4.Yarışmamız ''KURABİYELER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Nisan , 2011, 22:49:04

« önceki - sonraki »

4.Yarışmamız ''KURABİYELER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..

Mantar Kurabiye
4 (8.5%)
Susamlı Kurabiye
6 (12.8%)
Köstebek Kurabiye
24 (51.1%)
Nişastalı Kurabiye
0 (0%)
Süslü Kurabiye
12 (25.5%)
Sirkeli Kurabiye
1 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 47

tweety0555

ay merak ettım ya ben gormezsem ne olur benı haberdar et bacım...bu arada ben ozlem...

ya soyle orjınal bır yarısma olsun...hatta komık bır yarısma olabılır...

bu arada benım kullu kurabıyem hepsını dovermıs :toothy10: :toothy10: :toothy10: tuh yaaa ısguzarlıgım tuttu sıteye koydum yaw... :violent1: :violent1:saka bır yana kostebeklı gunuste guzel emınım tadıda guzeldır kım yaptı ıse ellerıne saglık...ıclerınde bence en orgınalı... :suclu:

βαlκιz

benim yaptıgımda köstebekliyle hemen hemen aynı zaten :k06: iyiki katılmadım pişti olurduk :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kostebek ve mantar arasinda gittim geldim  :k06: ikiside harika gorunuyor ama kakao delisi oldugum icin oyum kostebege gidiverdi  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: firinim olsun hemen yapicam  :hungry: :hungry:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

fıstık

DİĞERLERİ HEP BİLİNEN ŞEYLER AMA SÜSLÜ KURABİTE HOŞUMA GİTTİ ONA VERDİM :hungry:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ツgöçmen_54 ツ

derbeder

1-2 si arasinda kararsiz kaldim. bi ara daha detayli okuyup tarifleri ona gore oy kullanicam  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

serife26

görüntü olarak köstebek&mantar ii gibiydi,diğerlerini görsellikten eledim :ehi: :ehi: belkide tadı güzel olan onlardı bilemiyorum ama benim de oyum köstebek kurabiyeye...

Mine'l Aşk

Çok güzel görünüyor hepside bana kalsa hepsini seçerdim...Ama bir tane seçme şansımız var...

Köstebek pastada karar kıldım...

Ellerinize sağlık kızlar...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah