Örnek düğün davetiyeSİ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 07 Nisan , 2011, 01:48:07

« önceki - sonraki »

ORHAN AFACAN

davetiyeler temnenini özetidir.hepsı güzeldr.

oslemturgay

07 Nisan , 2011, 16:22:08 #16 Son düzenlenme: 07 Nisan , 2011, 16:24:53 oslemturgay

buda bnm davetiyemdi davetiyeyi açtığında damat gelinin yanına geliyordu. kapatırkende uzaklaşıyordu. uzaktaki akrabalarım için taratıp maille göndermiştim.

--elif--

çokk güzelll  :love9:
benmkini hiç koymıyım yüreğinize iner  :ehi:  :ehi:
bana sölemeden k. babam gidip bastırmış  :cildir:

βαlκιz

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 07 Nisan , 2011, 13:30:03

ama bizimkinde gelin ve damat resmi yoktu ve ask sevgi mutluluk yazısı aynı yerin ön tarafında yazıyordu iyah kenarlarından kalp iniyordu asagıya dokru kırmızı kırmızı
çok hoşşşş çok begendimmm süpermiş
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: oslemturgay - 07 Nisan , 2011, 16:22:08

buda bnm davetiyemdi davetiyeyi açtığında damat gelinin yanına geliyordu. kapatırkende uzaklaşıyordu. uzaktaki akrabalarım için taratıp maille göndermiştim.
sizinkide çok hoş degişikmiş
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

beteray

Alıntı yapılan: oslemturgay - 07 Nisan , 2011, 16:22:08

benimkide bundandı çok şeker geldi bana

hüzünden_gelme

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 07 Nisan , 2011, 13:30:03

ama bizimkinde gelin ve damat resmi yoktu ve ask sevgi mutluluk yazısı aynı yerin ön tarafında yazıyordu iyah kenarlarından kalp iniyordu asagıya dokru kırmızı kırmızı
canancım senınkı de cok degısıkmış guzelmış benımde susluydu davetıyem bıraz buyuktu  :k06:

HASRET!M S@N@

TESEKKÜRLER KIZLAR EVET HERKES COK DEĞİŞİK OLDUGUNU ÖYLEDİ VE COK KİŞİDE SAKLIYOR FARKLI OLDUGU İÇİN

Balböceği

Emine

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Nisan , 2011, 18:21:04
çokk güzelll  :love9:
benmkini hiç koymıyım yüreğinize iner  :ehi:  :ehi:
bana sölemeden k. babam gidip bastırmış  :cildir:

:ehi: hiç güleceğim yoktu kıyamam yaa

Filmlileri de damadın gelinin yanına gelmesi fikrini de beğendim . Yani 3 ü de çok güzel yaratıcı farklı  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ben benimkini gormedim bile  :toothy10:  :toothy10: urfada dagitmislar esim bitane saklamis guya ama gormedim  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

burcum

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Nisan , 2011, 16:11:42
TESEKKÜRLER KIZLAR EVET HERKES COK DEĞİŞİK OLDUGUNU ÖYLEDİ VE COK KİŞİDE SAKLIYOR FARKLI OLDUGU İÇİN

benim düğün davetiyem de aynı canım netten araştırıp istanbuldan sipariş vermiştik çok beğenilmişti  :icon_thumright:

_deniz_

Benim düğünüm deniz kenarında ve kır düğünü olduğu için ağzı mantar tıpalı özel şişelerin içinde rulo şeklinde sarılmış davetiyeler hazırlattım. Şişenin içinde deniz kabukları,deniz yıldızı vs gibi şeyler vardı. Ayrıca nikah şekerime çok özenmiştim. İstiridyenin içinden çıkıyordu nikah şekeri :) herkes çok beğenmişti. Keşke bilgisayarımda fotoğrafı olsaydı da ekleseydim

zeynepatlantis