29 Mart , 2024, 16:14:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜLTANESİ'NİN MELEGİ KOLLARINDA

Başlatan Lă_Tăhzen!, 12 Nisan , 2011, 18:11:39

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

allah analı babalı buyutsün hayırlı evlat olsun inşallahh  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

**Gül**

Aysegulummm Guzel tatli annecik. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Gozun aydin canim. Bebeginle saglikli mutlu uzun bir omur sizin olsun.
Biran once toparlanip guzel haberlerinle gelmeni bekliyoruz. Kendine ve melegine cook iyi bak canim. Opuyorum sizi  :love7: :love7: :love7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

özgemm

canım benim gözünaydın
RABBİM analı babalı saglıklı sıhhatli büyütsün inşallahh
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

cANIM BENİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion16:
 :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :love1: :love1: :love1: :love1: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

TOSUNCUĞUNUZ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:VATANINA MİLLETİNE VE SİZE HAYIRLI EVLAT OLSUN. :amin: :amin: :amin: :amin:
HEP BERABER NİCE GÜZELLİKLERE BİRLİKTE VARMANIZ DİLEKLERİME.  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ALLAH HAMİLE BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZADA BU SEVİNCİ YAŞLATSIN. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

inanmıyoruuuuuummmmmm çok sewindimmm canım benim yaaaa allah analı babalı büyütsün hayırlı ewlat olsun inş :amin: :amin:
ogluma arkadaş geldi...hey maşaallah tosuna :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYŞEGÜLÜMMMMM ÇOK DUYGULANDIM CANIMMMMM  :y25: :y25: :y25: :y25:

ALLAH ANALI BABLI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: HEYECANDAN NE YAZACAGIMI BILEMEDIM BUTUN AKLIMDAN ÇIKMADINIZ 
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

MAŞALLAH EDADAN SONRA IKINCI TOSUN PAŞA GELMIŞ  :ehi:  :nazar: :nazar:

IYI OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM EN KISA ZAMANDA ARAMIZA DONMENI BEKLIYORUZ YIGENIMI ÇOK MERAK EDIYORUM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asuman1981

ALLAH HAYIRLI Bİ ÖMÜR VERSİN İNŞ

Aytii

Aysegülümmmm gözümüz aydin  :hello2: :hello2: :hello2: kavustun tosuncukumuza  :opucuk: masallah ona iyi bakmissin annesi  :nazar: Allah anali babali büyütsün  :amin: hayirli evlat olsun insallah  :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

CANIM GÖZÜN AYDIN TEBRİK EDERİM..MAŞALLAH PAŞAYA.. :nazar: BOL SÜTLÜ GÜNLER. :amin:

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayşegülcüm zaman ne kadar çabuk geçti daha dün beraber şafak sayıyorduk şimdi tosun paşacık kollarında  :love9: :love9: :love9:
Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin tontişine  :amin: :amin: :amin:
Anneliğin hayırlı olsun  :flowers:
Haydi bakalım çıkarın birbirinizin keyfini bol bol  :love9:
Bundan sonra ayrılmaz ikilisiniz  :love9: :love9: :love9:
Bol bol sütlü günler  :flowers: :flowers: :flowers:
Haberlerini bekliyor olacağız  :opucuk:

shekersheyler

Ayşegülcüm gözün aydın olsun, sağlıcakla büyüt oğluşunu inşallah  :amin: :amin: saya saya bitirdin şafağı sıra bize geliyor artık,darısı başımıza hayırlısıyla  :amin: :nazar:

izemsevi

oslemturgay

:occasion16: :occasion16: :occasion16:
GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :nazar:

melek-çağlar

ayşegülüm gözün aydın canım oğluşun kucağında artık. allah analı babalı büyütsün, uzun ömürler versin hayırlı evlat olsun inş. çok geçmiş olsun öptüm ikinizede kocaman allah nazardan saklasın sizi. :nazar:

Shadowqueen

Tatlım gözün aydın, sonunda geldi tosun paşamız. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip eder inş. Sende kısa sürede toparlanırsın inş. canım kendine ve paşana dikkat et  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: