GÜLTANESİ'NİN MELEGİ KOLLARINDA

Başlatan Lă_Tăhzen!, 12 Nisan , 2011, 18:11:39

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

GULTANENESİ AYSEGÜL'ÜN KUCUK MUCİZESİ BUGUN 12.15'TE DUNYAYA MERHABA DEMİŞ TOSUNCUK 4.500 KİLOYMUS İKİSİDE ÇOK İYİLER

HOSGELDİN BEBEK DUNYAYA  HAYIRLI EVLAT OL İNSALLAH

SANADA GECMİS OLSUN CANIM ARAKADASIMMM  OGLUNLA BUTUN GUZELLIKLER SİZİN OLSUNN

:flowers: :flowers: :opucuk: :love9: :opucuk: :love9: :opucuk: :flowers: :flowers:

meliss

aaaaa daha var sanıyodum ben tebrik ederim canımm  :muzz:  :muzz: :muzz: :muzz:  tosuncukta tam tosunmuş ama hee maaşallah allah kötü gününü göstermesin canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

AککORTįє

12 Nisan , 2011, 18:17:49 #2 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2011, 18:20:49 AککORTįє
oyy maşallah ayşegülcüm gözünaydın canım hayırlı olsun tebrik ederim  :nazar:

sana az gazlı bol sütlü günler diliyorum  :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa YUPYYYYYYYYYYYYYYYYYYY CANIM GÜLE GÜLE BUYUT TATLIM BENİM  :muzz: :muzz: SAGLIKLI SIHATLI DARISI BİZE İNŞ  :amin: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

12 Nisan , 2011, 18:19:39 #4 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2011, 18:46:46 ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤
AMİNNN HAYIRLI EVLAT OLSUN

ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH
:amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ツgöçmen_54 ツ

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN AYŞEGÜLCÜM  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

allah analı babalı büyütsün cnm arkadasım sabahtan beri aklım hep ende inan bana rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin coks evindim kurtulmana

__nil__

allahanalı babalı büyütsüncanım bol sütlügünler inşşş...allah sizlere bağışlasın bir ömür...

geçmiş olsun biran önce toparlan ve aramıza geri dön bebişinle beraber...maşallahh bebeğinde sağlıklıymış kilosuna bakılırsa...öpüyorum ikinizide :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

βαlκιz

ayşegül geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün bebegini
maşallah

bol sütlü günler dilerim ..öptüm ikinizidee  :flowers: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun ayşegülcüm  :flowers:

Allah analı babalı büyütsün

maşallah oğluşuna  :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Aysegulummmmmmm  :muzz: :muzz:

gozun aydin olsun canim masALLAH tosuncuguma  :nazar:

bol sutlu gunler  canim :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

gülümm hayırlı olsun bol sütlü günler :flowers:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

banu_fth

AAYYYYYY  HOŞGELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞŞ.. MAŞŞALLAH..

ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN HAYIRLI OLSUN INSALLAHH ..

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

susanna

oyy massallah  :nazar:
allah anali babali buyutsun hayirli evlatlar olur insallah

suzannn

allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın omru uzun saglıklı mutlu olsun ınsallah allah herkese bu duyguyu yasatsın