aranızda fal bakan veya baktıran var mı?

Başlatan **yeliz**, 22 Mart , 2011, 07:21:58

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

BEN FALA COK KARSI BİRİYİM VE BİRKERE O HATAYA DÜŞTÜM ONDADA ARKADAS KAHVE FALINA BAKAYIM DEDİ BENDE HANİ SAKASINA TAKILIRIZ YA AYTENİNDE DEDİĞİ GİBİ ÖYLE SANDIM VE BAKTI MEGERSE GERCEK BAKIYORMUS O GÜN VİCDANIM O KADAR SIZLADIKİ TÖVBE ETTİM AGLAYARAK NASIL OLDUDA BEN BUNA DÜŞTÜM DİYE VE O GÜN BUGÜN HİÇ BAKTIRMADIM CÜNKÜ FAL VE FAL OKLARI HARAM KILINMISTIR DİNİMİZCE VE YÜCE KİTABIMIZDADA BİRKAÇ AYETTE GECİYOR

suzannn

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

fallara inanmiyorum  ::) gelecegi Allahtan baskasi bilemez  :icon_thumright:
ama gel gorki seytan meraka anlat bunu  :suclu:
en son baktirdim zorla inanin kadi zorla bakti  :suclu:
esin uzaktami dedi esim ispanyadaydi
gelecek dedi bebegin olcak dedi o ara esimin gelmesi imkansizdi
evin araban olucak dedi
geldi ve hamile kaldim  :-ooo :-ooo
ama hala evim arabam yok  :crybaby2: yalanci kadin  :director:
ozaman annemin falindada cikmisti kizin veya gelinin hamile kalicak dedi annemin gelini yoktu yani ben hamile kalcaktim  :ehi: :ehi:

gecende anneme ,,anne hamile olabilirim dedim ,,
oda hamilesin gozuncikmaya dedi  :ehi: :ehi:
nerde biliyon dedim ,,falimda cikti yine dedi ayni kadin bakmis  :ehi: :ehi:
bu kadin galiba sadece hamileligimi biliyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

aydinays

Canım benim ben fal baktırdım. Öyle hatalara düştüm. Ama artık baktırmıyorum. Ben eşimle bir problem yaşıyorum. Tğrk kahvesini eşim çok sever. Ne zaman o Türk kahvesi yasam fincanını kapatır. Beni fal bak diye zorlar. Ben anlama derim oda inanmıyorum ya canım sen öylesine bak der. Ve ben bu konu hakkında onunla çok ciddi kavga ettim. Ama baş edemedim. Her türk kahvesi yaptığımda kırılmasın diye fincanı açıyorum. İyi olacak falan diyip fincanını kaldırıyorum önünden. Bu eşimin bu huyundan nasıl vazgeçireceğim bilmiyorum. Dini boyutunu anlatmama rağmen ben inanmıyorum ki diyip farklı yerlere bağlıyor konuyu.  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 25 Mart , 2011, 19:14:27
Canım benim ben fal baktırdım. Öyle hatalara düştüm. Ama artık baktırmıyorum. Ben eşimle bir problem yaşıyorum. Tğrk kahvesini eşim çok sever. Ne zaman o Türk kahvesi yasam fincanını kapatır. Beni fal bak diye zorlar. Ben anlama derim oda inanmıyorum ya canım sen öylesine bak der. Ve ben bu konu hakkında onunla çok ciddi kavga ettim. Ama baş edemedim. Her türk kahvesi yaptığımda kırılmasın diye fincanı açıyorum. İyi olacak falan diyip fincanını kaldırıyorum önünden. Bu eşimin bu huyundan nasıl vazgeçireceğim bilmiyorum. Dini boyutunu anlatmama rağmen ben inanmıyorum ki diyip farklı yerlere bağlıyor konuyu.  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
canım malesefki bazen erkekler daha düşkün oluyor fala şaşırtıcı derecede hatta kaptırarak dinlerler.sen hamile değilmiydin kahve yapma midem bulano de kokusu kötü gelio de olmadı günah hamileyim de

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

aydinays bence de midem bulanıyo falan de istersen
gerçi haftaya bulantıların başlar yalan olmaz zaten  :k06:
7-8. haftda başlamıştı bnm  :igrenc:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 19:24:05
aydinays bence de midem bulanıyo falan de istersen
gerçi haftaya bulantıların başlar yalan olmaz zaten  :k06:
7-8. haftda başlamıştı bnm  :igrenc:

Canım başladı bile. 7 haftamız bu gün bitti. 3-4 gündür bayağı kötüyüm. Eşime kıyamıyorum. Kahve içsin de şu fincanı kapatma olayını bir şekilde bağlıcam. Bakalım nasıl?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.