Gebelikte baş dönmesi!

Başlatan serife26, 03 Nisan , 2011, 07:53:22

« önceki - sonraki »

Ya-semin

benim baş dönmelerim 14. haftaya kadar çok şiddetli şekilde devam etti, ayaktaysam eğer eşimin yardımıyla oturabiliyordum gözlerim kararıyordu, resmen kendimden geçiyordum ve bu vaziyette bir yatıyordum 1- 2 saate anca uyanıp kendime gelebiliyordum. doktor bunun için serum yazıyordu ama hiç bir işe yaramadı en son keçi  boynuzu pekmezinde bulduk çareyi baş dönmem başladığında hemen bir yemek kaşığı pekmez yiyordum iyi geliyordu çünkü tansiyonum çok düşüktü. artık eskisi gibi olmuyor, arada bir o da çok hafif düzeyde. sana keçi boynuzu pekmezini tavsiye ederim, umarım kısa sürede geçer başdönmelerin...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ponçik

:icon_thumright: teşekkür ederim, mutlaka deneyeceğim

iklima

benim de yoruldugumda,aç kaldigimda,güneste kaldığımda oluyor tansiyonum düşüyormuş yatmam gerekiyor hemen kendime gelemiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Galiba benim de acıkınca başım dönüyor  :hungry: normalde de tansiyonum düşüktür iyice düşüyor anlaşılan  :k02:

iklima

benim bu hafta heran başim dönuyor bişeyer yerken bile.
dün dışari çıktim eşimi çağirdim gelsin beni alsın diye
sanki herkes bana bakıyor artık nasıl görünüyorsam leyla leyla

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

artık  bende de baş dönmeleri hat safhada. tansiyonum çok düşüyor... oğlumda da 5. ayda tansiyonum düşüyordu ve bayılıyordum

iklima

29 haftayı geride biraktik ilk aylarda olmamisti ama sonrasinda zaman zaman oldu bu aralar da oluyor gün içinde hep tansiyonumun düştugunu hissediyorum.
cok uykusuz kaliyorum ondan da oluyor mudur bilmiyorum uykumu alamiyorum ama uyuyamiyorum da

Hepsi Bu..!