2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

HAYDİ BAHAR KUZULARININ ANNELERİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
BEBEKLERİMİZİN İSMİNİ BOYUNU KİLOSUNU GELİŞİMİNİ,SAĞLIĞINI BURDAN TAKİP EDELİM  :love9: :love9: :love9:
EPEY KALABALIK OLACAZ İNŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
SİZ BAŞLAYIN BENDE BİRKAÇ HAFTA SONRA OĞLUŞUMLA ARANIZDAYIM İNŞALLAH  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

pelda21

kızım 46 günlük ismi eylül naz 53 cantim 3.800 gr erken dogum olmuştu benim sekiz buçuk aylık dogdu 4 gün kuvezde kaldı ama şimdi iyi allaha şükürler olsunki sadece çok yaramaz gece uyumuyo gündüz hep uyuyo ama olsun çok tatlı kızım rabim olmayanlarada nasip etsin bu duyguyu.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay peldacım bende seni merak ediyordum
maşallah nasılda büyümüşsünüz
ismide çok güzel
Allah analı babalı büyütsün canım

AyNi

merhaba bahar anneleri, kızım Zeynep Eda bugün tam 3 haftalık oldu  :nazar: 11. Mart 2011 tarihinde saat 08:55'de dünyaya geldi. 2.940 gr ve 48 cm doğdu. biraz minik bir kız ama sağlıklı maşallah. uyku düzenimiz oturdu çok şükür, ilk başlarda beslenme sorunumuz vardı, sütüm olmadığı için, ama şimdi o sorunu da hallettik  :nazar: bi kaç gündür arada gaz sancısı oluyor yavrumun ama başka sorunumuz yok...

Annelik çok başka bişeymiş, gerçekten canından bir parçaymış :love3: o ağladığı zaman benim içimden bişeyler kopuyor, sancılandığı zaman sanki ben sancılanıyorum... bir gülüşüyle bir bakışıyla bütün derdini ağrını sızını unutuyosun... rabbim herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

shekersheyler

ayyyy peldacım,ayşecim Allah kuzularınızı size bağışlasın,analı babalı büyütün inşallah  :amin: :nazar: biz de katılacağız aranıza inşallah oğluşumla, daha şafak var ama az kaldı  :basardim:

**YeŞiLzEytİN**

kızım tam 1 aylık oldu 1 mart saat 14:55 de doğdu kilosu 3800gr boyu 51 cm uyku düzenimiz halen düzelmedi geceleri uyumuyor gündüzleri uyuyor 2 gündürde gaz sancısı var ... : :'(inşallah düzene girince pek derdimiz kalmıcak bu arada kızımın adı tanem .... :love7: :love9: :love9:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

flowers

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 01 Nisan , 2011, 16:02:39
kızım tam 1 aylık oldu 1 mart saat 14:55 de doğdu kilosu 3800gr boyu 51 cm uyku düzenimiz halen düzelmedi geceleri uyumuyor gündüzleri uyuyor 2 gündürde gaz sancısı var ... : :'(inşallah düzene girince pek derdimiz kalmıcak bu arada kızımın adı tanem .... :love7: :love9: :love9:
ayyyyyyyyyy Cnm allah bağıŞasınn iSmiyLe sağLıkla yaşaSın inş:amin: Çok güsel bi iSimmmm hayırlı ugurlu evlat oLsun anneSineee babaSına aBiisine umarım sıkıntılarını DA tez vakitte atLATIr :AMİN:

Lă_Tăhzen!

Allah bagıslasın yavrularınızı gecen yıl bu zamanlar  gun sayıyoduk mayıs 21 iple çekiyoduk bu yıl buyudude dogum gununu beklıyoruz  :k06:Rabbım hayırlı ömurler versin hepsine  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşecim ve ayçacım Allah uzun ömür versin meleklerinize
size bişey soracam
doğum kiloları ve dr doğmadan önce ultrasonda söylediği tutuyormu
sırf kilolu diye sezeryana gidiyor  sanki bizim doğum şeklimiz

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Nisan , 2011, 22:09:56
ayşecim ve ayçacım Allah uzun ömür versin meleklerinize
size bişey soracam
doğum kiloları ve dr doğmadan önce ultrasonda söylediği tutuyormu
sırf kilolu diye sezeryana gidiyor  sanki bizim doğum şeklimiz

saol canım  :flowers: bize en son üç kilo civarında dedi, 2.940 gr doğdu... yani bende tuttu canım... seninki kaç kiloymuş? kaç kilo doğmasını bekliyorsunuz?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şu an 3800 dedi canım
buna göre 4200-4400 arası olacak 40 hafta dolunca

Balböceği

Sayfaniz hayirli olsun kizlar  :muzz: :muzz:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol böcüğüm
tecrübelerinizle sizide bekleriz :opucuk:

Balböceği

aysegul kacinci haftadasin.

ben en son kontrolumde oglum 32. haftaliktim 2266 gr.zaten 38. haftaya girdim dogum yaptim  :k06:

ne guzel size bebeginizin kilosundan bahsetmis  :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

38. haftadayım canım
28de belliydi kilolu olduğu
hep ondan sonra kilosu için 10 günde bir kontrol etti
tombiş de devam etti kuzum