27 Nisan , 2024, 12:56:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tavsiyelerinizi bekliyorum kapanma konusunda...

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 20 Mart , 2011, 17:25:35

« önceki - sonraki »

YAĞMUR DAMLASI

yakmaz canım allah onun mükafatını verir sana..

♥ღвüşяαღ♥

canım benm cesaretim yok diyorsun ama böyle bir konu açman dahi büyük bir cesaret :icon_thumright:
benimde ailemin yarısı açık yarısı kapalı önmli olan senn ne hissettiğin onların değil.. ;)Rabbim hakkında hayırlısını eylesin.. :opucuk:

SiRiNe

Yok cigdemcim yakmiyor bitanem :k06: tam tersine tenin bembeyaz kaliyor  :k06:

Nurunda dedigi gibi yurt disinda öyle bakabiliyorlar fakat avusturalya bildigim kadariyla biraz daha rahat bu konuda.

burdada alisiklar kapali insanlara

zamanla cevre alisiyor zaten.

Allah cc yardim ediyor

rabbim hayir etsin hakkinda  canimm

❤ հმzεlἶო ❤

AMINN cok tesekkurler
evde gelen gidene karsi kapanarak basliycam
icime sindirerek ilerlesem daha iyi olur sanirim  :love9:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

SiRiNe

Cok guzel fikir cigdemcim

bende evde giyerdim ilk baslarda  :k06:

elif35

yorumları okudukça cesaret geliyor bana da
bende namaz kıldıktan sonra bir süre başımörtülü geziyorum evde hoşuma gidiyor  :)

°o.O євяυ O.o°

canım benm çok sevindim :opucuk:

içinden gelerek yapmana da ayrıca sevindim

ilk zamanlar değişik geliyo ama zaman ilerledkçe

örtünle bütün oluyosun zaten :icon_thumright:

ayrıca kızına da manevi anlamda destek olursun ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

Lă_Tăhzen!

ALLAHIN HİKMETİ O YAZ SICKLARINDA SANKİ BÖYLE BİR SERİNLİK GELİYOR MESELA BEN DIŞARDAYKEN YAZLARI HİÇ ANLAMAM TERLEDİGİMİ EVE GELİNCE BASAR BİR HARARET

BİZE BURDA SORARLAR  NASIL DURUYOSUNUZ BU GUNESTE BÖYLE BİZDE ESPRİSİNE DİYORUZ PERVANE VAR BASORTULERIMIZIN ALTINDA  :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım içinden geliyosa yap su zaman kapanırım demekle olmuyo ben br gunde karar verdim yarın işe kapalı gidicem dedim ve allah sukurler olsun devam ediyo babamın tarafı acıktır hemde bazıları abrtılı kapandıgım zaman cok tepki gösterdilerr daha erken yasın kucuk falan diye ama ben kararımı verdigim için onları hiçç takmadım beni kabul eden böle de eder dedimm
ilk kapandıgım gunleri hatırlıyorumda bazen esarbımı takmayı unutur bakkala öle giderdimm yolun yarısında geri dönup esarbımı alıp tekrardan bakkala giderdim ...... kac kere apartmandan öle geri dönmüşümdürrr....
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 20 Mart , 2011, 18:07:49
tesekkurler kizlar cok yureklendirdiniz beni. ne istedigini bilememek cok zor ama simdi sekilleniyor :icon_thumright: KArdelencim bu ulkedede sicaklar 40 dereceye kadar cikiyor gercekten cok zor olacak ama istedikten sonra o sicak yakmaz adami dimi?
Duygucum destegin icin cok sagol  :opucuk:

YOK HAYATIM COK NADIR BAZEN BUNALDIGIM OLUYODU AMA GUNES GOREN YER DAHA OK SICAKLAR ACILDIKCA HERYERINI ACMAK ISTERSIN  ;) KAPALI SERIN SEYLER GIYDIGINDE DAHA SERIN OLUYO BUNDAN EMIN OL  :k06:
ESARBIN INCELIGIDE ONEMLI KISIN KISLIK YAZIN YAZLIK ESARP TAKARSAN AMIN OL COK RAHAT VE SERIN OLURSUN  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

canım bende böyle bi konu açmıştım
bende bikaç kere açıldım kapandım  :sad1:
en son kapandım birdaha açılmamak üzere
ilk zamanlar zor olur belki alışman açısından
belkide hiç zor olmaz sanki çook uzun yıllar kapalıymışın gibide olabilirsin
zaten bunu düşünüyorsan yakında kapanırsın :icon_thumright:
sıcaktan korkma başında şapka varmış gibi düşün sıcakta nasıl şapka takılıyosa güneşten korunmak için oda korur 8)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çiğdemcim bu konuyu açmana çok sevindim

arkadaşlar herşeyi söylemişler zaten

ben ani bi kararla kapandım. hatta arkadaşımın düğününe gidecektim.
saçlarımı fönledim falan  :k06: ama başımı kapatıp gittim
sen adım atmış sayılıyosun.

arkadaşların dedikleri gibi ilk zamanlar çok zor oluyo. herkes sana bakıyo sanıyosun.
ama kimse bakmıyo inanki

yaz sıcaklarını hiç düşünme. banada nasıl dayanıyosun diyolar ama hissetmiyosun bile
biliyosunki  islam en sıcak ülkelerden birine Arabistan'a geldi ilk.

senin için en hayırlı kararı vermeni diliyorum ve hayırlı karar için adım atmışsın bile[/font]
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

DER!N

Rabbim yardımcın olsun niyetini daim eylesin.  :amin:

İlle de ilk zamanlar çok zorlanırsın diye bir kaide yok örtündüğümde yıllardır örtülüymüşüm gibi hissetmiştim ve aynı duygudayım beşbuçuk yıl oldu inş.
İlk namazla başlamak sonra örtünmek gibi bir zorlama yok nice örtülüler var namaz kılmayan Rabbim nasib etsin,
yüreğinden nasıl geçiyorsa öyle hareket et Rabbim yardım eder merak etme. Kulunu sıkıntıda bırakmaz.
Yaz'ı da hiç düşünme mevsimine göre giyinebilirsen zorlanmazsın.

Destekçinim, yardıma hazırım.

HASRET!M S@N@

ben cok küçükken okudugum bir kitap ayesinde merak saldım kapanmaya ve hiç tereddüt etmedim anında kapandım önce evde denedim kapanabilecek miyim diye evde sürekli basım kapalı gezdim baktım basardım dısarıyada öyle cıktım önceleri annemin esarbını kullanıyordum hiç kapalı kıyafetim yoktu cünkü sonra canım dedem hemen para verdi almaya basladık orda bir kız kapanıyor muun dedi bende evet dedim ananemde daha yası küçük ya istiyor dedi kızda sakın engel olma dedi simdi kapandı kapandı bidaha istesede kapanamaz demişti ailem hep destek oldu cevremdekiler karsı cıktı daha yasın küçük okuyacaksın acılırın dediler ben sak diye cevabımı yapıştırdım günahımı üstleniyorsanız acıyım basımı dedim aman aman bizim günahımız bize yeter dediler o zaman bana karısmayın dedim ve o günden beri acılmadım halada kapalıyım canım yeterki iste bak ben bu ugurda cok gözyası döktüm cok daga gecen oldu benmle ama hiçbiri beni yıldırmadı aksine daha cok percinledi bu isteğimi bence istiyorsan hiç düşünme anında kapan yoksa seytan kandırıyor