15 Mayıs , 2024, 04:19:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

9 Yasindaki Firat'i parcalayip bebek arabasiyla dagittilar

Başlatan Balböceği, 28 Mart , 2011, 17:09:33

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kanalturk'te mahalleyi gostyeriyorlar her zman iskence ediyorlarmis cocuga  :y25:

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

мiŁenα.

Ben evladımı kapı önünde oynasın  diye nasıl bırakıcam?

Okula nasıl yollicam?

Arkadaşlarıyla geziye nasıl yollicam?

Ben evladımı nasıl kollicam??

Yahu nere gidiyor bu memleket?

Nasıl insanlar oluyoruz.Allahım senkoru evlatlarımızı cani ruhlu yaratıklardann :cussing: :cussing: :cussing:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

İLK CÜMLEDEN SONRASINI OKUMAYA CESARETİM YOK
ALLAH BELANIZI VERSİN NE DİYİM
İNSAN DEĞİL BUNLAR YARATIK

BEN EVDE BÖCEK GÖRSEM ÖLDÜREMİYORUM KIYAMIYORUM
Bİ ÇOCUĞUN Bİ İNSANIN CANINA KIYMAK NASIL BİR HİS İNANANMIYORUM

çağınım

bu nasıl bi vahşet yaa nasıl olabilir böyle bişey aklım almıyo artık bu insanları ne hale gelmişiz şu 3 günlük dünyada bu insanların derdi ne çocuk bu yaa 9 yaşındaki bi çocuğun ne gibi bi zararı olabilir allah belanızı versin yeter artık ya dur desinler şu cinayet olaylarına artık etraf ruh hastası dolu  :violent1: :violent1:

Lă_Tăhzen!

pislikler yaaa birdee gürcülermişşş  gerizekalılarrr  :violent1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çocuğun güzelliğinede insan bakmaya kıyamıyor,buna nasıl kıydılar acaba :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ALLAH BELALARINI VERSİN  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

CANİLER KATİLLER ZALİMLER HAİNLER  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

ALLAHIM SEN HEPİMİZİN EVLADINI KORU  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

derbeder

AlıntıO anne ortaya çıktı

9 yaşındaki Fırat'ın Gürcü üvey anne ve anneanne tarafından katledilmesi Gaziantep'te yaşayan öz anneyi yıktı: Eşim 4 yaşındayken yavrumu benden kopardı. 5 yıldır yüzünü hayal ederken, televizyondan ölüm haberini aldım. Oğlumu benden bunun için mi kopardın...
Türkiye şokta... İstanbul Sultangazi'de, 9 yaşındaki Fırat Sezer'in Gürcü üvey anne ve anneanne tarafından katledilmesi, herkesin kanını dondurdu. Korkunç olayı Gaziantep'te haber alan öz anne yasta. Meryem Gül (31), oğlunun vahşice öldürüldüğünü duyunca sinir krizleri geçirdi. Yıllardır kokusuna hasret kalan anne, oğlunun ölümüne inanmak istemedi. AKŞAM'a konuşan Meryem Gül, isyan etti:

YÜZÜNÜ BİLE GÖSTERMEDİ
12 yıl önce imam nikahı yapmıştık (Necmi Sezer'in, imam nikahlı 3 eşi bulunuyor). Bir çocuğumuz oldu ancak hastalanıp öldü. Eşimin memleketi Şanlıurfa'ya defnettik. Fırat her şeyimdi. Ancak Necmi, aramız bozulunca beni bırakıp İstanbul'a gitti. Fırat 4 yaşındaydı, onu da zorla benden koparıp götürdü. Yalvardım, bir kez bile yüzünü göstermedi. Oğlumu benden bunun için mi kopardı!

BİR KEZ KOKLASAYDIM
Tek isteğim Fırat'ımı görüp koklamaktı. Onu bir kez koklasaydım gam yemeyecektim. Şimdi cenazesini bile göstermiyorlar. Memleketleri Şanlıurfa'ya defnedeceklermiş. Yetkililer bana yardım etsin, oğlumun cenazesini Gaziantep'e defnedeyim. Onun öldüğüne inanmak istemiyorum. Fırat'ı katleden kadınları hiç görmedim. Ama tek suçlu onlar değil. Babası da suçlu. Bu işin peşini bırakmayacağım. Şikayetçi olacağım. (AKŞAM)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

çağınım

zaten bu erkekleri ve ailelerini bu konudada anlamıyorum eşlerinden boşanınca hemen çocuğu isterler ya velayetini alır yada kaçırır ya bakamıcanız çocuğu ne diye alırsınız anasından koparırsınız amaç ne yani bi inat için olan bu yavrulara oluyor bırakın çocuklar anneleriyle kalsın kendi keyfini yapcak diye evlenir erkek olan o çocuğa olur çok sinir oluyorum çok

anne haklı bende dedim aynı şeyi sadece kadınları değil babayıda içeri almaları lazım burda en az bu cinayeti işleyenler kadar babada suçlu  :violent1: :violent1:

♥ღвüşяαღ♥

Rabbim böylelerinin yanına bırakmasın :amin:
Eminim burunlarından çıkar
canilerrrrrr :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

yeterrrrrrrrrrrrrrrr duymak gormek istemiyorum artik  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: insanlarda hic merhamet kalmamis oburdunyada cehennemin kor diplerine girin insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

fıstık

NE SÖYLESEM KIZGINLIĞIM GEÇMEYECEK

A KADIN NE VERİRSİN ÇOCUĞUNU VURSAYDIN PARÇALASAYDIN HAPİSLERE GİRSEYDİNDE VERMESEYDİN

ADAM ZATEN ADAM DEĞİL HAYVANIN TEKİ BİSÜRÜDE KARISI VARMIŞ ZATEN

O MAHALLEDEKİLERDE ŞİKAYET ETSELERMİŞ ÇOCUĞA ZULÜM EDİYOLAR DİYE

SUYA SABUNA DOKUNMAZLAR SONRADA ŞÖYLEYDİ BÖYLEYDİ YAZIK AH VAH

çağınım

nagehancım annede mücadele etmemiş belki ama öyle insanlar varki çocuğu kaçırıyo yada anneyi tehdit ediyo çocukla etrafımda çok var böyle örnekler çocukları kıymetli oluyo eşlerinden boşanınca erkeklerin ama bakmaya gelince evlenmeyi seçiyolar nasılsa o kadın bakar diye  kimse kimsenin çocuğuna kendi annesi gibi bakmaz bakamaz ama erkeklerdeki mantık bu adam bide pişkin pişkin bana sormayın diyo yazılıcak çok şey varda yeri değil  :cildir: