oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

minik oğlum kontrolden geldik 3200 gr olmuşsun  :love9: :nazar: :nazar: suyun iyiymiş rahatın da yerindeymiş  :nazar: :nazar: ama hiç açılmam yokmuş, sancım da yokk  :'(  biraz daha bekleyebilir dedi doktor  :-ooo :-ooo hayal kırıklığına uğradım işin doğrusu  :icon_pale: ben belki doğurup eve döneriz diye plan yapıodum  :k06: :k06: haftaya kadar sancım gelmezse cumartesi sabahtan gidicez tekrar kontrole 1-2 cm açılma varsa suni ile denicez dedi doktor  ::) açılma yoksa bir hafta daha bekleyebilirmişizzz  :icon_pale: :icon_pale:  oğlum gel nolursun çok bekletme biziiiiiiiiiiiiiiii   :opucuk: :opucuk:

karapnr

40. haftamızdayız artık minikim  :love9: :love9:dünden beridir az hareket ediosun kuzum galiba iyice büyüdün  :binkybaby: karnım da ağrıyor bugün ama sancı değil üşütmüşümde ondan ağrıyormuş gibi  :dontknow: havalar soğudu iyice hasta olmayalım da kuzum  :amin: çarşamba annem gelicek , doktor anneni bekler bebişin kesin dedi  :k06: bir de taşınma durumumuz var kesin değil ama sen doğduktan sonra belli olucak kuzum , hayırlısı olsun annanen burdayken taşınırsak sorun olmaz Allah'ın izniyle  :amin: 

şafak 6  :love9: :love9: (bekletme bizi zamanında gel olur mu kuzumm ..)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: karapnr - 23 Ekim , 2011, 12:40:03
40. haftamızdayız artık minikim  :love9: :love9:dünden beridir az hareket ediosun kuzum galiba iyice büyüdün  :binkybaby: karnım da ağrıyor bugün ama sancı değil üşütmüşümde ondan ağrıyormuş gibi  :dontknow: havalar soğudu iyice hasta olmayalım da kuzum  :amin: çarşamba annem gelicek , doktor anneni bekler bebişin kesin dedi  :k06: bir de taşınma durumumuz var kesin değil ama sen doğduktan sonra belli olucak kuzum , hayırlısı olsun annanen burdayken taşınırsak sorun olmaz Allah'ın izniyle  :amin: 

canım benim insallah çok bekletmez oğlun.ben heyecanlandım simdi,oyy keşke benim oğlumunda son haftaları olsa.insallah günü gününe doğar anneannesini bekler kuzucuk.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Ekim , 2011, 14:12:02
Alıntı yapılan: karapnr - 23 Ekim , 2011, 12:40:03

canım benim insallah çok bekletmez oğlun.ben heyecanlandım simdi,oyy keşke benim oğlumunda son haftaları olsa.insallah günü gününe doğar anneannesini bekler kuzucuk.

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

karapnr

minik kuzum 39+4 günlüksün  :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar: kavuşmamıza çok az bir zaman kaldı ve bugün ananen geliyor inşallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

dün çarşıya çıktık arkadaşla, annen hoyturu hoyturu gezdi  :k06: ama hiç yorulma emaresi yokk  :-ooo sonra eve geldim evde de işlendim biraz hala yorulmadım hatta uyuyamadım da gece 3 te uyuyabildim  :sleepy1: çok fazla hareket etmedin ama kuzum korktuk bir ara babişinle  :icon_pale: gidip 1 kaşık çikolata yedim başladın oynamaya bütün gece durmadın  :ehi: :ehi:  :nazar: çikolata canavarım biniiiiiiimm yirim ben seni  :opucuk: :opucuk: hele bir gel mıncık mıncık sevicem seni  :ehi:

ağrım yok hiç yaa , arada alt tarafım ağrıyor , bazen de karnım üşütmüşüm gibi ağrıyor o kadar , sancı namına hiç bişe yok  :dontknow: biz de şafağı bitipte doğuramayanlardan olcaz kesin kuzum yaa  :icon_pale: :icon_pale:

şafak 3  :love9: :love9: (hayırlısıyla)

karapnr

uykum var midem bulanıyor ama uyuyamıyorummm  :cildir: :cildir: :cildir:

gökkusağı

ayy cnm çok az kalmış oğluşun gelioo  :hello2: miden neden bulanıo normal mi ki ??
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

karapnr

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ekim , 2011, 14:45:13
ayy cnm çok az kalmış oğluşun gelioo  :hello2: miden neden bulanıo normal mi ki ??

eveet çok heyecanlı  :love9: :hello2: :muzz: inşallah çok bekletmez biran önce gelir  :amin:  reflüm var ondan sanırım midem son bir aydır hep kötü  :igrenc: enfeksiyondan da olur mide bulantısı ama çıkmadı en son  :dontknow:

aydinays

Canımm paşa gününü dolduracak sanırım. Rabbim hayırlısı ile ikinizi kurtarsın. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Ekim , 2011, 15:23:31
Canımm paşa gününü dolduracak sanırım. Rabbim hayırlısı ile ikinizi kurtarsın. :amin: :amin: :amin:

amiin canım  :amin: :amin: sadece gününü doldursa iyi biraz daha durcak heralde tabi biliyo elime düşeceğini gelmek istemiyo minik paşa  :k06:

karapnr

minik kuzum 40+0 günlüksün , 280 günlük serüvenimizi tamamladık ama biraz daha durmak istiyorsun sanırım  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: dün doktor kontrolümüze gittik 3450 gram olmuşsun herşeyimiz normalmiş,1 cm açılmam varmış  :occasion14: :occasion14: en geç salı gününe kadar bekleriz dedi kendi sancını, olmazsa suni sancıyla doğum yapıcakmışım  :binkybaby: bunu duymak iyi geldi bana , birkaç hafta daha kalırsın diye korkuyordum kuzum  :icon_pale: seni çok merak ediyoruz kime benziyorsun , nasıl bir bebek olucaksın  :love9: :love9: :love9:

bu arada dün nişanımız da geldi  :occasion16: :occasion16: :occasion16: buğün yarın bekliyoruz seni ama belli  de olmaz tabi  ::) arada okkalı sancı girio ama düzenli değil tabi günde 1 - 2 kere  :dontknow: inşallah suniye gerek kalmadan gelirsin, mesela yarın  :ehi: :k06: :ehi:   hayırlısı olsun kuzum sen sağlıklı ol da  :opucuk: :opucuk:

zeynep0655

bu bebişler çok nazlı annesi. benim oğlumda 42. haftaya girdiği gün gelmişti. inşallah kolay bir doğum yaşarsın. Allahım güç kuvvet versin...

karapnr

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 29 Ekim , 2011, 21:59:02
bu bebişler çok nazlı annesi. benim oğlumda 42. haftaya girdiği gün gelmişti. inşallah kolay bir doğum yaşarsın. Allahım güç kuvvet versin...

amiinn  :amin: :amin: 42. haftamızı beklemicek doktorumuz ,en geç salı günü gidicez doğuma , inşallah kolay olur yaa dua edinn

xxcansuxx

Alıntı yapılan: karapnr - 29 Ekim , 2011, 21:50:05
minik kuzum 40+0 günlüksün , 280 günlük serüvenimizi tamamladık ama biraz daha durmak istiyorsun sanırım  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: dün doktor kontrolümüze gittik 3450 gram olmuşsun herşeyimiz normalmiş,1 cm açılmam varmış  :occasion14: :occasion14: en geç salı gününe kadar bekleriz dedi kendi sancını, olmazsa suni sancıyla doğum yapıcakmışım  :binkybaby: bunu duymak iyi geldi bana , birkaç hafta daha kalırsın diye korkuyordum kuzum  :icon_pale: seni çok merak ediyoruz kime benziyorsun , nasıl bir bebek olucaksın  :love9: :love9: :love9:

bu arada dün nişanımız da geldi  :occasion16: :occasion16: :occasion16: buğün yarın bekliyoruz seni ama belli  de olmaz tabi  ::) arada okkalı sancı girio ama düzenli değil tabi günde 1 - 2 kere  :dontknow: inşallah suniye gerek kalmadan gelirsin, mesela yarın  :ehi: :k06: :ehi:   hayırlısı olsun kuzum sen sağlıklı ol da  :opucuk: :opucuk:

Allah kolaylık versin bir avazda kurtul inş... bizi habersiz bırakma güzel haberlerini bekliyoruz.... nişanında gelmiş ya inş. biranda sancının girmesiyle açılman olurda kolaylıkla gelir paşamız  :amin: :amin: dualarım seninle  :amin: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım benim nişanın gelmişse sen salıyı beklemezsin bence.benimde öyle olmuştu nişamının geldiği sabah açılmam 4,5 cm idi suni denedik olmadı 7 cm le doğuramadım.bakalım senin paşan nasıl gelmek isteyecek dünyaya umarım normal yoldan gelir olmazsadaa önemli değilll sağlıklı olsunda her şeyy geçiyo.allah yardımcın olsun bizlere haber vermeyi unutma.allaha emanet ol sen ve paşan  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿