2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

aydinays

oyy yerim ben alperen paşayı sevecek demek annesi ek gısayı. Anne sütü alıyor değil mi? Mama veriyor musun ek olarak?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sadece emiyor ayşem ek gıda vermiyorum şimcik  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Temmuz , 2011, 23:09:59
sadece emiyor ayşem ek gıda vermiyorum şimcik  :k06:

Maşallah canım. Sütün yetiyor demekki. Bende emmemesinden çok korkuyorum. İnşallah bizim paşada emer. Beni biberon gibi kullanmasına razıyım. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimde en büyük korkum emmemesiydi
çok şükür güzel emiyor maşallah
ek gıdaya 2 ay sonra başlayacam inşallah

miray

benm meleğim 5 aylık oldu emmek istemiyor sütümde az doymuyor
bende ek gıdaya gectim ufaktan ufaktan
yogurt ve meyve suyuyla başladım
ama sevmedi meleğim  :'(

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

2 gündür alperende emmek istemiyor ama açda değil ağlamıyor
sanırım sıcaklardan mirayım

aydinays

Yerim ben alpereni. Sıcaklardan onunda mı iştahı kaçmış. Kıyamaz ona teyzesi.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sorma teyzoşumuz iştahı kesildi kuzumun
2 gündür gündüzleri süreklide uyuyor,şaşırıyorum bazen hiç gece uyumuyor,iyice dengesi bozuldu
bugün bi nebzede olsa hava daha iyiyidi 42 derece :ehi:

aydinays

Oyy oyy yerim ben alperen paşayı. Kıyamam ona. Sıcakalr onu bunalttı mı iyice. Canım benim yerim onu ben. Benim oğluşumda başladı kuvvetlenmeye. Maşallah bu gün hiç durmadı. Benimki çok faklı bebek olacak galiba. Bir gün çok hareketli bir hafta sessiz sakin.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim ya vay bıdık vay demek oynadı durdu bugün
anne karnında nasıl oluyorsa öylee oluyo genelde bebişler
alperen gece gündüz çok hareketliydi şimdide öyle maşallah
artık bundan sonra daha kuvvetli hissedeceksin canım
hatta çok açken ve tatlı yiyince oynacacak bebişin :muzz:

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 22:01:27
canım benim ya vay bıdık vay demek oynadı durdu bugün
anne karnında nasıl oluyorsa öylee oluyo genelde bebişler
alperen gece gündüz çok hareketliydi şimdide öyle maşallah
artık bundan sonra daha kuvvetli hissedeceksin canım
hatta çok açken ve tatlı yiyince oynacacak bebişin :muzz:

Efet ben zaten hamileliğimde çok tatlı tükettim. Çirkin oğlum sanırım sakin olacak. Ama bellide olmaz. Ne zaman kontrole gitsek hep eli ayağı durmuyor ultrasonda bakalım. bana benzerse çok huysuz bir bebek olacak. Ama babasına benzerse çok uslu bir çocuk olacakmış. Babası çom sessiz sakinmiş. bende çok cadıymışım. Beşiğimde birinin elini görsem ağlarmışım.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay hayal ettimde uyanık bi bebekmişsin ne güzel afferin sana
bebeğin karakterini birazda hamilelik ve doğum sonrası stres etkiliyor
hiç stres yapmamaya çalış canım aman sakin olsun

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 22:19:51
ay hayal ettimde uyanık bi bebekmişsin ne güzel afferin sana
bebeğin karakterini birazda hamilelik ve doğum sonrası stres etkiliyor
hiç stres yapmamaya çalış canım aman sakin olsun

Canım inşallah böyle gider ben çok sakin bir hamilelik yaşıyorum. O kadar pozitifim ki bazen kendime ben bile şaşırıyorum. Sonra diyorum annelik böyle bişi galiba. Yada oğluşumun karakteri beni etkiliyor. Bilmiyorum ama güzel bir dönemi yaşıyorum.  :muzz: :hieyt:

aydinays

Birde akrep burcu olacak benim oğlum. Akrep burçları biraz lider karekterli oluyormuş. Yandık  :icon_scratch: :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah ne güzel hep böyle gider inşallah
benimde öyle süper bi hamileliğim geçti,ilk zamanlar zor olsada şimdi maşallah çok sakin alperen
gören diyor uslu bi bebeğe benziyor
inşallah kayra paşada öyle olur