''Düğün gecesi geline dayak''

Başlatan Balböceği, 28 Mart , 2011, 18:19:07

« önceki - sonraki »

βαlκιz

dügün günü dayakk ne acı birşey gelin için yaaa
ne diye geri gittin be salakkk
:violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

çağınım

düğünlerde böyle günlerde genelde tartışma olur yanii her iki tarafta hatalı ama damat ilk andan itibaren rengini belli etmiş keşke dönmeseymiş geri bi kere oldumu arkası ne yazıkki geliyo çünkü :y25:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2011, 18:57:07
amin amin.

gerdek gecesi nasil gecerse hayatinda oyle gecermis,
Turkiye'de bi komsumuz vardi gercek gecesinde esinden dayak yemis defalarca

su anda 26 27 yillik evliler bu yila kadar hep dayak yedi sanirim bosaniyorlarmis

en iyiside bu degilmi  :-\

hay Allah eda  :ehi: kiz yilbasi gecesi nasil gecerse tum senen oyle gecer derler ya ona benzedi bu da :ehi:

bu haberi bende okudum bugun. yani kim isterki oyle bir eve gitmek? kizin eminim ailesi gondermistir, Allah bundan sonra yardimcisi olsun kadincagizin. dinimiz kadina ne guzel deger vermis, ama iste biz insanlar yazik ediyoruz.

evet yesimin dedigi gibi dugun gunleri genelde para pul stresten dolayi kavgali gurultulu gecer. ama bu kadarinada pesh.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

yav arkadas damattaki bakislar fena

ben bile korktum  :icon_pale:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Mart , 2011, 19:42:36
amin amin.

su anda 26 27 yillik evliler bu yila kadar hep dayak yedi sanirim bosaniyorlarmis

hay Allah eda  :ehi: kiz yilbasi gecesi nasil gecerse tum senen oyle gecer derler ya ona benzedi bu da :ehi:

bu haberi bende okudum bugun. yani kim isterki oyle bir eve gitmek? kizin eminim ailesi gondermistir, Allah bundan sonra yardimcisi olsun kadincagizin. dinimiz kadina ne guzel deger vermis, ama iste biz insanlar yazik ediyoruz.

evet yesimin dedigi gibi dugun gunleri genelde para pul stresten dolayi kavgali gurultulu gecer. ama bu kadarinada pesh.
demekki neymis her ikisi icinde gecerliymis  :ehi: 

Yorumlarda okudamda gelin damada gebe olabilir demisler  :dontknow:

aralarinda bisi varsa  ???

dilengisk

ya benim anlamadıgım eli niye simsiyah? bi elin o kadar siyah olması icin saatlerce mengenede falan kalması gerek fotograftan mı oyle gorunuo acaba

βαlκιz

eldiven var galibaa elinde
buz tutuyo yüzünee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 28 Mart , 2011, 19:54:38
ya benim anlamadıgım eli niye simsiyah? bi elin o kadar siyah olması icin saatlerce mengenede falan kalması gerek fotograftan mı oyle gorunuo acaba
:ehi: ya hic gulecegim yoktu

eli yuzu kan oldugundan kanli bolgenin rengini degisiyorlar  :k06:

dilengisk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2011, 19:59:47

aha hadi ya bende amma alıkmısım  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ya kanlı olsaymıs daha iyiymiş valla korktum ben eli ole simsiyah gorunce.

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 28 Mart , 2011, 20:02:41
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2011, 19:59:47

aha hadi ya bende amma alıkmısım  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ya kanlı olsaymıs daha iyiymiş valla korktum ben eli ole simsiyah gorunce.
tv haberlerinde gormustum bende  :k06:

çağınım

sonuçta yazık yanii daha ilk günden bunu yaşaması çok çirkin stresli olunuyo evet böyle günlerde ama insan kendine hakim olmalı hepimiz iyi kötü geçirdik o günleri kim gergin olmazki ama bunlar abartmışlar gelinin dönmesi hata olmuş

yasmin24

Alıntı yapılan: çağınım - 28 Mart , 2011, 18:44:42
ben ailesi hakkında hiç bişi konuşmadığım halde kaynanamın yüzünden dayak yedim 2 kere ve diğerleride çok saçma sebeplerden haksız yere defalarca ama artık yeter herşeyi saydım yüzlerine karşı eşiminde ailesininde ve görüşmemi kestim bir daha hiç işim olmaz eşimede dedim çok nayılıyosan ailene kapı orda isteyen gidebilir
canım benim ya maşallah çokta güzelsin ya hiçbirimiz haketmiyoruz dayak yemeyi karılarına el kaldıran bütün erkeklerin elleri kırılsın pardon onlara erkek denmiyodu  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

yasmin24

amin amin.

bence çok geç bile kalmış yazık giden gitmiştir ondan bundan sonra boşansa ne olcakki

yasmin24

insanın gerdek gecesinde dayak yemesi nasıl bişey Allahım aklım almıyo evlerden ırak yarabbim

Balböceği

Alıntı yapılan: yasmin24 - 29 Mart , 2011, 11:51:36
amin amin.

bence çok geç bile kalmış yazık giden gitmiştir ondan bundan sonra boşansa ne olcakki
5 kizi vardi 2'si evli digerleri okuyor torun sahibi oldu adam

ama hala huyundan vazgecmedi birgun hic unutmam benim sozum kesildi

herkes dagildi bide bu komsumuz geldi ya komsumuz diyorum ama annemin arkadasi

evleri cok uzak dayak yemis kocasindan kacmis elbiseleri yirtik kocasi ickici bide artik gerisini

siz dusunun dedigin gibi cok gec kaldi ama keske bosandigi zaman biraksa yakasini  :y25: