Regl Oldum , Hamile Değilim

Başlatan @@@melike@@@, 06 Nisan , 2011, 18:06:51

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

destina06

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 08 Nisan , 2011, 17:12:27
hastalandım arkadaşlar  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bence üzülme hayırlısını iste Allahtan.bazen ısrarla istediğimiz şeylerin bizim için şer olduğunu bilmiyoruz ama her şeyin iyisini bizden daha iyi bilen bir yaratıcı var.O yüzden demek ki daha zamanı değil ya da şuan senin için hayırlı değil

xxcansuxx

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 07 Nisan , 2011, 13:32:03
:amin: :amin: asya inş bilmedigim halde sanki varmış gibi okadar mutluyum kii rabbim hamilelik duygusunu evlet duygusunu herkeze tattırsın içinde banada :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:
üzülme canım hakkında hayırlısı olsun  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm ins en kisa zamanda gene sagliklan hamile kalirsin  :amin: :amin: :opucuk:

@@@melike@@@

saolun arkadaşlar. gülüm haberin yok heralde eşimlede ayrıldık annem dioki rabbimin sevdigi kulusun hiç bi sorun olmadıgı halde olmuyo çocuk çünkü Allah biliyo çocuk ortada kalmasın olsa senin için daha zor dio ama gelin içime sorun çocukta olmayınca iyice bittim sanki çukurun dibine battım çıkamıyorum eşim barışmak için geldi bu sefer dayım dövdü eşimi sen benim yigenimi nasıl döversin die bide utanmadan geliyon die barışmamızda imkansız oldu iyice ben bilmiyorum arkadaş çookk kötüyüm kimseye anlatamıyorum içim içimi yiyo bi sizle dertleşe biliyorum Allah hepinizden razı olsun  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ponçik

Melikecim anneler herşeyi bilir , onların içgüdüleri çok kuvvetlidir , kalpleri temizdir ki yavruları için hayırlı olanı isterler , Rabbim de anaların dualarını geri çevirmez

Daha yolun başındasın, gençsin, toparlanırsın
şuan çok zor bir dönem geçiriyorsun , biz sana her zaman destek oluruz, içini dök rahatla , ağla , ama aslaaaa ve aslaaaa umutsuzluğu kapılma
biliyorum bu taraftan bakıp yazmak kolay bize
şunu bil ki , hepimizin hayatında ailesinde akrabalarında ya da komşularında bu durum veya benzerleri yaşanmıştır
ilk değilsin, son da olmayacaksın  :opucuk:
sadece zamana bırak

ruby

melikecim senin adına çok üzldm ama elden bişey gelmez üzme kendni sen deilde belki eşin o bebeği haketmiodr ondan tutmadııı rabbimden senin için herşeyn hayrlısını diliorum
****GÖZBEBEĞİM ****

suzannn

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 09 Nisan , 2011, 00:42:01
saolun arkadaşlar. gülüm haberin yok heralde eşimlede ayrıldık annem dioki rabbimin sevdigi kulusun hiç bi sorun olmadıgı halde olmuyo çocuk çünkü Allah biliyo çocuk ortada kalmasın olsa senin için daha zor dio ama gelin içime sorun çocukta olmayınca iyice bittim sanki çukurun dibine battım çıkamıyorum eşim barışmak için geldi bu sefer dayım dövdü eşimi sen benim yigenimi nasıl döversin die bide utanmadan geliyon die barışmamızda imkansız oldu iyice ben bilmiyorum arkadaş çookk kötüyüm kimseye anlatamıyorum içim içimi yiyo bi sizle dertleşe biliyorum Allah hepinizden razı olsun  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ANNEN EN DOĞRUSUNU SÖYLEMİŞ ÇOCUK ORTADA KALACAKTI RABBİM NE EYLERSE GÜZEL EYLER

"<<<ZEHRA>>>

melikecim sen hep hayırlısını istedin ...Hakkında hayırlısı buymuş üzülme sakın mevlm neylerse güzel eyler bilmediğimiz şerlerin altında hayır mutlaka vardır

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tgbybr

melike cim üzme kendini. babasız çocuk büyütmek ne kadar zor. benim annem babam ben 7-8 yaşındayken ayrıldı. eşimin de öyle. çok eksikliğini yaşadık. hayırlısı böyleymiş. dayın da keşke yapmasaymış ama olmuş bir kere. Allah a emanet ol canım. içini dökmek istersen biz hep buradayız...

KONYALI

melıkecım hıc uzme kendını..cocuk olmaması senın ıcın bır sans..suan anlaman cok zor, belkıde esını hala sevıyorsundur..aranızda ne gecerse gecsın dayak affedılmez bırsey..barısmaya geldıgınde bana göre dayın cok ıyı yapmıs ellerıne sağlık,kadına kalkan eller kırılmayı hakedıyor..bugunleri atlatmak unutmak cok zor senınle aynı durumda bır arkadasım vardıki onun durumu cokta vahımdı..ayrıldı ve sımdı gayet mutlu..
nolur uzme kendını, hayat devam edıyor belkıde bu senın ıcın yenı bır adım olacak belkı cok daha guzel bır hayat senı beklıyor..yasın cok genc belkı senın degerını bılecek bırıyle evlenıp ondan cocuk sahıbı olursun..hıcbır sey ıcın gec değil,hiçbir şey imkansız değil..

♥ღвüşяαღ♥

canım hakkında hayırlısı olsun :amin:üzülme lütfen bu herşeyin sonu değil :icon_thumright:inşallah yakında hamiş haberini alırız.. sağlıklı bi kuzucuğun olur :amin:

nilüfer elif

ÜZÜLME TATLIM HERSEYDE VARDIR BI HAYIR BEBEK OLMAMASINDADA VARDIR BI HAYIR RABBIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH :'( :'( :'(
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)