2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol teyzesi çok dua et oğluşuma yazdığımdan beri kızara kızara ağlıyor
emmeye çok düşkün doğru düzgün emmedi bile
kimse nazar değdirmek istemez biliyorum sizi ama ister istemez değebilir
korktum sildim şimdi,dua edin felak nas okuyun benim kuzuma

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Haziran , 2011, 14:19:43
sağol teyzesi çok dua et oğluşuma yazdığımdan beri kızara kızara ağlıyor
emmeye çok düşkün doğru düzgün emmedi bile
kimse nazar değdirmek istemez biliyorum sizi ama ister istemez değebilir
korktum sildim şimdi,dua edin felak nas okuyun benim kuzuma

Maşallah sübhanallah canım benim damadıma  :nazar: :nazar:   Bazen insanın kendi nazarı bile değiyo canım çocuğuna.. Ben mesela kızımı uyurken izlemeye bayılıyorum, halbuki o zaman çok nazarın değermiş ama dayanamıyorum napiyim :y25:  Melek gibi oluyo uyurken  :nazar:  :love9:  Sonra arkasından başlıyorum okumaya, Allah'a emanet canım kuzularımız korkma sen  :opucuk:   
   Bende pazartesi gidicem sağlık ocağına, temmuzun 4 ünde aslında aşımız ama kilosunu çok merak ediyorum acaba sütüm yarıyomu onu merak ediyorum  :-\  Birde emdikten sonra hep kusuyo kızım, normal diyolar fazlasını çıkarıyomuş ama bide kendi kulağımla duyayım .. Üzülüyorum o kusunca  :sad1:

AyNi

ayşegülcüm geçmiş olsun canım, o ikinci ay aşısı bize akşam ve gece ateş yapmıştı, sürekli kontrol et canım, bu gece nöbettesin  :k06: en azından saatte bir ateşini ölç, ateşi yoksa bile ölç canım, birden yükselebiliyor.. benimkinin gündüz yoktu, akşam saatlerde başladı birden 38e sonrada 38,5 kadar yükseldi... calpol fayda etmedi, fitille düşürdüm... bütün gece başında nöbet tuttum, eşimde görevdeydi, yanlızdım  :'(

kızlar bebişlerimzin yeni hallerinin resimlerini ekleyelim mi dicektim ama nazar filan dediniz, şimdide demeye çekindim  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet aybükecim hele anne baba nazarı çok değermiş,bol bol okuyoruz rabbim korusun
bi ara elim kırılaydıda yazmayaydım dedim kilosunu,annem duysa öldürür zaten beni,ama aşının huysuzluğuda olabilir,uyudu şimdi ara sıra inliyor
evde tartı yokmu,bir yalnız tartıl bide onunla,aradaki farktan anlarsın kilosunu,ben öyle yapıyorum,kusması normal canım,süt kusması iyi olmuyormuş,kesik kesikse iyi
sen yinede git için rahat etsin
ayşecim ilk gecesini atlattık dün,ben aşıdan hemen sonra verdim şurubu hiç çıkmadı ateşi,sonra ikindinle ve yatmadan önce yine verdim çok şükür atlattık ateşsiz
bende çok merak ediyorum sizin kuzuları
çok maşallah desekte eklesek resim :opucuk: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy 41 kere maşallah çok datlu  bahar prensesimiz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nasılda büyümüş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim nazarlardan korusun,siyahmı gözleri canım  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Haziran , 2011, 16:25:24
oy 41 kere maşallah çok datlu  bahar prensesimiz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nasılda büyümüş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim nazarlardan korusun,siyahmı gözleri canım  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

teşekkür ederiz ayşegül teyzesi  :flowers: :flowers: gözleri hala buğulu, tam belli değil ama kahve olur herhalde, elada olabilir, babamız ela gözlü  :k06: :k06:

hadiiii sizde ekleeyyyiiiiiin, bebişlerinizi görmek istiyoruuuuuuummm  :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Masallah kizina Ayse  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan korusun  :nazar: çok tatli :) büyümüs  :love9:

tgbybr

maşaallah tatlım alperen e.  :nazar:sen bol bol oku canım duanı brn de okudum Allah korur merak etme kuzuları. benim meleğim ne zaman büyicek yaaaa?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

teşekkür ederiz teyzesi
oda büyüyecek inşallah
canım ismi neydi senin kuzucuğun,sende koy resim

Aytii

kizlar ya koymayin su çocuklarin resimlerini vallah  :nazar: :nazar: :nazar: içimizden nekadar masallah çeksekte nazar olur yavrucaklar kiyamam onlara ben  :nazar: :love9: Aysegül ayni sana benziyooooooo  :love9: :love9: yirim kiz onu ben masallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AyNi

ayşegül maşallah subhanallah  :love7: :love7: :love7: alperen paşa çook tatlıııııı, yerim onu ben  :hungry: :hungry:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aytenim bizde özlüyoruz kuzucukları
epeydir betüşü görmüyorum özledim mesela,oğuzuda özlerim sende koyarsın inşallah
bende böyle tatlıyım demek oh oh benziyo dendikçe uçuyorum
ayşe teyzesi teşekkürler hepsi çok datlu

aydinays

Ayşegülcüm maşallah paşa çok büyümüş. Allah nazarlardan saklasın. Senin bebek biraz büyük doğdu ya hastane çıkışlarını giydirebildin mi??? Herkes beni korkutuyor. Aldığım şeyler küçükmüş çok küçük alma diyip duruyorlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ipek_lab

kızlar bende uzun zamandır yoktum kocaelinden izmire taşındım işe başladım bu arada oğluşum 3 ay 1 günlük oldu damaklarımız çok kaşınıyo galiba erken çıkarıcak 2 gündür doğru düzgün mama yemiyo bu arada haziran başında ROTA VİRÜS aşımızı olduk sizler yaptırdınız mı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

giydide çok değil canım
doğru diyorlar herşeyi boy boy al,doğuma yakın tahmini kilosuna göre ufakta alırsın
ben tulum giydiremeden büyüdü tosunum çokta severdim tulumlu bebeği
hiç giymedi değil ama hep dar geldi
inşallah senin kuzunda doğar da sende görürsün bu günleri bitanem