küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Ekim , 2011, 23:13:55
Alıntı yapılan: nagihannn - 15 Ekim , 2011, 23:07:05
oğluş bugun biraz korktuk değilmi annem annenin çok sancısı oldu hala var nts ye girdik bişey çıkmadı çok şükür biraz enfeksiyon var okadar idrarda ama hala sancılarım devam ediyor doktor amca muhakkak hafta içi göreyim dedi bende cuma gidelim diyorum 36 haftalık olmuş oluyorsun biraz daha sabır bebeğim dayanalım tamam annecim seni çok seviyorum kalbim inş herşey yolunda gider  :y25: :y25:

Canım efe korkuttu mu seni. Biraz daha dayan efecim. Az kaldı bak. Annen bu hafta son kez açlışıp evde dinlenecek. O zaman daha rahat olacaksınız. Biraz daha büyümen lazım Efe üzme anneni canım. :flowers: :flowers: :flowers:

korkuttu teyzesi inşallah beklicek kuzum dinlicek annesini gelişmesi lazım biraz daha sabredicez inşallah allah yardımcımız olsun ayşecim benim çok sancılarım oluyor  :y25: :y25: :y25: :y25: utanmasam ağlıcam
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

oğluş bugun biraz korktuk değilmi annem annenin çok sancısı oldu hala var nts ye girdik bişey çıkmadı çok şükür biraz enfeksiyon var okadar idrarda ama hala sancılarım devam ediyor doktor amca muhakkak hafta içi göreyim dedi bende cuma gidelim diyorum 36 haftalık olmuş oluyorsun biraz daha sabır bebeğim dayanalım tamam annecim seni çok seviyorum kalbim inş herşey yolunda gider  :y25: :y25:
kıyamam sana ya o kadar çok mu ağrın var rabbim yardımcın olsun  :amin: :amin: yok yok bekler annesi inş. oğlun söz dinler sen yorma kendini... zamanında sağlıkla gelsin  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ekim , 2011, 23:32:04
kıyamam sana ya o kadar çok mu ağrın var rabbim yardımcın olsun  :amin: :amin: yok yok bekler annesi inş. oğlun söz dinler sen yorma kendini... zamanında sağlıkla gelsin  :amin: :amin:

inş teyzesi ağrılar yoruyor beni artık evdekilere bişey diyemiyorum kızıyorlar çalışıyorum diye bırak diyorlar bende bu haftada idare edeyim istiyorum bilemedim napıcam cuma kont. var inş gecer sancılar

Aytii

canım benim demek başladı ağrılar  :sad1:

benimde oluyodu bu haftalarda hep erken doğacak sanardım ama son günde bile tık yoktu

dedim belki bi umut suyum gelir Oğuz aşağıya inmiş olur çatımda açılırda normal doğar ama nerde  :)

hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim inşallah

sağlıkla alında kucağınıza gerisi önemli değil  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

basladı aytim oturamıyorum yatamıyorum bide ebe karnımın çok aşağıda oldugunu söyledi doktoruma artık bu haftayı da atlatsak 36 dan sonra korkmam en azından bakalım ne olucak ne biticek bir an önce kurtulmayı bende çok istiyorum

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ekim , 2011, 22:26:30
basladı aytim oturamıyorum yatamıyorum bide ebe karnımın çok aşağıda oldugunu söyledi doktoruma artık bu haftayı da atlatsak 36 dan sonra korkmam en azından bakalım ne olucak ne biticek bir an önce kurtulmayı bende çok istiyorum

ah canım benim kıyamam sana ben. Herkesin bir olmuyor bende de tık yok. sadece belim ağırıyor oda adet öncesi bel ağrısı gibi. Birde kızlar karnım çok ağırıyor normal mi??? Sende de oluyor mu nagihan. Göbişim yan tarafları acıyor. Sanki göbeğim yere düşecekmiş gibi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Allahın izniyle bişey olmaz canım

rahat ol sen

o geleceği günü bilir  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

NAGİHANCIM BENİMDE GÖBEĞİM ÇOK AŞAĞIDAYDI HER GÖREN BUGÜN YARIN DOĞUM YAPARSIN DİYODU AMA OĞLUM 40+3 TE DOĞDU KANALA GİRMEMİŞTİ SEZERYANLA ALDILAR.ONUN İÇİN BELLİ OLMUYOR BU BEBEKLERİN İŞİ.UMARIM NE ERKEN NE GEÇ TAM ZAMANINDA GELİR KUZUN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

ayşe olmazmı acılar ağrılar fena bende de belden vuruyor rahimden çıkıyor sanki ama normaldir gibi geliyor son aylar artık

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Ekim , 2011, 22:30:44
Allahın izniyle bişey olmaz canım

rahat ol sen

o geleceği günü bilir  :opucuk:

doğru diyosun canım o gelecegi günü bilir inş zamanında gelir

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Ekim , 2011, 22:34:52
NAGİHANCIM BENİMDE GÖBEĞİM ÇOK AŞAĞIDAYDI HER GÖREN BUGÜN YARIN DOĞUM YAPARSIN DİYODU AMA OĞLUM 40+3 TE DOĞDU KANALA GİRMEMİŞTİ SEZERYANLA ALDILAR.ONUN İÇİN BELLİ OLMUYOR BU BEBEKLERİN İŞİ.UMARIM NE ERKEN NE GEÇ TAM ZAMANINDA GELİR KUZUN

tatlım herkes bişey soyluyor ilk hamilelik ilk deneyimsizlik insan ister istemez stres yapıyor inş benim oğlumda vaktinde gelir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİLMEM Mİİ O MİLLETİN SÖYLEDİKLERİNİİİİ  :cildir: DELİ EDİYORLAR İNSANI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Ekim , 2011, 22:46:53

duydugumuzu duymamazlıktan gördügümüzü  de görmemezlikten gelmek lazım bide demezlar sezeryanla doguran anne oldugunu anlamaz diye  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: deli oluyorum bu aralar çok soyluyorlar sezeryan olma olasılığım büyük benim mecburi gibi bişey.sanki 9 ay baskası taşıyor çocugu sezeryanla anne olunmuyor çok pis tarafıma gelicekler fena bozucam insanları

°•.ℓανιηуα.•°

takma kimsenin dediklerini.. efe paşayla keyfinize bakın siz. ister sezeryan ister normal ne fark eder. ben normal yaptım madalya mı taktılar  :laughing7:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Ekim , 2011, 23:05:46
takma kimsenin dediklerini.. efe paşayla keyfinize bakın siz. ister sezeryan ister normal ne fark eder. ben normal yaptım madalya mı taktılar  :laughing7:

gönül isterki normal olsun canım okadar çok istedimki ama saglık işte fıtık ıkınırken patlarsa müdahale yapamayız dediler yinede sen bekle dedi doktorum oyle boyle bişekilde gelicek hakkımızda hayırlısı hangisi ise o olsun sağol canım  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ekim , 2011, 22:58:44
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Ekim , 2011, 22:46:53

duydugumuzu duymamazlıktan gördügümüzü  de görmemezlikten gelmek lazım bide demezlar sezeryanla doguran anne oldugunu anlamaz diye  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: deli oluyorum bu aralar çok soyluyorlar sezeryan olma olasılığım büyük benim mecburi gibi bişey.sanki 9 ay baskası taşıyor çocugu sezeryanla anne olunmuyor çok pis tarafıma gelicekler fena bozucam insanları
AMANN HERKES HER ŞEYİ O KADAR İYİ BİLİYORKİ DOĞUM YAPINCA BUNDAN İYİCE EMİN OLDUM BEN 2 ÇOCUK BÜYÜTTÜM BEN 3 ÇOCUK BÜYÜTTÜM HERKES ALİM OLMUŞ GİBİ BENDE BU ARALAR BUNA TAKTIM.SEZERYANLA NİYE ANNE OLUNDUĞU ANLAŞILMASIN Kİ. HASTANDEKİ 3 GÜN BİRAZ DİKİŞLERDEN FİLAN BEBEKLE ÇOK İLGİLENİLMİYO AMA ONU İLK GÖRDÜĞÜNDE ANNELİĞİ TAAAAAA DAMARLARINDA HİSSEDİYORSUN.HERKES ÇOK BİLİYO ANCA KAFA KARIŞTIRIP İNSANLARI ÜZÜP STRESE SOKUYOLAR.

...ŞehzadEfe...

bebeğimmm bugun anneyle babanın tanışma yıl dönümü  17/10/2004 ramazan ayıydı bebeğim babanla parkta buluşmuştuk tabi bunun öncesi de var annen az koşturmadı babayı  :suclu: tam evet dedigim tarih 17/10/2004 tü.parkta oturup birbirimize dakikaklarca konuşmadan bakmıştık  :love9: işte ozaman olmalı dedim içimden baban biz evlenicez görüceksin demişti içimden inanmak gelimyordu sadece birisi olsun diye evet demiştim ama işler oyle gitmedi baban zaten anneyr aşıktı zamanla bende aşk ı babanda yasadım bitanem herşeyi onunla yaşamaya başladım nefes almaya hayatı...anlaşamadığımız bir çok konu olmasına rağmen biz birbirimsiz yapamıyoruz kopamıyoruz ve gerçekten birbirimize ilk günkü gibi bakıyoruz ve ben aşkı hala onun gözlerinde görebiliyorum.şimdi sorsalar belki ben babanı benim sevdigimden daha çok seviyorumdur.baban duysa kızıcak yine anneye bizim sevgimizde azlık çokluk yoktur yarış yapmıyoruz aşkı paylaşıyoruz der  :love9: :love9: dünyaya geldiginde sende çok iyi görüceksin eminim çok iyi bir baba olucak inş hep boyle devam eder bozulmaz hep boyle dolu dolu sever bizi ellerimizi hiç bırakmaz....seni seviyorum eşim,kalbim,nefesim,oğlumun babası seni çok seviyorum.....