$ef!k@ Arkadaşımız Da Hamileeeeeeee =)))

Başlatan Nezo, 06 Nisan , 2011, 09:51:37

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah

Shadowqueen

Gözün aydın, sağlıkla büyüsün göbüşünde inş.  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun masallah iki aydir ne cok güzel haberler aldik ins böylede devam eder  :amin: :amin: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrikler canim  :flowers: guzel bir hamilelik gecirmen dilegiyle  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aydinays

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
Tebrikler allah tamamına erdirsin. Güzel ve sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğimle.
:amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

güneşş

SABIRTAŞI

HAYIRLI OLSUN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH CANIM..... :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:OOOOOOOOOOOO MAAŞALLAH HAMİŞLER DOLDU İNŞALLAH EN KISA ZAMAN DA BURDAKİ HERKES HAMİŞ OLACAK İNŞALLAH.....

suzannn

HAYIRLI OLSUN ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN

hüzünden_gelme

allah tamamını erdırsın hayırlı olsun canım  :opucuk: :opucuk:

susanna

hayirli ugurlu olsun insallah
allah tamamina erdirsin :amin:

"<<<ZEHRA>>>

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım İnşallah

$£F!k@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Nisan , 2011, 09:51:37
Canım Benimmmmmm Çok Sevindim İnan Ki Burası Uğurlu Geldi Sana. Talha ya Kardeş Geliyor.  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: Tebrik Ederim Bitanem İnşallah Kucağına Aldığında da Yanında Olucam Seni Çok Seviyorum Öptümmmm Müjdeyi Derhal Musti ye Veriyorummm  :icon_flower: :icon_flower: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:
canım benım cokkk cokkk cokkk tesekkur edrım darısı basına ınş  :amin: sen hele bı yanım da olma o zaman gorusuruz senınle asıl ben senı cok seviyorum talhadada hıç çekmemıştım ınşallah bundada oyle olacak gıbı hayırlısı rabbım herkese benım hamılelıgım gıbı hamılelık versınnnn :amin: :)

$£F!k@

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 10 Nisan , 2011, 14:17:04
hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım İnşallah
cok tesekkur ederım canım :flowers:

$£F!k@

Alıntı yapılan: susanna - 08 Nisan , 2011, 23:52:57
hayirli ugurlu olsun insallah
allah tamamina erdirsin :amin:
amin canım teşekkür ederımm :flowers: