28 Nisan , 2024, 23:30:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız kardeşiniz için taşıyıcı anne olur muydunuz?

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Nisan , 2011, 21:33:43

« önceki - sonraki »

ayy

SONUÇTA BİYOLOJİK ANNE Sİ OLMUYACAĞIM YUMURTADA KARDEŞİMİN OLACAK BEN YAPARDIM .ÇOK İYİ BİLİYORUM ACISINI KIZKARDEŞİMİ OKADAR ÇOK SEVİYORUMKİ ONUN ACI ÇEKMESİNE DAYANAMAM.ÇOCUGU BENDEN ÇALACAK DEĞİL YA ONDA SEVERİM BENDE ONU.ONUNLA SEVERİM.EVET BENİMLE BESLENECEK BEN HİSSDECEĞİM MİNİĞİ AMA OLSUN KARDEŞİMDE CİĞERİM ...
onun maşallah 2 tane paşası var onlarda benim paşam  :love9: :love9:

Balböceği

Dün bı haber okudum, izleyenler bilir tecavüzcüsünün kafasını kesmişti kadın

Ondan hamile kalmış, çocugu doğurmuş bir kere bile emzirmemiş, emzirirsem kopamam demiş  :sad1:

İcim ciz etti ne olursa olsun evlat evlattir..  :sad1:

Allah vermesin  öncelikle  :amin: ben yapmazdim... Rabbim isteyen herkese versin öncelikle ama kardeşte olsa olmaz...

fıstık

Kolay cevap verilemeyecek bir soru

Dışarıda döllenmiş bir yumurta ve sperm bir başkasının rahmine yerleştiriliyor

Dinen günah olmasına inanmıyorum sonuçta günah olsa organ bağışı yapılmaz  :icon_thumright:

rümeysaa

kardeşimde olsa çok zor birşey yapamam böyle bişeyi
evlatlık edinmesini tercih ederim..

hümeyra_t_e

yapamam bende doğru bulmuyorum bence o durumdan sonra kardeşlik iliskisi sıkıntıya girer.karnında taşıyan kopamaz kardeş hamilelik sırasında kıskanabilir o duyguyu yaşayamıyo die falan falan çok çetrefilli.rabbim evlat vermiyosa bir bildiği vardır.isteyen herkese versin inş

iklima

Rabbim düşürmesin ama kesinlikle tasvip etmiyorum dogru bulmuyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

mavişim80

yapamam suanda karnım cocugum var allahım büyük konusturmasın bellki bi duruma ben bile düşüebilrim ama yapamam galiba
karnıma bakarak düşünüyorum cok zorrr