2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Haziran , 2011, 11:15:35
inşallah canım başını tutuyormu
alperen paşam hala tutamıyo :ehi:

benimki başını tutuyor canım  :nazar: :nazar: ama alperen paşa daha küçük, tutar daha annesi...

benimki maşallah biraz hareketli, erken tuttu başını... tam 3 aylık olduğu gün ilk defa karnının üstünden sırtının üstüne dönmüştü  :k06: :k06: anasına çekmiş bu konuda, bende 10 aylıkken yürümüşüm  :k06: :k06:

aydinays

41 kere maşallah suphannallah. Allah nazarlardan saklasın evlatlarınızı  :nazar: :nazar: :nazar:. Seninki daha küçük ayşegülcüm tutamaz :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy kuzum bi tutsa başını yafuuuu

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 20 Haziran , 2011, 09:51:44
oy kuzum bi tutsa başını yafuuuu

tutar tutar annesi. O başını tutacak sonra bir oya bir buya sana gülücükler atacak. Hepsinin zamanı var canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülücükler tamam şekerim bi görsen bide konuşuyo sanırsın uzun hava okuyo bi datlu bi datlu

medine

gunaydinnn kizlarr napiyosunuz melekleriniz nasil benimki uyuyo bi bakiyim dedim  :k06:aysegul merak etme tutar tutar.... benim kiz baya bi erken tuttu 1 bucuk aylikti falan kafasini tutmaya baslamistii yavas yavas.... 2 aylikkelnde rahat tutuyordu ama otururken daha tam tutamiyo.arada karninin ustune yatir ozaman tutuyolar normalde hem sirt kaslari falan icinde cok iyii :)
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

günaydıın bizde buradayız...

ayşegülcüğüm yerim onun gülüşünü  :love7: :love7: çok tatlu oluyorlar gerçekten yaa, bi gülüşü bütün sıkıntını unutturuyor  :love9: :love9:

medine maşallah senin kızınada... benimkini karnının üstüne yatırdığımda kafasını kaldırıp fıldır fıldır etrafa bakıyor  :k06: :k06:

medine

gunaydinn canimm....aynenn valllaa bi gulusleri dunyaya bedel sipaciklarinn :k06:bende kizimi oyle yatirinca kafasini kaldiripp bakiniyo etrafa cok sevmesede ben arada yatiriyorumki hem kafa kaslari gelissin hemde sirtinin gelisimi icin iyi oluyomus....biz bugun sabah doktora gittik ama terminimiz onumuzdeki ayin 20 sindeymiss cok utandim ama yaa :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

:k06: akıl bırakmıyo ki bu cimcimeler insanda  :k06: :k06: :k06: bende çok unutkan oldum, heerşeyi unutuyorum  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canlarım zaten benim oğlum sırt üstü pek uyumuyor,hep yüzüstü uyuyor 2-3 saat
yani uyumadığı zamanlarda öyle yatırıyorum çok seviyo kaldırıyo başını sağo sola çeviriyo ama normalde tutamıyor
bide yüzüstü yatırınca yarım metre kadar mesafe kat ediyo
yani emekliyo maşallah
ayakları bi görseniz kıpır kıpır
5 aylıkken falan emekler gibi geliyo bana maşallah tosuncuğuma marotanda sanki :ehi:

elif nisa

Gunaydin kizlar masallah bebeklerinize.benimkide kucak hastasi hep kucak istiyo yerim kizimi ben.Rabbim nazarlardan korusun hepsini.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

günaydın canım
bizimki gün gün yapıyo
yani bugün hiç aramıyo kucağı yatağında yatıyo falan hiç yormyo
öbürgün koyunca ağlıyo hep kucak istiyo belli olmuyo
olsun her halleri çok ballııııııııı

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

paylaşımlar çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar:
ama benim cadı kızım bana hiç izin vermiyo.kucak delisi oldu, yemek bile yapamıyorum.
biz de 4. ayın içindeyiz  :nazar: :nazar: :nazar:  zaman çok çabuk geçiyor galiba.çok şükür boyumuz kg muz iyi.hasta oldu kuzum bi sürü ilaç içiyo şimdiden.hırıltı var boğazında.ememk istemiyordu, çok şükür ilaçlarla biraz olsun düzeldi.

:nazar: :nazar: :nazar: herkesin bebişine..........

tgbybr

selam kızlar. dün 1. ay kontrolümüz vardı. işitme testi kalp ultrasonu falan hepsi iyiydi ama uzamış sarılığı var dedi dr birsürü tahlil istedi. elinden kan aldılar meleğimin. eline kan oturmuş kuzumun. daha sonuçlar çıkmadı bu sarılık neden olur kızlar??

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım geçmiş olsun sarılığı
,bi arkadaşa dr anne sütünden geçiyor demiş sarılığı,inşallah hemen geçer
sonuçlar iyidir inşallah gönlünü ferah tut,sık sık emzir emzirdikçe geçer inşallah

ececim maşallah yerim ben onu,şimdiden ilgi istiyor balküpleri
bizimkide yatağındayken yalnızsa söyleniyor,başına gidiyorum konuşuyorum susuyo biraz
bakıyo yalnız kalıyo yine uğuldamaya başlıyo,numaradan öksürüyo
tam oyuncu pamuğum