2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

medine

slm kizlar nasilsiniz :opucuk:sayfamiz yine bos kalmis cok gelen giden olmamis....benim tasinma telasim vardi Allaha sukur atlattik bu skintiyida off ne sinir bozucu bisey bu tasinma olayi ya neyse gecti gitti sukur :k06: :k06:acayip sicak hava disari dahi cikamiyoruz serinlesede rahatlasak biraz  :-\
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

slm medoşum iyiyiz çok şükür
benimde iftar telaşım vardı dün,çok stresliydi paşam sağolsun yaptı yapacağını
bugünde heryeim ağrıyor hem yorgunluk hem stres
sende atlamışsın ne güzel
yeni evinde güle güle otur canım azoşum ve eşinle

medine

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 14:13:31
slm medoşum iyiyiz çok şükür
benimde iftar telaşım vardı dün,çok stresliydi paşam sağolsun yaptı yapacağını
bugünde heryeim ağrıyor hem yorgunluk hem stres
sende atlamışsın ne güzel
yeni evinde güle güle otur canım azoşum ve eşinle
sagol canim insalllah :opucuk:huysuzluk yapmis galiba bu cocuklar hep boyle canim malesef benim kizda normalde kendi kendine oynar eder tasindigim gun hic durmadi elim ayagima karisti oyle boyle atlattik iste annelerinin isi oldugu gun duracaklari yerde bizimkiler tam tersi  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynen ya  ne uyudu ne emdi ne oynadı deli etti beni resmen
akşamda uyudu tosuuuuuuun :ehi:
neyse çok şükür yaptık geçti
sen niye taşındın canım

medine

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 14:24:32
aynen ya  ne uyudu ne emdi ne oynadı deli etti beni resmen
akşamda uyudu tosuuuuuuun :ehi:
neyse çok şükür yaptık geçti
sen niye taşındın canım
olacak artik okadar napalimm :)uyusunda buyusunn tosun pasa.....esimin is yeri tasindi canim bizde is yerine yakin yere tasindik diger turlu baya uzak oluyordu benim icinn super olduu ablama cok yakin oldum 5 dk bile yok yurume mesafesi eskiden arabayla yarim saat suruyordu ALLAHIN  isi iste okadar yalvardim ettim benim kocaya ablama yakin oturalim diye yok ikna edemedim sansa bakki isyeri ona yakin tasindii bu gurbet elde bitanecik ablam var  zaten cok iyi olduu cokkk canim skildikca cikip cikip gidiyorummm  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay canım çok sevindim
bende 1 yıl istanbulda ablama yakın oturdum aramızda 5-6 ev vardı
aynen senin gibi ikimizde gurbetteydik
çok güzel vakit geçiriyorduk,süperdi

<<AyBüKe>>

Merhaba anneler  :hello:  Ne güzel yaa hepiniz geçmişsiniz yavaş yavaş ek gıdalara  :)  Benim kızımda 31 mayıs doğumlu ben zaman geçsemki  ???  Yavaş yavaş bende başlasammı acaba  :icon_scratch:   Dört gözle bekliyorum ek gıdaya geçmeyi  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dünürüm 2-3 tatlı kaşığı kadar verebilirsin günde elma suyu üzüm suyu
sevecekmi bakalım gelinciğim bi dene
damadın bayılıyor şapur şupur ediyor

<<AyBüKe>>

Yerim ben o tonton damadımı  :binkybaby:  Bende veriyim artık o zaman :)  İnş. sevdiceğide severde ilerde iyi anlaşırlar  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah mamalar yapsın oğluşuma asyam
oda onu boğazda yemeklere götürsün

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 17:09:26
dünürüm 2-3 tatlı kaşığı kadar verebilirsin günde elma suyu üzüm suyu
sevecekmi bakalım gelinciğim bi dene
damadın bayılıyor şapur şupur ediyor

:ehi: :ehi: :ehi:   :love9: :love9:  :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 18:49:01
inşallah mamalar yapsın oğluşuma asyam
oda onu boğazda yemeklere götürsün

vuuuuuuuu aşka bakk  :love9: :love9: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tabi canım şimdiden aşkı aşılayayım oğluma romantik olsun,gerçi babasında var romantiklik çektiyse olur inşallah

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 18:58:40
tabi canım şimdiden aşkı aşılayayım oğluma romantik olsun,gerçi babasında var romantiklik çektiyse olur inşallah

hımm ne güzel romantik bir eş  :k06:  :nazar: :nazar:  çekmiştir çekmiştir merak etme .. sizinle büyüycek o size çekicek tabikiiii  :k06:  :love9:  ..

kızımız da benim gibi nazlı olursa yandı babası .. iki tane naz küpü  :ehi: :ehi: Allah sabır versin ..  :k06:

dün tam siteye geldik .. arabayı bizim binanın önüne park ettik .. sitenin kapısının az yukarsında bi araba park etmiş 4 yaşında bi kız çocuğu inmiyo arabadan .. 2 yaşlarında da erkek kardeşi var anası onu kucaklamış .. babasıda kızı ikna etmeye çalışıyor inmesi için .. gezmek istiomuş .. ayyyyyyy yiycektim kızı  :k06: :k06: dedim eşime bak nası nazını çekiolar  :ehi: :ehi: :ehi: hazır ol geliyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

güldü sadece .. benimkide yufka yüreklidir .. dışa karşı diil ama içte öyledir .. hep öyle dilemiştim zaten ..
dışa yufka olanlar içerdekileri üzer diye düşünüyorum .. dışa karşı sinirli , asabi biri dir ..
ama evimizde pamuk pamuk  :k06:  :love9: :love9: herkes .. annesi bile Allah razı olsun kızım idare ediosun oğlumu dio  :laughing7:  o beni edio diycem utanıom  :ehi: :ehi: :ehi: ben daha sinirli inat ve tahammülsüzüm  :ehi: :ehi:

ygs

anaaa kızlar daha erken deiilmi ek gıdaya...ne bilim ben emmeyi  bırakır die hiç vermiyom bişey sadece karpuzu yalatıyom çatalla bayılıyo tosun paşam :binkybaby: :binkybaby:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım