UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 18 Ocak , 2012, 15:25:57
Yelizcim yukarda bi umut hikayeside ben paylaştım senin için  :opucuk: moralini yüksek tut olacak inşaAllah

Sağol canım benim.Çok teşekkür ederim hepinize destek verdiğiniz için RABBİM bizleri en kısa sürede sağlığıyla hayırlısıyla kavuşturur inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

@@@gözde@@@

18 Ocak , 2012, 16:02:45 #91 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2012, 16:34:44 @@@gözde@@@
benim hamileliğimde tamamen Rabbimin mucizesi bilen arkadaşlar biliyo ama bilmeyen arkadaşlarım için bende burda paylaşmak istedim belki umut olurum diye..
  Biz 4 yıllık evliyiz 5. yılımıza girdik ilk  zamanlar beri bebiş düşünüyoduk ama bazı nedenler dolayı ertelemek zorunda kaldı en piskolojik destek aldım vs vs.. sonra bütün sorunlardan kurtulduk derken eşiminde tesadüfen varikosel olduğunu ve amliyta olması gerektiğini öğrendik bu arada bana bütün gittiğim doktorlar az yumurta tembelliği  var ve kilo ver deyip gönderiyodu eşim ameliyat oldu ve şükürler olsun bütün değerleri düzeldi ve o ara kimyasal gebelik geçirdim tabi piskolojik olarak ikimizde yıprandık.. aylar geçti ama bebeğimiz olmadı sonra başka bi doktora gittik ve bende pko olduğunu bu durumda zor hamile kalabilceğimi ve boşuna daha fazla beklemememiz gerektiğini söyledi ve aşılamayı önerdi ve aşılama serüvenim başladı ilaçları alırken ezcanede pazarlamcıyla denk geldik ve bana dediki bu iğneler sende fayda etmez göbek yağın çok fazla  :violent1: belki doktor kolundan falan vurdurur iğneyi dedi.. doktorumun hakkını bu konuda hiç ödeyemem asla ve asla olumsuz beni etkilicek  hiç bişey konuşmuyodu ve çok pozitifti.. 4 tane çok güzel yumurtam büyümüştü ama malesef yumurtalarım çatlatma iğnesi vurulmadan kendiliğinden çatladığı ve pazar güne denk geldiği için yapılamadı çook üzüldük çok ağladım dr kendiniz değerlendirin bu günleri olmazsa bidaki ay gelin tekrar tedaviye başlayalım dedi ve biz bidaki ay için planlar yapmaya başladık bir ay ara verelim çok yorulduk ondan sonraki ay gideriz  falan diyoduk ki Rabbime binlerce şükürler olsun hamile olduğumu öğrendik 12 gün sonrada ikiz olduğunu  :nazar:  :nazar:  Allah 'ın mucizesiydi Rabbim bitane isterken iki tane nasip etti   :amin::nazar: :nazar: çok şükür rabbime dualarımızı geri çevirmedi demek ki şimdiye kadar bukadar içten bukadar yürekten istememişim zamanı bu zamanmış diyorum. GÜL GÜZELİ arkadaşımdanda  Allah razı olsun canım  buraya istiğfar  konusu açtıktan sonra sürekli ELHAMDÜLİLLAH MİN KÜLLİ MA KERİM ALLAH çektim. 4444 salat ı tefriciye okudum. aklıma geldikce yasin okudum .bide gene gül güzeli arkadaşımız konu açtıktan sonra YA VARİS çektim.kesinlikle dualarla hamile kaldım bütün arkadaşlarımada tavsiye ederim .. gene burdaki dualarında banada yer veren arkadaşlarıma teşekkür ederim Allah gönüllerinde ne geçiyo onu nasip etsin  :amin: Allah bu duyguları isteyen bütün herkese nasip etsin :amin:   
(kusura bakmayın  çok uzun oldu )

cute552

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Ocak , 2012, 16:02:45
benim hamileliğimde tamamen Rabbimin mucizesi bilen arkadaşlar biliyo ama bilmeyen arkadaşlarım için bende burda paylaşmak istedim belki umut olurum diye..
  Biz 4 yıllık evliyiz 5. yılımıza girdik ilk  zamanlar beri bebiş düşünüyoduk ama bazı nedenler dolayı ertelemek zorunda kaldı en piskolojik destek aldım vs vs.. sonra bütün sorunlardan kurtulduk derken eşiminde tesadüfen varikosel olduğunu ve amliyta olması gerektiğini öğrendik bu arada bana bütün gittiğim doktorlar az yumurta tembelliği  var ve kilo ver deyip gönderiyodu eşim ameliyat oldu ve şükürler olsun bütün değerleri düzeldi ve o ara kimyasal gebelik geçirdim tabi piskolojik olarak ikimizde yıprandık.. aylar geçti ama bebeğimiz olmadı sonra başka bi doktora gittik ve bende pko olduğunu bu durumda zor hamile kalabilceğimi ve boşuna daha fazla beklemememiz gerektiğini söyledi ve aşılamayı önerdi ve aşılama serüvenim başladı ilaçları alırken ezcanede pazarlamcıyla denk geldik ve bana dediki bu iğneler sende fayda etmez göbek yağın çok fazla  :violent1: belki doktor kolundan falan vurdurur iğneyi dedi.. doktorumun hakkını bu konuda hiç ödeyemem asla ve asla olumsuz beni etkilicek  hiç bişey konuşmuyodu ve çok pozitifti.. 4 tane çok güzel yumurtam büyümüştü ama malesef yumurtalarım çatlatma iğnesi vurulmadan kendiliğinden çatladığı ve pazar güne denk geldiği için yapılamadı çook üzüldük çok ağladım dr kendiniz değerlendirin bu günleri olmazsa bidaki ay gelin tekrar tedaviye başlayalım dedi ve biz bidaki ay için planlar yapmaya başladık bir ay ara verelim çok yorulduk ondan sonraki ay gideriz  falan diyoduk ki Rabbime binlerce şükürler olsun hamile olduğumu öğrendik 12 gün sonrada ikiz olduğunu  :nazar:  :nazar:  Allah 'ın mucizesiydi Rabbim bitane isterken iki tane nasip etti   :amin::nazar: :nazar: çok şükür rabbime dualarımızı geri çevirmedi demek ki şimdiye kadar bukadar içten bukadar yürekten istememişim zamanı bu zamanmış diyorum. GÜL GÜZELİ arkadaşımdanda  Allah razı olsun canım  buraya istiğfar  konusu açtıktan sonra sürekli ELHAMDÜLİLLAH MİN KÜLLİ MA KERİH ALLAH çektim. 4444 salat ı tefriciye okudum. aklıma geldikce yasin okudum .bide gene gül güzeli arkadaşımız konu açtıktan sonra YA VARİS çektim.kesinlikle dualarla hamile kaldım bütün arkadaşlarımada tavsiye ederim .. gene burdaki dualarında banada yer veren arkadaşlarıma teşekkür ederim Allah gönüllerinde ne geçiyo onu nasip etsin  :amin: Allah bu duyguları isteyen bütün herkese nasip etsin :amin:   
(kusura bakmayın  çok uzun oldu )
canım allah uzun ömürler versin evlatlarına bişey daha bu okuduğun duaları ayrıntılı yazarmısın acaba bende başlamak istiyorum.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

afram

umarım bizlerde kavuşuruz senin gibi dualarla  bebişlere

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

GÜL GÜZELİ

Rabbim cümlemizden razı olsun inşaAllah canım :) Evlatlarını sağlıcakla kucaına nasip etsin Mevlam  :nazar:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: cute552 - 18 Ocak , 2012, 16:09:43
canım allah uzun ömürler versin evlatlarına bişey daha bu okuduğun duaları ayrıntılı yazarmısın acaba bende başlamak istiyorum.
[/quote]
  :amin: amin canım çok sağol en kısa sürede sizinde başınıza  :amin: din bilgisi bölümünde gül güzeli arkadaşımızın paylaştığı konulara bakabilirsin canım Allah razı olsun sürekli kampanyalar düzenliyor ve duası kabede yapılıyor ben istiğfar kampanyasına katılmıştım ve salat ı tefriciye (4444 dua ) okumuştum ve gül güzeli arkadaşımıza ulaşıp duasını kabede ki arkadaşlarından rica etmiş ve orda dualanmasına vesile olmuştu  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

Biri beni mi soruyooooooooooooo  :muzz: :muzz: :muzz: ben burdayım kızlaaaaaaaaaaaarrr beni arayan DİNİ BÖLÜMLERE baksın bulur hemen  :laughing7: :laughing7:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: afram - 18 Ocak , 2012, 16:11:45
umarım bizlerde kavuşuruz senin gibi dualarla  bebişlere
Amin canım en kısa zamanda inşAllah  :amin: :amin:
Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 18 Ocak , 2012, 16:16:47
Rabbim cümlemizden razı olsun inşaAllah canım :) Evlatlarını sağlıcakla kucaına nasip etsin Mevlam  :nazar:
:amin: :amin: :amin:  :opucuk:

cute552

ben bu dini bölümlere nasıl gierbilirim..

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

afram

ana sayfaya gel aşağıda diğerleri diye bölümde dini bölüm var orayı tıkla

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 18 Ocak , 2012, 15:04:58
Nazlımmmm Güzel Arkadaşım Nasılsın Görüşemedik Bayadır. Yiğit Nasıl.  :opucuk:
Cananım Sabır Güzelim Ya Herşeyin Başı Sağlık Sıkma Kendini  :opucuk:

ortam biz iyiyi< grip olduk çok fena sen nasılsın güzel bebişimiz nasıl
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Nezo

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ocak , 2012, 18:02:40
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 18 Ocak , 2012, 15:04:58
Nazlımmmm Güzel Arkadaşım Nasılsın Görüşemedik Bayadır. Yiğit Nasıl.  :opucuk:
Cananım Sabır Güzelim Ya Herşeyin Başı Sağlık Sıkma Kendini  :opucuk:

ortam biz iyiyi< grip olduk çok fena sen nasılsın güzel bebişimiz nasıl
Yavrımmmmmm Kıyamam Ya Çok Geçmiş Olsun Ortaaam. İyiyim Bende Bebişte İyidir Herhal  :k06: Öptümmm  :opucuk:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

yelizcim ben istanbulda yaşıyorum doktorumda istanbulda
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

@@@gözde@@@

HASRET!M S@N@

burda yazan bircok arkadasımız suan hamile ben de anlatayım

biz esimle ilk evlendiğimiz anda korunmayı bıraktık  :k06: :k06: :k06:
cünkü oda bende cok cocuk istiyorduk ilk zamanlar hemen olmaz diye üzülmedim
aradan 5 ay gecti tık yok hemen doktora gittim sorun yok olur dedi ama hala yok
hiç unutmam o sene mart ayında adetim gecikmişti nasıl heves etmiştim bebeğim geldi diye
10günlük bir gecikmenin sonunda adet olmustum dedim rahim kendini hazırlıyor olacak diye
o gün ilk kez cok aglamıstımm aradan bir yıl gecti biz bu arada sigortamız olmadıgı için doktora gidemiyorduk
bir arkadas vesilesiyle gittik bütün tahliller yapıldı hersey mükemmeldi doktor klomen verdi
kesin olur dedi ama biz ilaçları alamamıstık birkaç ay deneyelim dedik gitmedik
tek sorun maddiyattı aradan 5-6 ay gecti doktora tedaviye basladık oda tahliller iistedi tekrar yapıldı
doktor ya nasıl cocugunuz olmaz elimdeki değerlere göre simdiye coktan olması gerekirdi dedi
esimde de bendede sorun yoktu esin yola falan gidiyormuki olmuyor dedi yok dedim
rahim filmi istiyorum senden dedi ona bakalım öyle baslayalım dedi
hastane hastane film için en uygun ortamı arastırdık en sonunda bir hastanede karar kıldık
doktorda tahlillerimize bakınca birkaç ay tedvai ol olmazsa yapalım dedi
neyse orda basladık klomene catlatma iğnesine ilk ay olmadı bir ay bekledik ikinci ay tekrar denedik
yine hüsran  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: artık hasretim cok canımı yakmaya baslamıstı
ailevi sorunlarımda vardı cocuk olmayısından dolayı cok acılar cektim cok
huzursuzluklara neden oldu o tedavinin arasında birde evde huzursuzlugum baslamıstı cok zor günlerdi
cok allahım düşmanıma vermesin hala esimi affedemiyorum bana onları yasattıgı için
ben tedaviye gitmek istemiyordum ama esimin ailesi durumu bildiği için beni zorla götürüyorlardı
aslında bu beni daha cok incitiyordu cocuk olunca düzelir diye cabaları
ama ben olsun diye ugrastıgım dualarımı olmasın diye yapmaya baslamıstım
neyse rahim filmi istedi doktor cektirdik onuda oda tertemiz cıkmıstı
allahım neden olmuyordu o zaman hersey normal hatta mükemmel
dedim vakti saati var neyse kızlar esimle sorunlarımız hat safhaya cıkmıstı
artık cocuk mocuk düşünemiyordum istemiyordum tek dileğim biran
önce bosanmaktı o ay sürekli kafamda bunu kurdum adet olunca
esyalarımı toplayıp gidecektim  :y25: :y25: :y25: :y25:
bu yüzden erkenden test yaptım allahım ne olur cıkmasın diye dua ediyorum
hayatta inanmazdım cıkmasın diye dua edeceğime
ama silikte olsa cizgi cıkmıstı sok olmustum dedim belki bu evliliğimizi kurtaracak var bir hayır
üç günün arkasından yaptırdıgımız kan testinde pozitif cıktı
evet kafama takmadıgım ay hamile kalmıstım ama nedense hiç sevinemiyordum
cok mutluydum ama evliliğimdede cok huzursuzdum
zaten o bebekte cok durmadı kalp atısları için gittiğimizde
bebeğimin olmadıgı görüldü yıkılmıstımmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ama var bundada bir hayır dedim sorna baska doktorada gittik
kanamam yoktu sancım yoktu ama değerim düşmüştü
ordaki ultrasyonda noktaa göründü iki günde bir kan tahlili verdim ne düşüyordu
ne artıyordu değer sonradan düşüşe gecti o sırada esimle kavga ettik
ve ben annemlerde kalıyordum artık ömrümün en zor günleriydi hem bebeğimin acısı hem yuvam yıkılıyordu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hem ailem perişan olmustu anlatamam kızlar cok zor bir sınavdı ama ben
kararlıydım bosanacaktım esimden ailemin yanında cok zor 15 gün gecirdim sonra
bir büyüğümüz bizi barsıtırdı tekrar denemeye karar verdik
esim düzelmişti söz vermişti bana artık ama aradan iki ay kadar bir süre gecti
tekrar kavga ettik bununla ama cok büyük bir kavgaydı abimi aradım
gelip beni götürmesi için oda geldi konustu bizimle
buarada ben bütün esyalarımı toplamıstım neyse geri barıstık kızlar
ve esim ondan sonra tam anlamıyla düzeldi ben bile tanıyamıyordum
bana ömrümün en güzel günlerini yasatıyordu oda pişman olmustu yasattıklarından halende öyle
3-4 ay gibi bir süre cok      mutlu yasadık bu arada düşükten sonra kistlerim olmustu
onun yüzünden 2-3 ay korunmıstuk doktora basladık iğne tedavisine
günlük bir tane göbekten iğne vuruyor ikigüne bir kontrole gidiyordum
sükür hersey yolundaydı bes adet yumurtam oldu doktor asılama yapalım mı dedi
sonra ama sorun yok bu ay öyle deneyelim dedi çatlatma iğnemi vurdum dediği günlerde birlikte olduk
14.gün testte cift cizgi birgün sonra kanda 394 gibi bir değer iki gün sonr 1000 cıktı
doktor ikiz olabilir dedi ya inanabiliyormusunuz hayal ettiğim herseyi yasıyordum
arada bir kendime cimdik atıyordum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: yine mi rüya diye
herkese soruyordum gercek demi bu yasadıklarım gercek  :y25: :y25: :y25:
cünkü yemin ederim her hayalimi birer bir yasıyordum soktaydım
sonra kese ve kalp atısları simdi cok sükür 3 aylık olduk
asla umudunuzu yitirmeyin rabbim bizim evliliğimizin oturmasını beklemiş
epey büyük sınavlarla sınandım daha ayrıntıya girmedim ama sonunda meleklerim gelmişti
sükürler olsun cok uzun yazdım kızlar kusura bakmayın
ama size bir umut olsunnn dua ve hayal etmekten vazgecmeyin