27 Nisan , 2024, 10:31:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuk İstiyorum Derken Eşimle Boşanıyorum

Başlatan @@@melike@@@, 27 Mart , 2011, 21:08:27

« önceki - sonraki »

AککORTįє

çok üzüldüm melike Allah yardımcın olsun ama en doğru kararı vermişsin hatta geç bile kalmışsın

dayak.. aileden uzaklaştırma ...

çok kötü korkunç bu durumda bebek istemen bile hata

inş hamile değilsindir

Allah tan hayırlısını diliyorum senin için

@@@melike@@@

dogru söylüyosun asya rabbim hayırlısını versin ne diyim  :y25: :y25:

@@@melike@@@

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:06:55
evet seda hamile olsam ögrendigi zaman çocugu kulanıcak almak istiycek ben Allahtan evlat istiyorum ama bunuda düşünüyorum çok yalvardım rabbime şimdide istemiyorum diemiyorum :crybaby2: :crybaby2:
canm yaa hakkında ne ise hayırlısı onu versin rabbim inş.ne kadar keşke desekte olmuş artık yaşamışsın .bundan sonra herşey gönlüne göre olsun canm herşey bizim için .rabbim ne yazmışsa onu görecez
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

canm ne olur ağlama sen yaa o  kişi için gözyaşı dökmeye değer mi düşün ondan sonra akıt gözyaşlarını sen dua et ki kurtulmuşsun canm yaa beterin beteri vardır derler bunada şükür canm yaa
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

@@@melike@@@

evet kaderde ne varrsa onu yaşıcaz seda ama piskatire gitcem çünkü yaşadıklarımı yardımcı biriyle atlatmam lazım dengem bozuldu

@@@melike@@@

ahh seda nasıl aglamayım yemin ederim kalbim çıkacak gibi çok acı çekiyorum böyle olcanı bilseydim evlenmezdim ama şunu anladımki kimse zaten boşanıcam die evlenmez bu boşanmada çok kötü rabbim kimseye yaşatmasın

izemsevi

melikecim öncelikle geçmiş olsun diyorum tüm yaşadıkların için bencede bitirmelisin sorun ailelerle alaklaı olsa ozaman kesinlikle mücadele et sonuna kadar pes etme derim ama içki,kıskançlık,şiddet ne ararsa var hangi biri düzelecek oyüzden şimdi ailende yanındayken bitirmen en hayırlısı eğer şuan hamileysen ve ben herşekilde bu çocugu tekde büyütebili,rim diorsan ozaman şimdi elinden geldiği kadar kendini rahatlatmaya bak ki bebeişin sana sıkıca tutunsun allah hakkında hayırlıını versin.

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:11:41
evet kaderde ne varrsa onu yaşıcaz seda ama piskatire gitcem çünkü yaşadıklarımı yardımcı biriyle atlatmam lazım dengem bozuldu
kesinlikle git canm uzman birine inş herşey ii olur tatlım yaa içini ferah tut ve sürekli dua et benimde aklımda olacaksın artık senin için dua edecem inan

seda87

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:13:33
ahh seda nasıl aglamayım yemin ederim kalbim çıkacak gibi çok acı çekiyorum böyle olcanı bilseydim evlenmezdim ama şunu anladımki kimse zaten boşanıcam die evlenmez bu boşanmada çok kötü rabbim kimseye yaşatmasın
canm yerden göğe kadar haklısın ne kadar teselli versekte bu durumda olmayan anlamaz canm :y25: :y25: :y25:elimizden bişe gelsede yapsak ancak dua edip teselli veribiliyoruz canm yaa

asya81

Alıntı yapılan: @@@melike@@@ - 27 Mart , 2011, 22:11:41
kolay değil tabi yaşadıkların dediğin gibi kimse mutlulukla kurduğu yuvayı birgün bu hallere düşeceğini bilemes.sakın üzülme acıtacak yakacak doğrudur ama kendinden verme.yaşın ne bilmiyorum ama 20 25 civarı olduğunu düşünüyorum daha başındasın herşeyin kötü birisiyle karşılaştın die kalan ömrünü acılara gömme.sabır.. zamanı gelecek unutacaksın inşallah :amin:ha birde millet 50sinden sonra bile 2.baharını yaşıyıp gidiyor önemli olan bundan sonra ne istediğin ve ne yapacağın hiç düşünme herşey olacağına varır.kalpten duacınım

dilengisk

cnmm okuyunca tuylerim urperdi, bende boyle bi evlilikten kurtuldum 3 sene once yedigim dayaklar yuzunden beynmde tumor olustu kanser tedavisi gordum hayatım bitti die dusunuodum ve bosanırsam elalem ne der annem babam uzulur vs die cok dşrendim, snra noldu olan bana oldu...

sakın cekme derim asla duzelmeyecek ve senden gidecek tum hersey, sonunda canına tak ettiginde de gec olmasın arkadasım. gercekten geri donusu olmayacagı zamanlara dgru gtmek yerine su anda kurtulmak bence en iyisi. dayak ve icki birleşince hayatın tehlikeye girer allah korusun...

@@@melike@@@

izemsevi evet bebegim varsa tek büyütücem ben çatlatma ignesi vuruldum benim hamile olma şansım yüksek ya baba olcaksın buna ragmen beni dödü eger bebegim olursa yüzünü göremiycek ve bi çocugu oldugunuda bilmiycek çünkü o bebeg,ide onunla mahvetmiycem babasına özenmiycek çünkü onu tanımıycak onun gibi yetişmecek inş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

@@@melike@@@

asya 20 yaşındayım 2 senedir evliyim ve 2 senede insan birkere mutlu olur bari ben 1 kere bile olamadım

seda87

ya kadın olmak ne kadar zor bu hayatta.hep derlerdi bana küçükken oku oku yoksa kocan kızar döver ezilirsin okursan kendi paranı kazanırsan herşey senin istediğin gibi olur die.büyüm ve hiçde öyle olmadığını gördüm okuyup para kazanan kadaınların daha çok ezildiğine şahit oldum allah tüm şiddete maruz kalan kadınların yardımcısı olsun