28 Nisan , 2024, 13:04:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZIM SENİ BENİM ELİME VERECEKLER BENİM ELİME !

Başlatan AککORTįє, 08 Nisan , 2011, 13:15:14

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

rabbim akil dagtirken bu salaklar nerdeymis yahuuuu sinirlendim suan sinirlendim offffffffffffffffffffffffffffffff cildirrrrr

gerizekali beyinsiz öküzler yaaa offffffffffffffffffff :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

melek-çağlar

saçını başını yolasım geliyor bu hemşirenin ellerin kırılsın pislik :violent1: :violent1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

BELA BELA BELA BELA BELA  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

VİCDANSIZ ŞEREFSİZLER ADİ YARATIKLAR İNSAN KATEGORİSİNE KOYMAMAK GEREK BU VARLIKLARI  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

CEZALARINI VERSİNLER İLELEBET YAPAMASINLAR İŞ BULAMASINLAR  :amin:

çağınım

allahın cezası kadın kör şeytanından bul  :caca: :caca: :caca:

derbeder

aman Allahim bu cocugun hali ne  :-ooo :-ooo psikolojik sorunu var herhalde hemsirenin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN BÖYLELERİ CEZALARINI ELBET BULACAKLAR ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN SİZE DE İNSAN DENİR Mİ

Mine'l Aşk

Tövbe tövbe Estağfirullah... :caca:

Gördüğümde çıldırdım... :cildir:

Ben bu yavrucağı gördüğümde yüreğim sızladı içim acıdı sinirden kendimi kötü sözler söylemekten alıkoyamadım..

Şimdi düşünüyorum bu bebeğin annesi babası ne yapsın...

İşte insanlar böyle katil oluyor...Kendimi onların yerine koyuyorum ve bu düşünceden alıkoyamıyorum..

Ne deyim Rabbim Islah etsin inşallah böyle sözde insanlarla kimseyi karşılaştırmasın...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Allah ihlas etsin böle düşüncesizler nasıl saglıkcı oluyor anlamıyorum

Uploaded with ImageShack.us