Survivor Ünlüler - Gönüllüler

Başlatan Balböceği, 29 Mart , 2011, 21:22:05

« önceki - sonraki »

aydinays

>dÜN UYUYA KALDIM BEN KİMİN ADLARINI VERDİLER. eLENEN OLDU MU??
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Pascal'da herkesi yilana benzetiyor  :-\

Aytii

dün Nihat tam öküzdü tammmmm bildiğimiz öküz yani nasıl Asenanın canını acıttı yaaa öküzz  :cildir:

Balböceği

Sabah tvde duydum

pascal Nihati dovmus  :-ooo :-ooo

Lă_Tăhzen!

yokmus ya öyle bişey dedikodu tamamen

tanere bayılıyorum yaa çok gulduruyor beni  :k06:

Balböceği

yokmuymus iyi bari.

simdi acun'nun sitesine bakiyorum  :k06:

Taner gicik ama yerinde falan durmuyorya dedigin gibi gulduruyor insani  :ehi:

Aytii

Nihatin Tanere söyledigi sözlere bittim

3T ile dans en son sansin bunu bilmeli yola gelmelisin  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ya dün ben de hepsini izleyemedim. elenen oldu mu? kimin adı verildi?

°•.ℓανιηуα.•°

çok sinir oldum yaaaaa.... nihat doğan ne kadar satıcı bi adammış. resmen takımını sattı uyuz oldum ona. inşallah asena gitmez.

Balböceği

:k06: :k06:
Taner ne bicim adam yahuuu krizlere soktu beni  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

sorma yaaa  :toothy10: o ayrı bi ekol zaten. isim yazmaya giderken de düştü ya  :ehi: :ehi: :ehi: taner içi dışı bir en azından. ya o nihat efendiye ne demeli  :violent1: :violent1: :violent1:

Balböceği

Nihat demisler ona ne yaptigi belli olmaz  :ehi:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

asena ceydanın ismini verdi mantıklı olarak. ama o nihat yok muuuuu. :caca: :caca: :caca:

serife26

survivor kızlar&erkekleri beğenerek izledim açıkcası fakat bu defakini, izlemeye çalışmama rağmen başarılı olamıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
inanılmaz derecede bayık gibi geliyo ve de düzeysiz,küfürleşmeler&kavgalar&dvüşler fln....Allah akıl fikir versin hepsine,acun keşke daha  farklı kişilerle yapsaymış bu yarışmayı,konsept güzel-yarışmacılar iğrenç bence.iz-le-ye-mi-yo-rum malesef :dontknow: