hamilelikte kasık bölgesinde,vajinal ağrı

Başlatan serife26, 20 Mart , 2011, 20:15:05

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu beişler her yeri deşeleyip kurdalayıp öyle çıkıyorlar :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 20 Mart , 2011, 20:31:38
aramıza hoşgeldin
canım sebebi ne bilmiyorum ama benim en büyük derdim
tam rahimdeki kemiklerin ağrısı
dediğin gibi sürekli değil anlık hareketlerde oluyo
özellikle gece yatarken sağdan sola törenle dönüyorum :ehi:
sebebini bilmiyorum ama araştırdığım kadarıyla çatı kemiklerinin açıklması genişlemsei,olabilir
benim son 1 ayım darısı başına
Var ya ağlancak halime senin bu yazınla gülmekten öldüm ya aynen bende de öle ani hareketlerde bide gece sağa sola dönüşlerde bide sola uyuma olayı beni bitirio normalde ben sağıma yatarım hep Ama gebelikten dolayı sola yatılıomuş bende öle yapıyorum kurusamda sola yatmaktan gece bazen farkında olmadan sağa yatıyorum benim kzın bi tekmişleri oluo anlatamam

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi:
zaten tekerlek gibiyiz
her halimiz kömik hilal

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2011, 22:17:04
:ehi:
zaten tekerlek gibiyiz
her halimiz kömik hilal
Allah senin yüzünü hep güldürsün var ya bugün beni kopardın gülmekten  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende çok güldüm canım sende sağol
hele tavuk olayına bittim :ehi:

serife26

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2011, 21:51:40
bu beişler her yeri deşeleyip kurdalayıp öyle çıkıyorlar :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
sonra da değer bilmezler :D neyse arkidişler hepinize tşk ederim,dünkü tedirginliğim gitti,tekrar sağolun.

izemsevi

şerifecik benimde oluyor canım öyle arara dr normal sonuçta sen onun orda hazır ol vaziyette durduğunumu düşünüyorsun dedi. :ehi:
oda dönüyor illaki  ozamanda rahime bağlı kılcal damarlar varmış onlar gerilip anlık ağrılar yapabilirmiş.

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Mart , 2011, 22:12:20
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 20 Mart , 2011, 20:31:38
aramıza hoşgeldin
canım sebebi ne bilmiyorum ama benim en büyük derdim
tam rahimdeki kemiklerin ağrısı
dediğin gibi sürekli değil anlık hareketlerde oluyo
özellikle gece yatarken sağdan sola törenle dönüyorum :ehi:
sebebini bilmiyorum ama araştırdığım kadarıyla çatı kemiklerinin açıklması genişlemsei,olabilir
benim son 1 ayım darısı başına
Var ya ağlancak halime senin bu yazınla gülmekten öldüm ya aynen bende de öle ani hareketlerde bide gece sağa sola dönüşlerde bide sola uyuma olayı beni bitirio normalde ben sağıma yatarım hep Ama gebelikten dolayı sola yatılıomuş bende öle yapıyorum kurusamda sola yatmaktan gece bazen farkında olmadan sağa yatıyorum benim kzın bi tekmişleri oluo anlatamam

sağa dönünce bir müddet sonra tekmeliyo. zaten uzun durmuyorum sağımda en fazla 10 15 dk gibi bir süre çünkü sol kalçam feci uyuşmuş oluyo eğer hep solda yatarsam ve bu uykusuz kalmama neden oluyo  :sad1:

cano_m

dün bütün gün vajina ağrısımı desem acısımı anlamadım kızlar. ama o acı beni ağlattı. sanki bıçakla kesiyolarr. ne yapacağımı bilemedim. hamilelikte normal mi bunlar yaaa  :-\   :icon_pale: 24. haftamdayımm  :icon_scratch:

karapnr

benim de kemik ağrısı var yaklaşık 1 haftadır ama dün muayene oldum hiç açılmam yokmuş daha , ben belki açılma oluyordur ondan ağrıyordur diye ümitleniyordum  ::) ::) benim de son haftamm  :love9: :love9:

cano_m

allah yardımcın olsun tatlım. umarım en yakın zamanda sağlıkla alırsın bebişini kucağına. yaaa ama benim ağrım halen devam ediyo çook kötüyümm.   :icon_pale:  :icon_pale:  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bendede iki gündür asagimda anlik batma oluyo  :icon_scratch: :icon_scratch: ilkinde hic hatirlamiyom öyle bisi oldunu acaba normalmi  :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: