UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

afram

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ocak , 2012, 14:11:33
işte kızlar bazen sabrın tükeniyor bir duygusallasıyor insan benm bu sıra pek takmayada fırsatım olmayacak esim gözünden rahatsızlandı bir hafta yatmazsa gözünü kaybedebilir tek o iyi olsunda bebeğim sonra gelsin herhalde bu ay tedavi işimde yattı
canım ya sıkma canını inş iki muzdeyi beraber alırsın hem eşinin hem tedavinin

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

HASRET!M S@N@

sıkı bir bakım gerekiyor zaten hazftaiçi gidip baslıcaktımda gitsemde birlikte olamadıktan sonra bir işe yaramıcak o yüzden bir ay daha beklicem

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ocak , 2012, 14:04:16
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ocak , 2012, 13:57:42
yelizcim bende bir sene çok uğraştım doktorlara gittim en sonunda güzel bir doktor buldum ve kandil geceleri yasin okudum arapça okunuşu yazıyor kitaplarda ben arapça bilmiyorum ama okunuşuyla okudum 4444salavatı tecrifeyi okudum ve yer gök duayla yüce allahım benimde yüzüme güldü şuan 31 haftalık hammileyim inş meleğimi sağlıkla kucağıma alırım inş

amin inşallah sağlığıyla sıhhatiyle yavrunu kucağına alırsın canım.ekimden beri doktora gidip geliyorum bebekle ilgili gelişmeyi bırak adetlerim bile düzenli değil kafayı yiyeceğim  :crybaby2:canım okunuşuyla bende okuyabilirim ALLAHIN iziniyle inşallah bizlerde tez vakitte hayırlısyla kavuşuruz yavrularımıza ama ümidim tükeniyo çoğu zman içimden hiç birşey yapmak gelmiyo.çok yakınımda benden sonra evlenip gebe kalanları duyunca kendimi tutamıyorum bilmiyorum çok karışık duygular içerisindeyim arkadaşım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun  :amin: sende dua et bizim için gebişlerin duası kabul olurmuş

cnm benimde adet sorunum vardı menopoza girmiş gibi hissediyordum kendimi ilaçla adet olabiliyordum doktorun biri benim asla çocuğum olmayacağını söylemişti bana o günü asla unutamam sonra işinde uzman bir doktor buldum adet sorunumun nedeni buldu ondan sonra tedaviye başladı her ay hüsranla sonuçlandığında ben deli gibi ağlardım gerçekten sabretmesi zor bir sınav yüce alllaha bol bol dua ettim bazen pes edecek duruma gelirdim buradaki arkadaşlardan allah razı olsun bana yardımcı oldular ve burada bir çok arkadaşımızın adetleri düzensiz olup hamile kalan bebeklerini kucaklarına alan arkadaşlarımız var ben hep onları örnek alırdım teselli ederdim kendimi dediğim gibi allaha bol bol dua et ve herşeyin yeri ve zamanı var ben buna inanıyorum biz üzülüyoruz ediyoruz ama her şerde bir hayır var sözü çok doğru sdakın pes etme allaha sığın cnm ve ilk başta allahtan eşine ve sana sağlık vermesini iste sağlığınız yerinde olmasa veya allah korusun eşine bir şey olsa ilk başta siz sonra bebek inş yüce allahım en kısa zamanda meleğini gönderir isteyen tüm kullarına bu duyguyu tattırsın allahım
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

afram

belki hayırlısı budur öncelik sen ve eşinin sağlığı olmalı zaten bence herşey yoluna girecek bak dini bölümde hastalar için YA ŞAFİ esması çekiliyo ona katıl bende yarın başlıyacam senin ve eşin içinde okurum niyetimi  :opucuk:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ocak , 2012, 14:49:03
sıkı bir bakım gerekiyor zaten hazftaiçi gidip baslıcaktımda gitsemde birlikte olamadıktan sonra bir işe yaramıcak o yüzden bir ay daha beklicem

cnm benim çok geçmiş olsun vardır bir hayır eşinin sağlığı daha önemli üzme kendini cnm
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ocak , 2012, 14:55:12
Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ocak , 2012, 14:04:16
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ocak , 2012, 13:57:42
yelizcim bende bir sene çok uğraştım doktorlara gittim en sonunda güzel bir doktor buldum ve kandil geceleri yasin okudum arapça okunuşu yazıyor kitaplarda ben arapça bilmiyorum ama okunuşuyla okudum 4444salavatı tecrifeyi okudum ve yer gök duayla yüce allahım benimde yüzüme güldü şuan 31 haftalık hammileyim inş meleğimi sağlıkla kucağıma alırım inş

amin inşallah sağlığıyla sıhhatiyle yavrunu kucağına alırsın canım.ekimden beri doktora gidip geliyorum bebekle ilgili gelişmeyi bırak adetlerim bile düzenli değil kafayı yiyeceğim  :crybaby2:canım okunuşuyla bende okuyabilirim ALLAHIN iziniyle inşallah bizlerde tez vakitte hayırlısyla kavuşuruz yavrularımıza ama ümidim tükeniyo çoğu zman içimden hiç birşey yapmak gelmiyo.çok yakınımda benden sonra evlenip gebe kalanları duyunca kendimi tutamıyorum bilmiyorum çok karışık duygular içerisindeyim arkadaşım ALLAH hepimizin yardımcısı olsun  :amin: sende dua et bizim için gebişlerin duası kabul olurmuş

cnm benimde adet sorunum vardı menopoza girmiş gibi hissediyordum kendimi ilaçla adet olabiliyordum doktorun biri benim asla çocuğum olmayacağını söylemişti bana o günü asla unutamam sonra işinde uzman bir doktor buldum adet sorunumun nedeni buldu ondan sonra tedaviye başladı her ay hüsranla sonuçlandığında ben deli gibi ağlardım gerçekten sabretmesi zor bir sınav yüce alllaha bol bol dua ettim bazen pes edecek duruma gelirdim buradaki arkadaşlardan allah razı olsun bana yardımcı oldular ve burada bir çok arkadaşımızın adetleri düzensiz olup hamile kalan bebeklerini kucaklarına alan arkadaşlarımız var ben hep onları örnek alırdım teselli ederdim kendimi dediğim gibi allaha bol bol dua et ve herşeyin yeri ve zamanı var ben buna inanıyorum biz üzülüyoruz ediyoruz ama her şerde bir hayır var sözü çok doğru sdakın pes etme allaha sığın cnm ve ilk başta allahtan eşine ve sana sağlık vermesini iste sağlığınız yerinde olmasa veya allah korusun eşine bir şey olsa ilk başta siz sonra bebek inş yüce allahım en kısa zamanda meleğini gönderir isteyen tüm kullarına bu duyguyu tattırsın allahım

Amin canım ALLAH razı olsun.Sağol ya içimi rahatlattın sen nerede oturuyosun tatlım yani doktorun nerde aslına baklırsa bende doktorumdan memnunum ama acaba daha iyisi varmıdır diye düşünüyorum ben klomen kullandım yumurtam 17 mm kadar büyüdü tekrar küçüldü.iğneye geçelim dedi ama bu ay bir adet olabilirsem rahim filmi çekilecek iğne gelecek aya kaldı o yüzden bu arada birde hayıt tohumu içiyorum şifa olur inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Nezo

Nazlımmmm Güzel Arkadaşım Nasılsın Görüşemedik Bayadır. Yiğit Nasıl.  :opucuk:
Cananım Sabır Güzelim Ya Herşeyin Başı Sağlık Sıkma Kendini  :opucuk:

cute552

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ocak , 2012, 14:11:33
işte kızlar bazen sabrın tükeniyor bir duygusallasıyor insan benm bu sıra pek takmayada fırsatım olmayacak esim gözünden rahatsızlandı bir hafta yatmazsa gözünü kaybedebilir tek o iyi olsunda bebeğim sonra gelsin herhalde bu ay tedavi işimde yattı
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÖNCE SAĞLIK TABİ SİZ SAĞLIKLI OLUNKİ SAĞLIKLI EVLARLAR DÜNYAYA GETİRİN EŞİNİN TAM OLARAK NESİ VAR GÖZÜ DEMİŞSİN KÖTÜ BİŞEY YOKTUR UMARIM.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

GÜL GÜZELİ

kızlar bende bi umud öyküsü anlatayım sizlere :) Kuzenim evlendikten 1 ay sonra hamile kalmış ama bilememiş düşük yaparken anladı  :y25: böylece daha bebeğinin varlığını bile öğrenemeden yokluğuyla tanıştı  :y25: ve bunun üstüne tam 7 yıl sonra tekrar hamile kalabildi..Bu süreçte çok tedaviler oldu,adet düzensizliği vardı,eşinde bi problemi yoktu..Ama olmayınca olmuyor işte  :y25: Çok dua etti ve bi kaç seneden sonra tedaviyide bıraktı..Yıllarca hiç bişey yapmadı..Sadece bekledi Sabırla !!! 7 yılın sonunda Rabbim takdir etti ve hamile olduğunu öğrendik şuan bi oğlu var 1.5 yaşında ve 6 aylıkta hamil bi kızı olacak..Rabbim 7 yıllık sabrın mükafatını çifter çifter veriyor elhamdülillah..Bize düşen beklemek Rabbin "Ol" emrini............................

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ocak , 2012, 14:20:04
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 18 Ocak , 2012, 14:07:46
ARKADAŞLAR BENİMDE ANNE OLMAM TAM BİR MUCİZE İDİ.YILLARDIR PEŞİMDE PCO VARDI. 3 YILIN SONUNDA HAMİLE KALDIM.RABBİM HERKESE NASİP ETSİN.BEBEKLERİN GELECEKLERİ ZAMANLARI VAR.BİZ NE KADAR ÇABALASAK TA ONLAR KENDİLERİ GELECEKLERİ ZAMANI BİLİYORLAR.ŞUAN KARŞLIMDA BANA GÜLEN BİR YAVRUM VAR.

bu haberleri duyuncada azda olsa ümitleniyorum canım sen nasıl hamile kaldın tedavi gördünmü?nasıl bir tadavi izlediniz ya bende biraz kilo fazlalığı var ama abartılıcak kadar değil yani  birde adet düzensizliğim var işte çok şükür akne kıllanma yok.ama düzenli yumurtlamam olmuyo yani yeterince büyümüyo :crybaby2:
yelizcim yazını okuyunca yazmak istedim canım bendede kilo problemi var hemde normelinde üstünde kiloluyum şimdiye kadar her gitiğim doktor zayıfla öle gel dedi kafaya koyuyodum hatta bi ara 12 kilo falan vermiştim ama piskolojik nedenler ve sürekli kafama takmam yüzünden tekrar kendimi yemeye verip verdiğim kiloları geri alıyordum tabikide kilolu hamile kalmak çok sağlıklı değil doktorlarda iyi bi gebelik süresi geçirebilmemiz için öyle diyo ama olmayınca olmuyo işte kilo verebiliyosan ve azimliysen önce kilo ver ama sende aşırı derecede de değilmiş o yüzden yumurta tembelliğini çokta aşırı derecede kafana takma canım çünkü yumurta büyütücü hap verip yumurta takibi yapılıyo yada aşılama yapılıyor anladığım kadarıyla çok şükür başka bi sorununuz yok canım bide sürekli daha et tatlım Allah sesimizi duyuyor.. hikayemi birazdan yazcam canım buraya yazınca nedemek istediğimi daha iyi anlıcaksın  Rabbim en kısa sürede isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin inşAllah  :amin:

Nezo

Bende Tedaviyle Hamile Kaldım Kızlar Pko Vardı  :sad1: Üçüncü Ayda Hamile Kaldım. Ama Ben Hiç Stres Yapmadım Düşünmedim Amaaan Diyip Geçtim Hayatımı Yaşadım. En Az Tedavi Kadar İŞe Yaradığına Eminim  :icon_thumright:

cute552

CANIM BENDE BİR HİKAYE ANLATAYIM BİZİM BİR KONŞUMUZ VARDI 10 SENEYE YAKIN EVLİLERDİ NELER DENEMEDİLER HOCALAR SOĞAN KÜRLERİ FALAN AMA OLMAMIŞ SONRA BİRKAÇ YILDAN BERİ AŞILAMA SONRASINDA İSE TÜP BEBEK 3 DEFA TÜP BEBEK DENEDİ VE 3.SÜNDE HAMİLE KALDI DAHA ÖNCEKİ TÜP BEBEK YERLEŞTİRMELRİNDE SADECE DÖLLENEN 1 YUMURTA RAHME SALIYOLARDI HASTENELER YASAKMIŞ ÇOĞUL GEBELİK OLUR DİE SONRA BAŞKA BİR HASTANEYE GİDİYOR VE 2 TANE DÖLLENMİŞ YUMURTA RAHME BIRAKILIYO 1 TANESİ TUTARKEN DİĞERİ TUTUNAMIYOR KISMET İŞTE BAZEN ZAMAN GEREKTIRIYO BAZI KİŞİLER ERKEN KAVUŞUYOR BAZILARI İSE GEÇ ALLAHIM GEÇ ERKEN SAĞLIKLI EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAH HERKESE.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 18 Ocak , 2012, 15:12:36
Alıntı yapılan: yyeeliz - 18 Ocak , 2012, 14:20:04
Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 18 Ocak , 2012, 14:07:46
ARKADAŞLAR BENİMDE ANNE OLMAM TAM BİR MUCİZE İDİ.YILLARDIR PEŞİMDE PCO VARDI. 3 YILIN SONUNDA HAMİLE KALDIM.RABBİM HERKESE NASİP ETSİN.BEBEKLERİN GELECEKLERİ ZAMANLARI VAR.BİZ NE KADAR ÇABALASAK TA ONLAR KENDİLERİ GELECEKLERİ ZAMANI BİLİYORLAR.ŞUAN KARŞLIMDA BANA GÜLEN BİR YAVRUM VAR.

bu haberleri duyuncada azda olsa ümitleniyorum canım sen nasıl hamile kaldın tedavi gördünmü?nasıl bir tadavi izlediniz ya bende biraz kilo fazlalığı var ama abartılıcak kadar değil yani  birde adet düzensizliğim var işte çok şükür akne kıllanma yok.ama düzenli yumurtlamam olmuyo yani yeterince büyümüyo :crybaby2:
yelizcim yazını okuyunca yazmak istedim canım bendede kilo problemi var hemde normelinde üstünde kiloluyum şimdiye kadar her gitiğim doktor zayıfla öle gel dedi kafaya koyuyodum hatta bi ara 12 kilo falan vermiştim ama piskolojik nedenler ve sürekli kafama takmam yüzünden tekrar kendimi yemeye verip verdiğim kiloları geri alıyordum tabikide kilolu hamile kalmak çok sağlıklı değil doktorlarda iyi bi gebelik süresi geçirebilmemiz için öyle diyo ama olmayınca olmuyo işte kilo verebiliyosan ve azimliysen önce kilo ver ama sende aşırı derecede de değilmiş o yüzden yumurta tembelliğini çokta aşırı derecede kafana takma canım çünkü yumurta büyütücü hap verip yumurta takibi yapılıyo yada aşılama yapılıyor anladığım kadarıyla çok şükür başka bi sorununuz yok canım bide sürekli daha et tatlım Allah sesimizi duyuyor.. hikayemi birazdan yazcam canım buraya yazınca nedemek istediğimi daha iyi anlıcaksın  Rabbim en kısa sürede isteyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin inşAllah  :amin:

AMİNNNNNNNNN İNŞALLAH CANIM HAYIRLISIYLA BENİM BOYUM 1,60 KİLOM 66 İŞTE ŞU AN REJİMDEYİM HAYIRLISIYLA BİRDE ZAYIFLARSAM İYİ OLACAK TABİ BELKİ KATKISI OLUR.DOKTORUMDA SABIRLI OL BİRAZ ÇOK ACELECİSİN DİYO AMA SANCILI BİR SÜREÇ VE OLMAYACAK KORKUSU İNSNAI YİYİP BİTİRİYO :crybaby2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

GÜL GÜZELİ

Yelizcim yukarda bi umut hikayeside ben paylaştım senin için  :opucuk: moralini yüksek tut olacak inşaAllah

@@@gözde@@@

yelizcim öncelikle kafandan olumsuz düşünceleri at bak burdaki arkadaşımızın hemen hemen hepsi hiç kafaya takmadığım an beklemediğimiz anda hamile kaldığımı öğrendim diyodur o yüzden herzamn pozitif olmaya çalış  :opucuk: