22 Mayıs , 2024, 04:41:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LEYLEK LEYLEK HAVADAAA

Başlatan Emine, 21 Ocak , 2007, 22:12:50

« önceki - sonraki »

burcu-emir

eminecim benim nickim sunny olarak gözüküyor,onu rain yapıp,isim kısmına da emir eklersen sevinirim.

adalet

burcu canim o baska burcu sunny sen bilgilerini verdinmiki vermedinse ver emine seni eklesin

burcu-emir

yok canım..benim zeki yeğenlerim bana şaka yapmışlar,benim adıma nick alıp buraya kaydetmişler.bugün bana söylediler.çok kızdım  :caca: bide resimler falan yollamışlar ben safın bunlardan hiç haberi yok,biz sen tanış,konuş diye yaptık diyolar.ee bana niye demediniz dedim araya başka şeyler girdi,karambole geldi kusura bakma falan dediler.deli bunlar,ne diyeyim allah akıl fikir versin.
şimdi eminecim tekrar benim bilgilerimi girersen sevinirim...
anne adı :rain
muhtemel doğum tarihi:13.05.07
isim:emir
doğum yeri:istanbul

adalet

hakatenmi ay bizde nasil inanmistik birde piskolajigim bozuldu diye birseyler yaziyordu hata kilo konusundad cok seyler yazmisti neyse yani baskasinin yerine nasil onca sey yazilir bilmiyorum :ehi:

burcu-emir

ocak ayında bende kaldılar canım...benim onlara anlattığım herşeyi,kilo aldım,durduk yere ağlıyorum falan diye konuşmalarımızın hepsini buraya aktarmışlar.hatta bebek kıyafetlerini çekip akrabalarıma falan yolluyoduk,onlarıda bu sayfada göstermişler.ben burda yalnızım diye bana jest yapmışlar güya,bu forumda arkadaş olurum,ortak şeyler paylaşırız falan diye.ama apar topar gidince de şimdi söylediler bana.çok kızdım,ben şimdi o foruma üyeyim ve sizin yüzünüzden yalancı durumuna düştüm diye.yeğenlerim küçükte değil,biri 23 biri 26 yaşında.zaten hep o küçüğünün başındançıkmış,bilgisayar mühendisliğinde okuyor.

adalet

olsun canim olur yeginelerin sana supriz yapmislar sen soylemesydin yinde bilmiyecektik

burcu-emir

kız yok kendimi çok salak hissediyom  :honk: bide leylek leylek havada bölümüne bakıp bakıp,aa benle aynı isimde hemde aynı tarihte doğum yapacak biri daha varmış diyodum.ayy ne salağım ya.  :BangHead: neyse ben yine de özür dilerim bu karışıklı için elimde olmayan sebelerden dolayı böyle bişeye kurban gittim.  :crybaby2:

adalet

kiz kafana takma ne ozur diliyon senin heberin olmadan yapilmis
simdi kizlarda okusa ayip olur :k06:kizlar sana jest yapmislar sende nazlanma
neyse emine seni artik listeye ekler dogru bilgilerinle

Emine

Burcu üzülme canım kötü niyetle yapmamışlar  :D Bilgilerini güncelledim  ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

guguş

Beni de ekleyinnnnnnnn :hello:
Anne adı: Sevilay
Anne rumuzu: Guguş
Bebek adı: Ahmet Taha
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi: 17.06.2007
Doğum Yeri: İstanbul

Emine

Hoşgeldin Sevilay.Ekledim seni de  :icon_thumright:

guguş

Emine

26 Nisan , 2007, 18:40:57 #132 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2007, 18:47:39 Emine
Aynur da 24 Nisan da doğum yaptı Aleyna ya kavuştu

:flowers: HOŞGELDİN ALEYNA.GEÇMİŞ OLSUN AYNURCUMMM  :flowers:

öykü

eminecim
benim kızımın adı değişti.. aile meclisi olarak toplandık :)

eylül olmasına karar verdik.. :)

Emine

Vatana millete hayırlı olsun  :hello2: