2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Ağustos , 2011, 19:04:09
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 18:58:40
tabi canım şimdiden aşkı aşılayayım oğluma romantik olsun,gerçi babasında var romantiklik çektiyse olur inşallah

hımm ne güzel romantik bir eş  :k06:  :nazar: :nazar:  çekmiştir çekmiştir merak etme .. sizinle büyüycek o size çekicek tabikiiii  :k06:  :love9:  ..

kızımız da benim gibi nazlı olursa yandı babası .. iki tane naz küpü  :ehi: :ehi: Allah sabır versin ..  :k06:

dün tam siteye geldik .. arabayı bizim binanın önüne park ettik .. sitenin kapısının az yukarsında bi araba park etmiş 4 yaşında bi kız çocuğu inmiyo arabadan .. 2 yaşlarında da erkek kardeşi var anası onu kucaklamış .. babasıda kızı ikna etmeye çalışıyor inmesi için .. gezmek istiomuş .. ayyyyyyy yiycektim kızı  :k06: :k06: dedim eşime bak nası nazını çekiolar  :ehi: :ehi: :ehi: hazır ol geliyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

güldü sadece .. benimkide yufka yüreklidir .. dışa karşı diil ama içte öyledir .. hep öyle dilemiştim zaten ..
dışa yufka olanlar içerdekileri üzer diye düşünüyorum .. dışa karşı sinirli , asabi biri dir ..
ama evimizde pamuk pamuk  :k06:  :love9: :love9: herkes .. annesi bile Allah razı olsun kızım idare ediosun oğlumu dio  :laughing7:  o beni edio diycem utanıom  :ehi: :ehi: :ehi: ben daha sinirli inat ve tahammülsüzüm  :ehi: :ehi:
eee ya anaya çekecekler canım ya babaya
evde iyi olup dışarda sinirli olması iyi de tam tersi olnlara gıcık oluyorum
benimkide seninki gibi evde kedi dışarda aslan,o kadr da yapacaklar artık dışarda
ay ben senin bebişinin tek parça kalacağından şüpheliyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
çok sevgi dolu birisin yersin sen kuzunu parça parça edersin  :toothy10: :toothy10:
bebişin çok şanslı sevgisi taşan bi annesi var,bende bağıra bağıra seviyorum alıştı artık korkmuyor lokumum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ygs - 23 Ağustos , 2011, 19:46:07
anaaa kızlar daha erken deiilmi ek gıdaya...ne bilim ben emmeyi  bırakır die hiç vermiyom bişey sadece karpuzu yalatıyom çatalla bayılıyo tosun paşam :binkybaby: :binkybaby:
balım çokda erken değil zaten4. aydan sonra yavaş yavaş tekli gıdalar veriliyor
4-6 ay arası
yoğurt

meyve püreleri ve meyve suyu (elma, şeftali, muz gibi)

sebze püreleri (kabak, havuç, patates gibi)

miray

bahar bebikleri anneleri  :director:
neler yapıyosunuz ek gıdalara baslandımı
benim kızım 5 ay 20 günlük oldu
ek gıdaya basladım yogurt meyve suyu sebze corbası(az)
biyandan emzirmeye devam ama sütüm azaldı sanki
mama verdim aptamil kustu
hangi mamalar daha iyi
dr aptamil dedi ama kızım begenmedi
mama vermek istemiyorum ama sütüm yetmiyor sanki  :dontknow:  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ya acaba azmı emdiki azaldı,emmeyi bıraktıkça süt çekilorya
başka marka dene mamayı hero baby yada bebelac
yemesede zorlama bence nede olsa insan tam güvenemiyor
evde yaptığın şeylerden azar azar yiyorsa yeter bence mirayım

medine

slm: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ masalllah kizina :nazar: benimkide 5 ay 9 gunluk oldu sutunun azalmasina uzuldum umarim cogalir oruc falanmi tutuyorsun ondan dolayida azalmis olabilir ben basladim yavas yavas hergun olmasada 2 gunde bir falan meyve puresi sebze puresi yapip veriyorum azda vrmiyorum valla bi yedimi baya yiyo icine azda zeytinyagi katiyorum biseycik olmuyo daha yogurt vermedim ben versemmi acaba normal yogurtmu veriyosunuz yoksa bebekler icin olanlardanmii onuda deniyim bakalim yiycekmi fistigimm :hello2: :hello2:
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende hiç yoğurt vermedim daha 5 ay bitince vereyim dedim gülüm
maşallah demek pek güzel yiyo balım ona afferin

medine

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ağustos , 2011, 16:15:50
bende hiç yoğurt vermedim daha 5 ay bitince vereyim dedim gülüm
maşallah demek pek güzel yiyo balım ona afferin
simdilik yiyo teyzesii umarim hep boyle devam eder banada erken geldide onun icin sordum 1 ay sonrada yogurda basliym ozaman  :flowers:

<<AyBüKe>>

Kızlaaarr  :y25:  Kızımın saçları acayip döküldü yaaa, yanları iyice kelleşti yerine yenileri ne zaman çıkar acaba  :icon_scratch:     Çok garip görünüyo yavrum  :y25:

medine

canim uzulme cok normal bi durum benim kiziminda once onleri dokuldu sonra arkalarii cok komik gorunuyordu  :k06: :k06:simdi 5 aylik baya duzeldii hepsi ayni ada dokulse super olur bu sekilde cok komik ve cirkin bi goruntu cikiyo ortaya ama hemen uzuyo merak etme annesi :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy oy gelinimeeeeeee
kelmi kalmış kuzum yerim ben onuu
dünürüm üzülme yakında gelir yenileri inşallah
kökü onda nasılsa en geç 8-9 aylara kadar düzene girer sonrada yavaş yavaş uzar
ilk saçlar kıvır kıvır oluyorya bayılıyorum ya ne güzel oluyo
bizde damadın saçını uzatacaz inşallah
okula gidene kadar hep kat kat kestirecez :muzz:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: medine - 24 Ağustos , 2011, 16:52:59
canim uzulme cok normal bi durum benim kiziminda once onleri dokuldu sonra arkalarii cok komik gorunuyordu  :k06: :k06:simdi 5 aylik baya duzeldii hepsi ayni ada dokulse super olur bu sekilde cok komik ve cirkin bi goruntu cikiyo ortaya ama hemen uzuyo merak etme annesi :)

Sağol canım , saçlarını öyle görünce içim bi tuhaf oluyodu .. Bi an önce uzasada toka taksam  :k06:  :k06:  Saçlarıyla oynamayı dört gözle bekliyorum  :k06:

<<AyBüKe>>

Öyle valla dünürüm kel kaldı gelinin  :k06:  Kestirme tabi damadımın saçlarını ne tatlı olur şimdi o  :love9: Eşiminde öyleymiş kestirmemişler saçını, bide sapsarıymış saçları  :laughing7:  Bende hiç kestirmiycem saçlarını kızımın, ayy uzasın bi an önce yaa  :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bizimkide iyice sarardı var olanlar
benim eşiminkide öyle altın gibiymiş
neyse inşallah görürürz o günleri,sen tokalrsın biz jöleleriz
bugün kanepeden düştü yumağım ya sorma dünürcüm
içim içimi yiyor inşallah bişey olmaz

<<AyBüKe>>

Yaaa, kıyamam yavruma ben  :y25:  Geçmiş olsun canım ya  :sad1:  İyice dönmeye başladı demekki , çok dikkat etmek lazım ama ne yapsanda kaşla göz arasında oluyo işte ...  Bende dikkat tesem iyi olucak bazen öyle bırakıp gidiyorum diğer odaya  :sad1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inanmzsın en dikkat ettiğim şeydir
kanepe yatma pozisyonunda hep açık duruyor,en ucunda barikat şeklinde 6 yastık var
ama düştüğünde yoktuda,alperen kenara yakın değildi bende yanındaydım
saçlarımı çözdüm yeniden bağlarken göremedim sanırım 2 kez yuvarlandı yoksa düşmezdi
onu yerde görünce kalbim duracaktı ya
çok şükür sert gelmedi kafası,nazlı oğlum nasılda ağladı
çok hareketli gülüm bi görsen  o barikatlı kanepede bi baştan bi başa gidiyor şimdiden :ehi:
sende dikkat et meleğim düşmesin