30 Nisan , 2024, 22:07:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile bir bayana söylenmemesi gereken sözler!!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2011, 16:17:09

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

aslında soran kişiyede zamanında sorulmuştur..Acaba intikam almak için mi sorar oda?? Yani nası oluyomuş bide ben bakayım falan  :cildir:

Lă_Tăhzen!

banada hep yutdsında oldugum ıcınn burdamı dogum yapcaksın ıyı cesaretlısın nasıl yapcan burda burda yasayan mıllet nasıl yapıyorsa ve saglıklı bı sekılde bebeklerı dunyaya gelıyorsa bende öyle yapıcam dıyodum cok korkutuyolardı sankı kıtlıgıın ortasında teknolojıden uzak bıyermıs gıbı cogu turkıyeye gıdıyoda korkusundan dogurdum 10 tane dogursam yıne burda dogururum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 00:01:57
aslında soran kişiyede zamanında sorulmuştur..Acaba intikam almak için mi sorar oda?? Yani nası oluyomuş bide ben bakayım falan  :cildir:
olabilir  :icon_scratch: :ehi: :ehi: :ehi: bide gicik oldugum bi topluluga girerken artik millet yüzüme deil göbegime bakiyo  :ehi: :ehi: gecende esimde sokakda geziyoz iki komsu gidiyo cok samimi deilim ya tesadüf gibi yapip bak gec daha bunlar durup arkasina dönüp bana bakiyolar esimde anladi yuh ya sanki ilk hamile görüyolar  :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

GÜL GÜZELİ

bide şu var olaki hafif göbekli bi insansındır yada ne bilim adet döneminde şişkinlik falan olur..Bi ortama girersin pat yapıştırır "kız hamilemisin yoksa,bak hiçte söylemiyo kaç aylık??????  :cildir:" daha 1. sorunun cevabını veremeden peş peşe sorular sorar Allah'ım Sana geliyorum  :BangHead:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 00:08:57
bide şu var olaki hafif göbekli bi insansındır yada ne bilim adet döneminde şişkinlik falan olur..Bi ortama girersin pat yapıştırır "kız hamilemisin yoksa,bak hiçte söylemiyo kaç aylık??????  :cildir:" daha 1. sorunun cevabını veremeden peş peşe sorular sorar Allah'ım Sana geliyorum  :BangHead:
evet aynen valla kilo almaya korkar olduk artik  :ehi: :ehi:

GÜL GÜZELİ

yeterki gelsin bebişim kilo almaya razıyım ben  :y25: zaten 0 beden gibi bişeyim  :toothy10: biraz toto yaparım fena mı  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 00:16:23
yeterki gelsin bebişim kilo almaya razıyım ben  :y25: zaten 0 beden gibi bişeyim  :toothy10: biraz toto yaparım fena mı  :k06:
insallah cnm hayirlisi  :amin: :amin: zamanini bekliyo inan gelcek sana  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

inşaAllh canım seninki gibi bi süpriz yumurtada bana nasip etsin Rabbimmm  :opucuk:

__nil__

bizim burda eşimin arkadaşlarının eşleri var.Bayanlardan biri 2yıl önce doğum yaptı diğer kız doğumdan sonra ona ayy fatma doğurmamış gibisin sanki bebek duruo içerde hala demiş.Kadın bunu 2yıl içinde tutmuş.Sonra diğeri doğum yapınca tebriğe gittiğinde aynısını ona söylemiş.:D

sanırım kadınlar böyle şeyleri unutmuyor o nedenle çoğu söz intikam için söyleniyor olabilir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Ekim , 2011, 00:33:29
bizim burda eşimin arkadaşlarının eşleri var.Bayanlardan biri 2yıl önce doğum yaptı diğer kız doğumdan sonra ona ayy fatma doğurmamış gibisin sanki bebek duruo içerde hala demiş.Kadın bunu 2yıl içinde tutmuş.Sonra diğeri doğum yapınca tebriğe gittiğinde aynısını ona söylemiş.:D

sanırım kadınlar böyle şeyleri unutmuyor o nedenle çoğu söz intikam için söyleniyor olabilir
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ama iyi yapmis haa  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Ekim , 2011, 00:03:46
banada hep yutdsında oldugum ıcınn burdamı dogum yapcaksın ıyı cesaretlısın nasıl yapcan burda burda yasayan mıllet nasıl yapıyorsa ve saglıklı bı sekılde bebeklerı dunyaya gelıyorsa bende öyle yapıcam dıyodum cok korkutuyolardı sankı kıtlıgıın ortasında teknolojıden uzak bıyermıs gıbı cogu turkıyeye gıdıyoda korkusundan dogurdum 10 tane dogursam yıne burda dogururum
bak o da sacma bisey nerde yasiyosan orda dogurcan sanki burdakiler dogum yaptiramiyo  :dontknow: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 00:26:45
inşaAllh canım seninki gibi bi süpriz yumurtada bana nasip etsin Rabbimmm  :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: insallah cnm  :opucuk:

karapnr

şu aralar çok sık duyduğum şey "sen hala doğurmadın mı?? "  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

MASAL ILGIN

ben ilk kızımda hiiiç kilo alamamıştım yolda arkadaşlarım görse aaaa kilomu aldın diyolardı şimdi gene hamileyim şimdiden 4 aylık gibi duruyor karnım ama karnın büyüklüğüyle çocuğun hiç alakası yok 
ben ilşk kızımda kayınvaldemlerin orda bi kızla hamile kalmıştım aynı anda hamile kalmışız ikimizde aynı gün doğum yaptık 7 aylık doğdu onun bir karnı vardı 9 aylık gibi benimde yoktu herkes aman senin bebeğin çok zayıfta kilo almadında dedi :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca: benim kızım 1300 kilo doğdu onunki 800 gram yani karınla felan hiç alakası yok bence tek önemli olan şey allah hem anneye hem bebeğe sağlık versin eli ayağı düzgün doğsun kiloyu alırlar zayıf olunca ne oluyor anlamıyorum sağlığı yerinde olsunda tek zayıf olsun

Balböceği