2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

15 Eylül , 2011, 21:50:37 #360 Son düzenlenme: 16 Ekim , 2011, 12:33:13 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
tubacım ne seviyorsa onunla devam et
yoğurtuda 5. ayın sonunda tekrar verirsin

ipekcim merhaba maşallah size görmeyeli büyümüş kuzun
mamayla nasıl yoğurt mayalıyorsun canım

ipek_lab

4 ölçü mama koyuyorum 90 ml su 2 çay kaşığı yoğurtla mayalıyorum onu yiyo normal sütle daha hiç denemedim onu sevicekmi bilmiyorum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ygs - 09 Eylül , 2011, 14:10:29
kızlar bebeğimi üşüttüm galiba yada babamızdan geçti.... :crybaby2: gece ara ara öksürüyodu uykusunda demin baktım burnu akmış kurban olduğum yaa....ilaç kullanmak istemiyorum önerileriniz varmı....daha akşamdan beri böyleyiz işallah geçer sıcak tutmaya çalışıyorum ama mecbur kalırsam tabi götürcem doktora:((
canım geçmiş olsun
bu mesaj gözümden kaçmış
inşallah iyileşmiştir paşan
meyve suyu versen domates suyu falan c vitamini varya
onun dışında dra götür en iyisi küçük olunca bilemiyorum ne yapmak gerekir

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ipek_lab - 15 Eylül , 2011, 21:54:23
4 ölçü mama koyuyorum 90 ml su 2 çay kaşığı yoğurtla mayalıyorum onu yiyo normal sütle daha hiç denemedim onu sevicekmi bilmiyorum
yani bunu hemen mi yediriyorsun yoksa bekliyormusun
bende keçi sütü aldım ama hiç yoğurt yapmadım şimdiye kadar
onu hangi yoğurtla mayalayacam bilemedim

ipek_lab

akşamdan mayalıyorum 5 saat dışarda beze falan sarıp sıcak tutorum daha sonra dolaba kaldırıyorum iyiyceği zaman kadar

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ilk defa duyuyorum canım,ilginç miş,mama hangi marka
ya aslında son zamanlarda emmeye karşı isteksizliğinden dolayı ek bişey vermek istemiyorum
ama yavaş yavaş vücudunun ihtiyacı olacak bunlarada

ipek_lab

bu tarifi milupanın sitesinden aldım zaten onun mamalarını kullanıyorum başka marka hiç kullanmadım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım senin bebişin ismi neydi,istekli yiyormu bari
emziriyormusun bu arada

ipek_lab

Ege Rüzgar bu haliye istekli yiyo dediğim gibi normal sütle denemedim doktorum mayalayabilirsin yoğurtta sorun olmaz dedi ama genede ne biliyim inek sütü sonuçta keçi sütününde nasıl olduğunu bilmiyorum ben sütü içemediğim için biz 3. aydan beri emmiyoruz çünkü tamamen kesildi azdı zaten sütüm

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım hayırlısı olsun kısmeti okadarmış demekki ege paşanın,ismide çok güzelmiş maşallah
bende keçi sütü içemem ama anne sütüne en yakını oymuş diye onla yapayım dedim
azar azar mayalıyacam bakalım becerebilecekmiyim

tgbybr

ayşegül cüm yoğurdu 1 küçük kasede mayalayabilirsin günlük  olarak. 1 kase süte 1 tatlı kaşığı   yoğurt yetiyo.   

ygs

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Eylül , 2011, 21:55:44
Alıntı yapılan: ygs - 09 Eylül , 2011, 14:10:29
kızlar bebeğimi üşüttüm galiba yada babamızdan geçti.... :crybaby2: gece ara ara öksürüyodu uykusunda demin baktım burnu akmış kurban olduğum yaa....ilaç kullanmak istemiyorum önerileriniz varmı....daha akşamdan beri böyleyiz işallah geçer sıcak tutmaya çalışıyorum ama mecbur kalırsam tabi götürcem doktora:((
canım geçmiş olsun
bu mesaj gözümden kaçmış
inşallah iyileşmiştir paşan
meyve suyu versen domates suyu falan c vitamini varya
onun dışında dra götür en iyisi küçük olunca bilemiyorum ne yapmak gerekir
çok saol canım dayanamadım götürdüm geçen hafta çok şükür bişey yok dedi dr 2 şurup verdi devam ediyoruz..pazartesi kontrole götürcem yinede....
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

ygs

kızlar hepinizi anlıyorum en iyisini yarayışlısını vermek istiyosun ama abartmayın derim ben allaha şükür bi kızımı büyüttüm inanın hiç öle özel bişey yapmadım şimdi oğlumdada yapmayı düşünmüyorum açıkçası...zaten evimde çok şükür sebze pişiyo meyve yiyoruz...tabi onunkileri biraz farklı pişircem bir süre .. kendinize çok sıkıntı yapmayın rahat olun :love3:

ygs

benim sıkıntımda yatmayla ilgili çok dönüyo yüzüstü yatmak istiyo yanlarına küçük yastıklarını koyuyorum dönmesin diye alıyo onları kucaklayıp ayak ucuna atıyo :k06:üstünü örttürmüyo örtünce uyanıyo gece resmen boğuşuyoz oğluşumla :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

TAMAM TUBACIM MİNİK MAMA KAVONOZLARINA YAPACAM CANIM

GEÇMİŞ OLSUN TATLIM OĞLUŞUNA NE KADARLIK ŞİMDİ
BENİMKİ AYLARDIR  DÖNDÜĞÜ İÇİN GECELERİ HEP MIZIR MIZIR