küp şekeri oğlumun şeker günlüğü :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 07 Nisan , 2011, 09:38:14

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

07 Nisan , 2011, 09:38:14 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2012, 08:48:01 nagihannn
Dün doktorumuza gidip bebegimizin ilk kalp atışlarını duyduk oyle hızlı oyle güzel atıyodu ki onu ultrasonda gün boyu izlerdim.Büyümüş 7 hafta 2 günlük olmuşuz.Allahım bütün isteyenlere de bunları nasip etsin sağlıklı gününde vaktinde gelmesini de. :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

мiŁenα.

Hayırlı olsun günlüğün. :-*

Maşallah pıtırcığına :nazar:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

özgemm

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Nisan , 2011, 09:38:14
Dün doktorumuza gidip bebegimizin ilk kalp atışlarını duyduk oyle hızlı oyle güzel atıyodu ki onu ultrasonda gün boyu izlerdim.Büyümüş 7 hafta 2 günlük olmuşuz.Allahım bütün isteyenlere de bunları nasip etsin sağlıklı gününde vaktinde gelmesini de. :nazar: :nazar:

hayırlı olsun cnm RABBİM tamamına erdirsin inşallah
her US'de dahada hızlı duyucaksın ilk zamanlar
çok heyecanlı

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin  :nazar: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

karapnr

hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah  :amin: :nazar:

...ŞehzadEfe...

kalp atışlarını duydugumuzda 7 haftalıkmışız şimdi 9 hafta 4 günlük olduk.
Dün annesiyle babasına zıpladı kuzum daha hissetmesemde bunları iyiki geldin iyiki bizimsin ve seni sabırsızlıkla beklicez meleğim seni çok seviyoruz ANNEN VE BABAN  :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

özgemm

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Nisan , 2011, 13:40:10
kalp atışlarını duydugumuzda 7 haftalıkmışız şimdi 9 hafta 4 günlük olduk.
Dün annesiyle babasına zıpladı kuzum daha hissetmesemde bunları iyiki geldin iyiki bizimsin ve seni sabırsızlıkla beklicez meleğim seni çok seviyoruz ANNEN VE BABAN  :love9: :love9:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

derbeder

kiz itiraf.com cu oldugun nasilda belli  :ehi: buyulu bahce filan heee  :k06:

heyecaninizi anliyorum valla. ben bi jinekolog koltuguna yatip yumurtami gordugumde bile heyecanlaniyorum, sizin yasayan bir kalbi dinlemeniz ne kadar heyecan veriyordur, anlayabiliyorum  :k06: ins. saglicakla kucaginada alirsin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Nisan , 2011, 13:44:04
kiz itiraf.com cu oldugun nasilda belli  :ehi: buyulu bahce filan heee  :k06:

heyecaninizi anliyorum valla. ben bi jinekolog koltuguna yatip yumurtami gordugumde bile heyecanlaniyorum, sizin yasayan bir kalbi dinlemeniz ne kadar heyecan veriyordur, anlayabiliyorum  :k06: ins. saglicakla kucaginada alirsin.

:ehi: :ehi: :ehi: eski itiraf.comlardanım yazmazsam olmazdı  :k06: :k06: valla çok heyecanlıydı ağlayasım geldi

...ŞehzadEfe...

balımm bugün tam 10+4 haftalıksın sanki günler geçmiyo büyümüyosun gibi geliyo hissetmek istiyorum karnımın büyüdüğünü görmek istiyorum kuzum zaman çabuk geçse keşke.geçen hafta dinlendik bu hafta ilk iki gün çok yorulduk.bulantılarım az da olsa geçti inşallah hiç kalmaz yemek yiyebilirim.seni aç bıraktığımı düşünüp çok üzülüyorum sanki iyi bir anne olamıcakmışım gibi geliyo  :y25: özlüyorum annecim seni daha görmeden nasıl bir özlemdir bilmiyorum ama içimde sana karşı büyük bir özlem var bir an önce kavuşmak istiyorum zamanın su gibi akıp gitmesini ve sana bir an önce kavuşmayı diliyorum allahım dan.Allaha emanet ol bebeğim seni canımdan bile çok seviyorum kalbim....  :love9:

Balböceği

Masallah canim  :nazar: :nazar:

Hayirli olsun gunlugunuz.  :flowers:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN SİZİ :amin:
ALLAHIM SAĞ SAĞLIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN  :amin: :amin: