Bekarların Geyik Topiği :)))

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Mart , 2011, 21:14:22

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

O KADAR BEKAR ÜYE OLDU AMA NE GELEN VAR NE GİDEN  :k06: GENE YANLIZMIYIM BEN  :dontknow:

Balböceği

bekar olacamda buraya yazmiyacam  tey tey :ehi:

fıstık

bekarların yerimi burası  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

bende evlilerin yerini açacam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

aç kız aç :ehi: bizde oraya toplanak :ehi:

Lă_Tăhzen!

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

rümeysaa

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 17 Mart , 2011, 21:33:57
bekarken bende derdim mumkunse annesi ölmüş olsun suanda fikirlerim degişti ne saçma bi düşünceymiş ilerde benim oglum olursa onun karısı olacak kişide böyle dusunurse  :icon_pale:

benimkinin annesi küçükken vefat etmiş:(( üvey annesi var  o da bi dert keşkem kendi annesi olaydı.(ama iyi olanlardan) :)) haklısın canım hepimiz bir kayınvalide adayıyız böle düşünmemk lazım...

hüzünden_gelme

yaww de gedınn ben bekarlar ıcın actım bu topiğ  :k06: kocaları boşayın sonra gelın  :ehi:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 14 Şubat , 2012, 15:35:29
yaww de gedınn ben bekarlar ıcın actım bu topiğ  :k06: kocaları boşayın sonra gelın  :ehi:

seninde basını bağlıcammm  :ehi: :ehi: bu topiği kapatıcan sonra  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Lă_Tăhzen!

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Şubat , 2012, 15:36:59

seninde basını bağlıcammm  :ehi: :ehi: bu topiği kapatıcan sonra  :opucuk:

allah mı söletıyo nee ınsallah  :k06:  :amin: :amin: :amin:

yok ya kapatmayalım benden sonrakı yenı nesıl bekarlar ıcın açık kalsın  :k06: arada bende bakarım bu gunlerımı yad ederım  :k06: :k06:

rümeysaa

14 Şubat , 2012, 16:05:51 #71 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2012, 16:13:41 rümeysaa
yaww de gedınn ben bekarlar ıcın actım bu topiğ  :k06: kocaları boşayı :ehi:n sonra gelın  :ehi:
biz bosamayalim da sana koca bulalim ozgecim daha mantuklu :k06: gardasim var ama kuccuk daha  :ehi:

fıstık

topiğe girmek için kocamdan falan boşanamam kusura bakma özgecim

sen evlen bize katıl sana bu topikte rahat yokkkkkkk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ŞÜHEDA_21

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 13 Şubat , 2012, 00:42:09
O KADAR BEKAR ÜYE OLDU AMA NE GELEN VAR NE GİDEN  :k06: GENE YANLIZMIYIM BEN  :dontknow:

AAAAA ÖZGE KIZ YANLIZ DEĞİLSİN CANIM BEN VARIM  :hieyt: :hieyt: PEK BAKAMIYORUM FORUMA AMA ELİMDEN GELDİĞİNCE GİRMEYE ÇALIŞIYORUM ŞEKERİM  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ Nilda♥ღ

vallaha bacım kusura kalma bu topik için gocamı bi kenara ataman amma  çok iyi bekar taklidi yaparımm   :laughing7: :laughing7:
.