2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

aydinays

Aman hareketli olsun ama uslu olsun. olur olmadık ağlamasın. maşallah görümcemin oğlu var. Bayılıyorum ona. 11 aylık olmadı daha. yürümeye başladı. Çok tatlı bir bebek. Güler yüzlü, hareketli kıpır kıpır ama yaramaz değil. İnşalalh böyle gider.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Ayşegülcüm şimdi alperen kaç atlık oldu. 4. ayınızı bitirdiniz mi? Vaybe dün gibiydi doğmasını beklediğin günler. Zaman ne çabuk geçiyor
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım haftaya 4 ayı bitiyor 5. aya giriyoru
gerçekten zaman nasılda geçti
bende anlamadım
doğduktan sonra hızla büyüorlar maşallah
ama şimdi en sevimli zamanı
hem yaramazlık yapamıyor,hemde beni tanıyor oyunlar yapıyorum anlıyor
2-3 ay böyle gider sonra başlar kök söktürmeye pamuğum

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 22:33:15
evet canım haftaya 4 ayı bitiyor 5. aya giriyoru
gerçekten zaman nasılda geçti
bende anlamadım
doğduktan sonra hızla büyüorlar maşallah
ama şimdi en sevimli zamanı
hem yaramazlık yapamıyor,hemde beni tanıyor oyunlar yapıyorum anlıyor
2-3 ay böyle gider sonra başlar kök söktürmeye pamuğum

Olsun büyüdükçe çokk tatlılar . Büyüdükçe ne oyunlar yapacak.

Şımarık pisicik

Mrb bahar melekleri benim oğluşum 5 mayıs 2011de saat 10:45te doğdu.3kilo 150 gr doğdu. Şimdi 3 ayımızı doldurduk 5kilo 700 gr boy 60 cm onunla ge çen zamanda ben onsuz sanki yaşamamışım gibi onu yanımdayken bile özlüyorum tüm bebek ve annelerine uzun ömür anne adaylarınada sabır ve şifa versin rabbim amin amin

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aramıza hoşgeldin şımarıkcım :ehi:
biraz komik oldu ama ismin ne canım tanışalım
maşallah bebişine,nasılda büyümüş 3 ayda
Allahım kötülüklerden korusun

zubeyde22

selam arkadaşlar uzun zamandır ilk defa giriyorum site degişmiş yeni bir yüze sahip olmuş. benm prensesin 3,5 aylık oldu maşallah çok çabuk büyüyorlar.
ARKADALAR SİZE BİR ŞEYLER SORMAK İSTİYORUM MONOVİT DEVİT KULANAN VARMI BİRDE KAN DAMLASI KLLANAN VARMI .(BU ARADA KAN DAMLASI  NE ZAMAN KULANILIYOR ) BEN DEVİT 3 KULLANDIM BİTTİ SONRA BUNU VERDİ SAGLIKOCAĞI ARASINDA NE GİBİ FARK VARDIR BİLEN VARMI ORDAKİLERE SORDUM AYNI DEDİLER AMA PEK İÇİME SİNMEDİ.

AyNi

monovit ve devit aynısı canım... demir ilacına biz bugün başladık ama kızım hiç sevmedi  :( zor olacak biraz napcaz bilmiyorum...

zubeyde22

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Ağustos , 2011, 12:32:24
monovit ve devit aynısı canım... demir ilacına biz bugün başladık ama kızım hiç sevmedi  :( zor olacak biraz napcaz bilmiyorum...
AYŞECİK  NEZAMAN BAŞLADIN DEMİR İLACINA BEBİŞİN KAÇAYLIK

AyNi

Alıntı yapılan: zubeyde22 - 13 Ağustos , 2011, 12:34:05
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Ağustos , 2011, 12:32:24
AYŞECİK  NEZAMAN BAŞLADIN DEMİR İLACINA BEBİŞİN KAÇAYLIK

tam 5 aylık canım, daha bugün başladık... sağlık ocağı bir ay önce verdi ama çocuk doktorum daha erken, 5. ayda başlayalım dedi..
bugün ilk defa verdim...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

slm kızlar
benim drumda 4 ay bitince başla dedi
hafta içi gidecez aşısı var damlayıda alacam inşallah

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 13:40:39
slm kızlar
benim drumda 4 ay bitince başla dedi
hafta içi gidecez aşısı var damlayıda alacam inşallah

bence çocuk doktoruna danış canım.. eğer gerek yoksa boşuna verme... bence hatta tahlil bile yaptır.
demirin fazlası da zarar...

medine

slm kizlarr nasilsiniz melekleriniz napiyo :opucuk:benim kizim 2 gun sonra tam 5 aylik oluyo zaman ne cabuk geciyo daha dun dogmasini beklerken simdi kocaman kiz oldu  :love9:hergun yeni yeni seyler kesfediyoo bide yemeye duskunki sormayin ne versem yiyo vermeyincede bana kiziyo sipa :k06: daha tam olarak ek besin vermeye baslamadim masalllah sutum yetiyo kilosuda yerinde ama az az tattiriyorum simdiye kadar bisey secmedi  ne versem yedi insalllah hep boyle devam eder :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

medinem hoş geldin nerelerdesin
yumurcak unutturdu bizi demiiiii
aynı benim paşamda dediğin gibi vermesem ağlıyor elma püresi yediriyorum 2-3 yemek kaşığı
emzirerek sustuuyorum tosunu
aralarında 1 ay var ama ufak ufak başladım benden
benimde sütüm çok iyi maşallah,ağırdan alıyorum
ama kebab versem yeme modunda maşallah akyumağım :ehi:
kaç kilo oldu kuzucuk medine

medine

hosbulduk canimm valla unutturuyo cok ilgi isteyen bi bebek devamli konusaim oynayalim istiyo napicagimi sasirdimm :k06:iyi yapmisin basla valla bende 3 ayliktan falan tattiriyordum simdi iyice alisti ben yemek yiyorum resmen gozumun iicne bakiyo banada ver diye :k06 kilosunu tam olarak bilmiyorum ama 7 kusur olmustur belki daha fazla cok kilo aldi buaralar goren tosun yapmisin deyip duruyoo :k06:
sen benim herseyimsinn:)