NOKTAMIN KALP ATIŞI DURDU

Başlatan noktam, 31 Mart , 2011, 22:32:10

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım benim çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Allah inşallah bir daha hamilelikyaşatır. Ve allah kucağına aldırır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

yellowrose

canım hiç sıkma canını, Allahım sabrını veriyo inan. ben de eylül ayında 8 haftalık bebişimi kaybettim:( 3 ay korunduktan sora tekrar hamile kaldım.güzel Allahım sanada en kısa en hayırlı zamanda tekrar bu güzelliği yaşatacak inşallah...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

:( geçmiş olsun canım üzüldüm

Allah hayırlısını versin. İnşallah yine gelir meleğin ve seni birdaha bırakmaz  :amin:

elvan&busenur

GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN :amin:ALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ÇOK GECMIŞ OLSUN BENDE 2 MELEGIMI KAYBETTIM  :'( ALLAH SABIR VERSIN INSALLAH BIR DAHA YAŞATMASIN  :amin:

mutluluk

canım ben böyle birşeyle karşılaşmadım ama 3 ay sonra 2 yıl dolacak maalesef benimde bebeğim yok.senin en azından olduğunu biliyon bende oda yok.onun için üzülme inş tekrar kalırsın tatlım.çok geçmiş olsun. :opucuk:

şipidik şipidik yüzen balik

canım çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın