29 Nisan , 2024, 21:34:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

@@@melike@@@

dilengisk çok haklısın gerçekten canımda tehlikedeydi rabbim biran önce kurtulmamı nasip etsin inş bırakır peşimi

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:21:09
asya 20 yaşındayım 2 senedir evliyim ve 2 senede insan birkere mutlu olur bari ben 1 kere bile olamadım
canm nasıl bi evlilikti sizinki görücu usulumu yoksa severekmi evlendiniz tanımamışmıydın hiç eşini
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

izemsevi

melikecim inşallah allah hayırlısıysa sana o bebeği nasip etmiş olsun eğer hamileysen nezaman öğreneceksin biliyorsun sitres ve sıkıntıda gebe kalmayı engelliyor oyüzden sırf bu nedenden dolayıda bebişin tutunamayabilir oyüzden canım gerçekten istiyorsan ve her türlü sorluğa onun için gögüs gererim diyorsan inşallah hamilesindir.

asya81

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:21:09
asya 20 yaşındayım 2 senedir evliyim ve 2 senede insan birkere mutlu olur bari ben 1 kere bile olamadım
canım yaaaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo daha çok küçüksün daha önünde ne güsel günler gelecek daha tazeciksin ya.ben 28 yaşında evlendim düşün artık keşke erken evlenmeseydin canım ya keşke lafınıda sevmem ya neyse. sen bugunleri çabuk atlatırsın allahın izniyse insanın başına neler gelir neler allah kaldıramıycağımız yükü vermez sırtımıza öyle düşün.ha bide çocuğu o görmez bilmes diede düşünme  eğerki senle boşanmayı istemes ve uzatırsa mahkemeye git gel anlar hamile olduğunu inşallah uzatmas

@@@melike@@@

sedaseverek evlilik yaptım keşke sevmeseydim ailen hiç istemedi ona ragmen çok şükür yanımdalar

@@@melike@@@

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:27:19
sedaseverek evlilik yaptım keşke sevmeseydim ailen hiç istemedi ona ragmen çok şükür yanımdalar
hadi yaa nsıl biriymiş bu böyle sevdiği halde şiddete başvuruyor .işte küçükmüşsün canm ya kalbine yenik düşmüşsün
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

@@@melike@@@

evet hiç düşünmeden hareket ettim seda gerçi o yazgı meselesi die düşünüyorum kaderimde o varş

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:31:06
evet hiç düşünmeden hareket ettim seda gerçi o yazgı meselesi die düşünüyorum kaderimde o varş
tabi canm kaderimizde ne varsa onu görüp yaşarız kimsenin ne olacağı belli olmaz

hüzünden_gelme

ilk önce hakkında hayırlısı olsun diyorum canım :amin:

sizin için en doğru karar budur ve inşallah çok daha güzel bir hayatınız olur , ne demek dövmek ya  :cildir: :cildir:  hangı devırde yasıyoruz..
yaşında daha küçük dedıgım gıbı önunde çok güzel bır hayaat var hem inşallah hamıle de değilsindir..eğer hamıleysende o bebegın bu ortamda buyumesı çok zor olur..

tekrardan hakkında hayırlısı olsun dıyorum sen kendını üzme böyle durumlarda insan sağlıklı dusunemez ben boşanmaya çok karsı bırıyım ama böylede bır evlılıgın yurumezz..

@@@melike@@@

dogru diosun aşksancısı Allahın ensevmedigi farz boşanmak ama farzkılmış rabbim haram kılmamış

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ooffffff off  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ALLAH SABRINI ARTIRSIN AMA Bİ ADIM ATTIN SAKIN GERİ ADIM ATMA CNM

BEN YAŞADIM BİLİYORUM
DÖNMEK HİÇBİ İŞE YARAMIYO
ANNEM KIYAMADI BANA Bİ ŞANS DAHA VER DEDİ YOKSA HAYATTA DÖNMEZDİM
ŞİMDİ HERŞEYİ 2 KEZ DÜŞÜNÜP ADIM ATIYORUM
O ZAMANKİ CESARETİM YOK GİDEMİYORUM  :crybaby2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Demet_dk

MELİKECİM ÖNCELİKLE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN

OKUDUM BAŞTAN SONA VE HAMİLE OLMA İHTİMALİNE RAĞMEN SENİ DÖVMESİ
TÜYLERİMİ ÜRPERTTİ
AMA ARTIK ŞAŞIRMIYORUM BÖYLE ŞEYLERE MİLLET EVALDINA ZARAR VERİYO BEBEKLERİ ÖLDÜRÜYO
ANASINI BABASINI KARISINI ÖLDÜRÜYO NELER VAR NELER

ŞİDDETİN ARKASI KESİLMEZ
SANA BU HALİNLE BUNU YAPAN İLERDE KİMBİLİR NELR YAPAR
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM

YAŞINDA KÜÇÜK DAHA 20 YAŞINDASIN HAYATINI MAHVETME
DİLİM VARMIYO ORASINI ALLAH BİLİR AMA İNŞALLAH HAMİLE DEĞİLSİNDİR

BEBEĞİMİ TEK BAŞINA BÜYÜTÜCEM DİYOSUN AMA
NOLURSA OLSUN BENİM ÇOCUĞUM DİYE ZIRT PIRT KARŞINA ÇIKACAK

hüzünden_gelme

@@@melike@@@

evet demet dogru söylüyosun ya arkadaşlar kasıklarımda agrı var sık idrara çıkıyorum agzımda acı tat oluya ben şüpeleniyorum ama benim öylebi ailem varki Allaha şükür o bebegimi tek başıma büyütmeme çok yardımcı olucaklar sen hiç merak etme diolar onu düşünme diolar