2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım geçmiş olsun azoşuma kıyamam
sen isviçredemiydin bilmiyordum inşallah hemen iyileşir yumağım
bizde başladık 3 gündür kahvaltıya ama çorba ve meyve düzeni oturmadı daha
bide hiç yoğurt vermedim hala

medine

10 Ekim , 2011, 00:54:44 #391 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2011, 00:57:34 medine
sagol canimm :opucuk:isvicredeyimm soylememisimdir belkide ondan bilmiyorsundurr.....ben daha baslayamadim ya pekmez falan almam gerekiyoo firsat bulupta gidemedim bi turlu almaya sansa oturdugum yerdede turk bakkali  vardi kapanmis burdaki marketlerdede satilmiyo,tek tek veriyim dedim yemedi pek. belki pekmez peynir yumurta eti cicibeli karisimi yaparsam yer diye dusunuyorum bakalim haftaya kaldi benim kahvalti isi  :-\azra meyve karisimini guzel yiyo ama sebzede okadar sansli degilimm zorla yediriyorum ne sebeklikler yaparak oda 8 kasigi gecmiyordur napicam bilmiyorum insallah duzelir :amin: yogurt bende vermedim daha kimisi erken diyo kimisi ver diyo anlamadimki bende kendim yapip vermek istiyorum onuda becerememm diye korkuyorum :) normal satilanlarada cesaret edp veremiyorum bakalim nolacak...yani anliycan daha bizimde tam duzenimiz yoktur aysegul.devamli emmmek istiyo napicagimi sasirdimm :cildir:
sen benim herseyimsinn:)

ipek_lab

kızlarr oğlum son 1 buçuk aydır çok iştahsız geçen ay kilo almamıştı birazda fazla haraketliyiz doktorumuz iştah şurubu verdi ama ona rağmen yok yediremiyorum daha önce güzelce yediği şeyleri yemek istemiyor ağzını kapattımı bitti veremiyoruz hiç bişey sizde durumlar ne böyle sorunlar yaşıyomusunuz 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ipekcim dişi çıktımı ondan olabilirmi acaba

aşkitoom

Alıntı yapılan: ipek_lab - 10 Ekim , 2011, 21:14:30
kızlarr oğlum son 1 buçuk aydır çok iştahsız geçen ay kilo almamıştı birazda fazla haraketliyiz doktorumuz iştah şurubu verdi ama ona rağmen yok yediremiyorum daha önce güzelce yediği şeyleri yemek istemiyor ağzını kapattımı bitti veremiyoruz hiç bişey sizde durumlar ne böyle sorunlar yaşıyomusunuz
cnm doktorun verdiği iştah açıcı şurubun adı ne,bizede vitamin falan verdide o mu ki.

ipek_lab

dişimiz henüz çıkmadı ama sürekli birşeylerle kaşıyo çıkmak üzere olduğunu düşübnüyorum doktorumuz VİMİN FER diye bi iştah açıcı verdi aynı zamanda demir ilacıymış

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 05 Ekim , 2011, 12:01:58
      Merhaba bahar annişleri biz geldikkk  :wave:   Uzun zamandır yoktuk, hastalıklarla boğuşuyoruz  :sad1:  İlk önce ben grip oldum, yatak döşek yattım ateşim fırladı gitti günlerce .. O kadar uğraştım kızıma da geçmesin diye ama nafile ona da bulaştı sonunda  :y25:  Dün tekrar doktora gittik boğazında akıntı varmış soğuk buhar verdiler yavruma  :crybaby2:   Allahtan çokta ciddi bişey değilmiş sadece şurup verdi  :amin:

Bu arada doktorumuz artık ek gıdaya geç dedi   :hieyt: :hieyt: :hieyt:  Doktor onayıyla da geçmiş bulunmaktayız ek gıdaya  :)  Havuç,elma ve şeftali suyuyla başla dedi ve yoğurtta dedi bu ay ama erken mi acaba ya kafam karıştı  :icon_scratch:  Şu çocuklar için olan meyveli yoğurtlar varya acaba ondan alıp yedirsemmi bi zararı olurmu sizce ? 2 hafta sonra da sebze çorbasına başlıycam sadece havuç ve patatesle dedi ilk önce daha sonra yavaş yavaş mevsim sebzelerinden ekliycekmişim içine irmik katarak  :)  Patlıcan yasak olan sebzelerdenmiş ...

Kızışım hasta olmadan önce çok güzel sesler çıkarıyodu resmen konuşuyodu benimle ama şimdi hiç keyfi yok mahsun mahsun suratıma bakıyo hep  :y25:  Geceleride yanımda yatmak istiyo artık ya, 2 gecedir ortamızda yatıyo  :k06: Aslında şimdilik hoşuma gidiyo ama alışsında istemiyorum, neyse şu hastalığı bi atlatalımda yine beşiğine devam ederiz inş.  :)   Çok uzun oldu kızlar kusura bakmayın, uzun zamandır yazmayınca birikmiş  :k06:

Buda benim pamuğumun dünkü hali  :nazar: :nazar:   :)

anuuum ben kuşumu nasıl görmemeişim yavv,pek tatlı olmuş maşallah
ver ver canım artık meyve suları sebze püreleri
yavaş yavaş yoğurt

can_07

merhabalar benim oğluşum 27 nisan doğdu şuan 7.ayını dolduracak hayırlısıyla ilk dişide çıkmak üzere mızmızlığı üstünde bakalım ileriki günlerde neler bekliyor bizi çalışan anneler varmı arkadaşlar ben çalışıyorum annem bakıyor çok özlüyorum tosuncuğumu..

denizvemehtap

CAN_07 MERHABA.
BENİM OĞLUMDA 27 NİSANDA DOĞDU.
TANIŞMAK İSTERİM SİZİNLE.
ACABA HUYLARI DA AYNI MIKİ?

elif nisa

selam herkese uzun zamandir yokdum özlemisim herkesi  :opucuk: kizim büyüdü bir ay sonra dogum günümüz var cok cabuk geciyo zaman.niye kimse yok bu sayfada nerelerdesinizzzzzzzzzzzz  :director:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar doğumdan sonraki konudayız bahar anneleri oraya gelin