Gebelikte baş dönmesi!

Başlatan serife26, 03 Nisan , 2011, 07:53:22

« önceki - sonraki »

serife26

03 Nisan , 2011, 07:53:22 Son düzenlenme: 13 Ağustos , 2013, 11:28:05 goncik
arkadaşlar bu sabah yataktan kalkmadan farkettim başımın döndüğünü,sonrada kalkınca,acaba gebelikle mi alakalı bir durum,sık yaşanan bişey mi,yoksa doktorluk fln bir durum mu bilemedim. var mı gebelikte baş dönmesi sorunu yaşayan?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENİM İLK HAFTALARDA OLUYODU ŞİMDİ YOK  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

serife26

kevsercim yatakta dönmesini garipsedim ben,hani ayakta olsam fln bi anlam verirdim ;D neyse 1-2 saat içinde geçti gibi oldu,yerini ağrıya bırakarak,Allah kolaylıklar versin tüm hamişlere cidden.

βαlκιz

normal canım bence
bendede  oluyordu
gebelikte olur
illa ayakta döncek diye bişey yok
otururken döner yatarken döner
aniden kalkma
birden sagdan sola dönerken bile dönebilir benim olurdu :cildir:
yavaş yavaş kalk yataktan
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ben daha hamile oldugumu ogrenmeden once vardi  :sad1: gecti sonra  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

normal Şerife

bendede oluyo bazen

oturduğum yerde dönüyo

sanırım tansyon ve kansızlıkla ilgili

sonuçta içimizde bir canlı taşıyoruz  :love9:

karapnr

benim de ilaca başladıktan sonra iyice arttı ayağa her kalktığımda başım dönüyor  :icon_pale:

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim yedi ay boyunca çok sık oldu ama benim tansiyondan kaynaklanıyordu, tansiyon hep düşüktür... doktor tuzu azaltma  ve yemekte porsiyonunu büyüt demişti

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

serife26

tam geçti derken bugün sabah baş dönmesiyle uyandım malesef ama yine de işe gittim.derken 1 saat geçti ben tansiyonumu ölçtürmeye gideyim dedim,izin aldım fln idareden... 7-3 olmuş tansiyonum inanılmaz az daha düşse bayılcam hatta ölcem Allah korusun,kan değerlerim baya düşmüş,dr.ondan olabilceğini söyledi.kimseye böyle bişe yaşatmasın Rabbim,bi anda dünyanız değişebiliyo...

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 07 Nisan , 2011, 14:26:57
tam geçti derken bugün sabah baş dönmesiyle uyandım malesef ama yine de işe gittim.derken 1 saat geçti ben tansiyonumu ölçtürmeye gideyim dedim,izin aldım fln idareden... 7-3 olmuş tansiyonum inanılmaz az daha düşse bayılcam hatta ölcem Allah korusun,kan değerlerim baya düşmüş,dr.ondan olabilceğini söyledi.kimseye böyle bişe yaşatmasın Rabbim,bi anda dünyanız değişebiliyo...

geçmiş olsun canım  :-\

dikkat etmek lazım. bana hemşire arada gel tansyonuna bakalım dedi ama ben gidiyomuyum? hayır  :sad1:

bendede oluyo baş dönmesi ama 5 saniye sürüyo geçiyo çok şükür hiç fena olmadım şimdiye kadar  :amin:

sen dikkatli ol yinede  :opucuk:

serife26

sağol canım :love9: daha dikkatli olmaya çalışcam artık,sen de kendine dikkat et...

βαlκιz

çok fena birşey benimde hep düşüktü tansiyonum
ayyy kaç kere yollarda düştüm baygınlık geçiriyordum  :cildir: :cildir: :cildir: çok zorr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serife26

haklısın çok zor bi durum,kansızlık vardı bende de,çoğu hamile arkadaşım gibi:)sanırım asıl sebep o...herkes bol bol kan yapıcı şeyler yesin,ilacını aksatmasın,benim durumuma düşmesin :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ponçik

Arkadaşlar selam  :wave:
Benim de sürekli başım dönüyor, kaçıncı haftaya kadar devam ediyor bu baş dönmeleri  :k02: