2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Aysecim buda ceyhunun 7 haftalik resmi :)
cok cabuk buyuyorlar yaa 5 aylik oldu simdi

Uploaded with ImageShack.us

banu_fth

aaiiiyyyyyyyyyy   :love9:  sarı çok yakışmııışşşş  :love3: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

07 Mayıs , 2011, 09:58:32 #77 Son düzenlenme: 07 Mayıs , 2011, 10:01:38 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 21:27:26
aaiiiyyyyyyyyyy   :love9:  sarı çok yakışmııışşşş  :love3: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sagol canim benim :)
bu arada iletilerini okudum ve gordum ki seninde dogumun benimki gibi araligin 28'ineymis :)
doktorum bana 26-30 aralik demisti, ve ben 13 nisanda hamis oldugumu ogrenmistim
sende 12 nisanda ogrenmissin :) ancak bu kadar benzeyebilirdi belkide :))
heycanlandim bi :D ee tabi benim oglan 30 kasimda dogdu o baska ;D

zubeyde22

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

SELAM KIZLAR BİZDE SİZİN ARANIZA KATILDIK KIZIM 13 GÜNLÜK OLDU  HERKEZE  MERHABA[/ftp]

gesras

Merhabalar bende yeni uyeyim
Canim oglum furkan kayra 2 aylik persembe gunu karma asisini yaptirdik cuma gunu cok atesi yoktu ama bugun biraz var islak havluyla siliyorum vucudunu 3 gun banyo yaptirmayin dediler
Rotavirus asisini da dusunuyorum yaptiran anneler var mi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

slm canlar
bizde bugün 35 günlük olduk
alperenim 12 nisan saat 12:15te 4500 gr dünyaya geldi
doğumdan 3 gün sonra 4200 gr dı
1 aylık aşısını yaptırdık
5500 gr olmuş tontiğim
herşey yolunda çok şükür ama uykusu çok az oğlumun
gece gündüzx o uyusada uyusam diye bekliyorum

°o.O євяυ O.o°

hg gülomm nerelerdesn :opucuk: maş. alperene

büyümüşş merak etme cnm uykulrı gtgide

düzelcek :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim dediğim gibi tontişimden vakit bulup gelemiyorum
büyüdük teyzesi 36 günlük olduk
inşallah düzene girerde biraz rahatlarım

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Mayıs , 2011, 16:38:48
canım benim dediğim gibi tontişimden vakit bulup gelemiyorum
büyüdük teyzesi 36 günlük olduk
inşallah düzene girerde biraz rahatlarım
masallah benim yegenime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

zubeyde22

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Mayıs , 2011, 14:35:55
slm canlar
bizde bugün 35 günlük olduk
alperenim 12 nisan saat 12:15te 4500 gr dünyaya geldi
doğumdan 3 gün sonra 4200 gr dı
1 aylık aşısını yaptırdık
5500 gr olmuş tontiğim
herşey yolunda çok şükür ama uykusu çok az oğlumun
gece gündüzx o uyusada uyusam diye bekliyorum
maşallah gül tanesi bizde 20 günlük olduk kızım la.. 4000 kilo dogdu bizim daha uykumuz düzene binmedi bide bu gaz olayı müthiş yavrumda o yüzden çok çekiyor ...
kızlar sizler gaz sorunu için n yapıyorsunuz ben bide zinco kullanıyorum ama genede yaşıyorum bu sıkıntıyorum kafayı iyi cem..  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir
:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım bizimde uyku sorunumuz var
allah analı bablı büyütsün maşallah kuzuna
bizimde bugün 40 ımız çıkıyor :muzz:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bahar anneleriiiiiiiiiiii  :director: :director: :director: :director: :director:
ne kadar da kalabalıktık şafak sayarken nerdesiniz
bütün kuzucuklar yaramaz heralde fırsat vermiyorla annelerine

tgbybr

canım ben de bahar annesiyim. aynen dediğin gibi kuzum fırsat vermiyo. şimdi uyudu da buraya geldim. sürekli emmek istiyo çünkü. 27 günlük olduk bugün. hepatit b aşımız var cuma günü. bi de kalça ultrasonu kalp kontrolü falan. aşının yan etkikeri neler kızlar? ona göre tedbir alayım

medine

slmmm kizlaaar nasilsiniz bakalim annelik nasil gidiyo.benim kizimm 3 aylik oldu  :occasion5:simdilik hersey yolunda bu aralar yeni yeni seyler kesfetmeye basladik elleriyle objelere flan dokunuyo donencesi var hem oynuyo hem konusuyo cok tatli agzinda biseyler gevelemeye basladi sesli sesli gulucukler atiyo artik :love9:  annelik super bisey rabbim isteyen herkese nasip etsin.tbyr benim kizim asi oldgunda atesi falan olmadi ilk gun bisey vermedim ama biraz huzursuzdu fitil verdim sen yinede asisini olduktan sonra hemen bi fitil ver atesi olmasada agrisi oluyo hem senin icin hemde bebek icin dha rahat olur :icon_thumright:
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

merhaba bahar anneleri, bahar gülümle bizde buradayız  :hello2: :hello2: kızım 3 ay 3 günlük oldu  :nazar: :nazar: çok şükür hiç bir sıkıntımız yok, ilk zamanlarda mama veriyodum, artık mamayı bıraktık sadece anne sütü alıyor...  :nazar: :nazar:

medine arkadaşımın dediği gibi yeni şeyler keşfetmeye başladı, konuşmaya çalışıyor  :k06: bazen sanki anne diyor  :k06: :k06: iki gündür uykusu geldiği zaman kendi kendine ninni gibi bişey söylüyor, sanki ağlamakla ninni arası bişey  :toothy10: yine bi kaç gün önce ilk defa karnının üstünden sırtının üstüne döndü  :nazar: :nazar: sürekli oturmak istiyor ama ben otutturmuyorum tabi daha erken... hergün yeni bişeyler öğreniyor, bunları takip etmek, izlemek o kadar güzel ve heyecanlı ki  :love9: :love9:

tgbybr arkadaşım, hepatit aşısında değilde, 2. ay aşılarında ateşlenmişti kızım... hepatitte sorun yaşamadık çok şükür...