29 Mart , 2024, 01:35:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BU BAŞKA PATATES SALATASI

Başlatan tweety0555, 04 Nisan , 2011, 14:11:46

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

forumlar 3 yazan yerı kopyalıyordum ben gulsahcım

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

SAĞOL CANIM Bİ ONU KOPYALAMAMIŞTM :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

βαlκιz

evet tadı çok güzel elimde tabak şuan yiyorum yine :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

GÜLŞAH FORUM SAYESİNDE MENÜNÜ BAYA ZENGİNLEŞTİRDİN HE ;) ;)

AککORTįє

bende de harika meze tarifleri var çok da kolay bi ara paylaşıcam

βαlκιz

:k06:boşuna üye olmadık buraya bşeyler kaparız dedik :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: AککORTįє - 10 Nisan , 2011, 23:52:26
bende de harika meze tarifleri var çok da kolay bi ara paylaşıcam
:director: paylaaaaşşş en kısa zamandaaa  :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

AککORTįє

kızım yiye yiye bi hal oldun yaz geliyor

tweety0555

canlarım kusura bakmayın yaaa resım ekleyemedım ama tadı onemlı ama benım boruntu daha farklı oluyor acıkcası...
ben pateteslerı patetes ezecegı ıle ezıyorum yanı bulmac gıbı olmuyor ...ıcıne mayonez ustune ıse sadece yogurt sarımsak eklıyorum...ama tadı coook lezız ellerınıze saglık begenmenıze ayrıca sevındım...

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

İLKNUR BENİM BAHANEM HAZIR
YAZ GELİYO HAVA GÜZEL OLCAK BOLBOL EFLİNİ PARKA GÖTÜTÜR BU SAYEDE YÜRÜYÜŞ YAPAR KİLOLARI VERİRİM :k06: :k06:

βαlκιz

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Nisan , 2011, 23:59:55
canlarım kusura bakmayın yaaa resım ekleyemedım ama tadı onemlı ama benım boruntu daha farklı oluyor acıkcası...
ben pateteslerı patetes ezecegı ıle ezıyorum yanı bulmac gıbı olmuyor ...ıcıne mayonez ustune ıse sadece yogurt sarımsak eklıyorum...ama tadı coook lezız ellerınıze saglık begenmenıze ayrıca sevındım...

ellerine sağlık canım  :love9: