEVDİKLERİNLE..

ÖMRÜMÜZÜN EN GÜZEL DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLUYORUZ.

EMİNİM SENİN İÇİNDE AYNI..

RABBİM NİCELERİNİ DAHA BERABER GÖSTERSİN.

SENİ ÇOOK SEVİYORUZ. :love7:

ÇİKOLATA SEVER ARKADAŞIMA ÇİKOLATALI YAŞ PASTA :hungry: :occasion14:

BUDA ÇİKOLATA ŞELALESİ :love9:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Nezo

Canım Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiklerinle Sağlıklı, Huzurlu Nice Mutlu Yıllar Dilerim.  :flowers:

DİLVİN

Iyi ki dogdun DOSTUM !!!!!

DOST`luguna, insanligina, verdigi güzelliklerine inandigim, yüregimde taaa derinlerde hissettigim yegâne insanlardan birinin dünyaya geldigi gün bu gün..
Coklari icin yerin apayri olsa da, benim icin cok özel bir yerdesin DOSTUM. Bunca yil gösterdigin sayginla, anlayisinla, sevecenliginle, arkadaşlığınla DOST`lugun en güzel örnegini sergiledin sen. Bir gün cizgini asmadan, sasmadan, devrilmeden !

Seni dünyaya getiren ANA`nin yeri cennet olsun. Seni yetistirenlerin gururu kabarsin. Seni sen yapan meziyetlerin de kazancin olsun DOSTUM.

Ne mutluyum ki; bir DOSTUM var, hani anlamini helaliyle hakeden. Ona iyi ki dogdun, iyi ki varsin, iyi ki sensin ve hep ol diyorum.

Hayat bizi nerelere, nasil sürükler bilmem ama varligin, DOST`lugun hep yasayacak..
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Alıntı yapılan: DİLVİN - 13 Nisan , 2011, 10:01:26
Iyi ki dogdun DOSTUM !!!!!

DOST`luguna, insanligina, verdigi güzelliklerine inandigim, yüregimde taaa derinlerde hissettigim yegâne insanlardan birinin dünyaya geldigi gün bu gün..
Coklari icin yerin apayri olsa da, benim icin cok özel bir yerdesin DOSTUM. Bunca yil gösterdigin sayginla, anlayisinla, sevecenliginle, arkadaşlığınla DOST`lugun en güzel örnegini sergiledin sen. Bir gün cizgini asmadan, sasmadan, devrilmeden !

Seni dünyaya getiren ANA`nin yeri cennet olsun. Seni yetistirenlerin gururu kabarsin. Seni sen yapan meziyetlerin de kazancin olsun DOSTUM.

Ne mutluyum ki; bir DOSTUM var, hani anlamini helaliyle hakeden. Ona iyi ki dogdun, iyi ki varsin, iyi ki sensin ve hep ol diyorum.

Hayat bizi nerelere, nasil sürükler bilmem ama varligin, DOST`lugun hep yasayacak..

:icon_thumright: :love7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

13 Nisan , 2011, 10:46:01 #22 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2011, 21:15:29 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu da doğum günü pastan hemde beyaz çikolatalı en sevdiğinden  :love9: :love9: :love9:

GÜZEL YÜZLÜM SARI PAPATYA İYİ Kİ DOĞDUN
ALLAH HER ZAMAN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN
OĞLUNLA EŞİNLE NİCE GÜZEL YILLAR GÖRÜN İNŞALLAH

AککORTįє

:y25: :y25: :y25: :y25:

AĞLATACAKSINIZ BENİ ULEYNNNNNNNNNN

CANLARIM BENİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU DENLİ SEVİLDİĞİMİ BİLMEK ÇOKGÜZEL  :-[

SELMA ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN ÇOK ÇOK BEĞENDİM CANIM ARKADAŞIM BENİM

CANIM ARKADAŞLARIM BENİM İYİKİ VARSINIZ

PASTALARDA  :hungry: :hungry:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

İLKNURR DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
EŞİN VE YAKIŞIKLI OĞLUŞUNLA BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM
NİCE MUTLU YILLARA :love9: :love9: :love9: :love9:

AککORTįє

sağol nuraycım çok teşekkür ederim canım  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dogum gunun kutlu olsun canim nice yillara sevdiklerinle beraber  :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

AککORTįє

banu_fth

yeni gördüm canım iyiki doğmuşsun .. iyiki varsın .. iyiki bizimlesin ..

Allah uzun mutlu sağlıklı ömürler nasip etsin ailecek size .. Huzur mutluluk eksik olmasın yuvanızdan inşallah ..  :amin: :amin:

hayırlı uğurlu olsun yeni yaşın .  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: