28 Nisan , 2024, 08:38:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nişanlık Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 20 Mart , 2011, 13:13:26

« önceki - sonraki »

asya81

benimde tarzım değil ben nişanda tarlatanlı elbiseleri abartı buluyorum 

ツgöçmen_54 ツ

asuman1981

OLDUM OLASI BU KABARIK NİŞAN ELBİSELERİNİ HİÇ BEĞEN MİYORUM 

derbeder

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Temmuz , 2011, 17:12:21

bu modelden dıktırmek ıstıyorum dugun için  ::)
bu o kadarda kabarik degil, model olarak kesinlikle cok hos. ben altinda tarlatan oldugunu bile anlamamistim siz soylemeden  :k06:
sade degilsede en azindan asalet var, boyle ucuz gozuken abiyelerden degil.

mesela sunlardan;

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Temmuz , 2011, 09:58:57
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Temmuz , 2011, 17:12:21

bu modelden dıktırmek ıstıyorum dugun için  ::)
bu o kadarda kabarik degil, model olarak kesinlikle cok hos. ben altinda tarlatan oldugunu bile anlamamistim siz soylemeden  :k06:
sade degilsede en azindan asalet var, boyle ucuz gozuken abiyelerden degil.

mesela sunlardan;

canım benım ne kadar zevklısın yemekte olduugu gıbı kıyafet secımınde de zevklısın  :opucuk: ben hamıleyım bana kabarık model gıtmez artı senın dedıgın gıbı oyle basıt bır kıyafet dıktırmıyecek bu model gıbı rengıde pembe olacak toz pembe yada somon rengi  ustunde oynamalar olacak mesela bu straplez oldugu için gıyemem kollarını yapılacak kuyrugu uzun az kuyrugu kısalacak ben içime tarlatan ggıymeyecem asagı dogru akacak kumaş  :k06: bırde moda evınde begendıklerım oldu bır kına için bır dugun için yakında kararım kesıınlesecek dugun çok luks bır yerde olacak yanı bende gelının ablasıyım  çok şık olmalıyım  :ehi:

derbeder

bacinin bahti guzel olsun canim benim  :opucuk: evet gelin ablasi olarak guzel olman lazim ay birde hamissin cok cici olursun eminim  :love9:  :nazar: normalde ben kalabalik modelleri hic sevmem hani su ne varsa uzerine takistirdiklari abiyeler filan. senin sectigin kiyafetin modeli sade ama kumasi gosterisli. ikiside gosterisli olsa bogar zaten.

tul ve daha sade olan modelleride seviyorum, ferah gozukuyor..ayni sunun gibi  :love9:

ama bu beyaz tabii gelinin ablasi oldugun icin cogu fotografta sende cikarsin bu yuzden beyaz belkide iyi bir fikir degil.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Temmuz , 2011, 12:27:48
bacinin bahti guzel olsun canim benim  :opucuk: evet gelin ablasi olarak guzel olman lazim ay birde hamissin cok cici olursun eminim  :love9:  :nazar: normalde ben kalabalik modelleri hic sevmem hani su ne varsa uzerine takistirdiklari abiyeler filan. senin sectigin kiyafetin modeli sade ama kumasi gosterisli. ikiside gosterisli olsa bogar zaten.

tul ve daha sade olan modelleride seviyorum, ferah gozukuyor..ayni sunun gibi  :love9:

ama bu beyaz tabii gelinin ablasi oldugun icin cogu fotografta sende cikarsin bu yuzden beyaz bencede belki iyi bir fikir degil.
:k06: ınsallah bahtıda guzeldır kardesımın  :amin:
valla ne demek ıstedıgımı anladın bravo sana işte boyle asagı dogru ınecek gogusten gobegımı rahatsız etmeden  :icon_thumright:
beyaz ıstemıyorum uçuk pembe olsun mercan rengınıde kınada gıyeyım dıyorum  :k06:
begendıgım bır kumaş vardı duz gelıp etek uçlarında tuylerı vardı onunda cok begendım karar vermek bırde bıraz pahalı oldugu iin dusunduruyor yoksa kafamda belırledım  :k06:
canım ılgın için guzel dusuncelerın için cok sagol  :opucuk: :flowers:

belkis_nur

cok zor oluyor begenmek bende abimin dugunune cok ozenmistim ... cok sik olmaliyim tek kiz kardesiyim diye   :k06:  birde gorumce oluyorum yanii   :k06:   ama maalesef aldigim kiyafeti sonra hic begenmedim .   :'(    cokmu ozendim ne   :dontknow:   aman napim oldu bitti artik.    :honk:    sibelcim elbiseni alinca fotorafini koyarmisin elbiseyin canim merak ettim   :k06:   ve pembe ,somon rengi cok moda su aralar   kardesin icinde insallah cok mutlu olur   :amin:   nereye gelin gidiyor?

Balböceği

Sibos elbiseni alinca fotosunu bekliyoruz unutma  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar sonunda elbısemın modelıne karar verdım
rengı nar çiçegı olacak ustunde savaroskı taslar bırde yarım kol olacak
modelde asagıdakı gıbı

Balböceği

sahane  :love7: gule gule giy bacilik  :opucuk:

zevkine hayranim  :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım benımmm  :love9: :love9: tesekkur ederım ballı arkadasım  :flowers:

ponçik

Sibel elbisenin modeli güzelmiş , üzerinde de güzel duracağına eminim  :icon_thumright:

ben nişan modellerinin içinden en çok aşağıdaki modeli beğendim , mor favori rengim zaten abiyede  :icon_thumright:
aile arasındaki çok kalabalık olmayan nişan törenleri için ideal bence, ayrıca daha sonra özel davetlerde de giyilebilecek bir model

Alıntı
[/center]
[/quote]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM DUGUN BES YILDIZLI BIR OTELDE OLACAK SOYLENENLERE GORE 1000 KIŞI OLACAK  :dontknow: ONUN İÇİN BIRAZ GOSTERISLI ISTEDIM
KINA GECESIDE GUZEL BIR YERDE OLACAK EN AZ DUGUN KADAR GUZEL OLACAK
COK DUSUNDUM CANIM KIYAFET KONUSUNDA BAKALIM TERZIMIZ ISTEDIGIM GIBI YAPACAK MI
TERZI ISLERIM BITSIN BURDA GOSTERIRIM SIZLERE TABI FIRSAT BULABILIRSEM  :k06:
MOR RENGI BENDE SEVIYORUM  :love9: SAGOL GUZEL FIKRIN İÇİN  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sibelcim elbise cok tatliii  :love9: sanada cok yakisacak eminim  :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: